En İyi 10 Ankara Hamilelik Fotoğrafçısı!

En İyi 10 Ankara Hamilelik Fotoğrafçısı!

En iyi 10 Ankara hamilelik fotoğrafçısından biriyle çalışıp, bebeğinle bütünleştiğin o özel günleri ölümsüzleştirecek hamilelik fotoğraflarına kavuşmak hiç de zor değil. Hayalindeki masalsı hamile fotoğrafları Ankara sınırları içindeki profesyonellerin gözüyle gerçeğe dönüşebilir!

Bebeğinle doğum öncesi son anlarını renklendirecek olan doğru hamile fotoğrafçısının hangisi olduğuna karar verebilmen için Ankara'nın en beğenilen ve en çok takip edilen isimlerini listeledik!

1. Cemal Can Ateş

Ankara doğumlu bir fotoğrafçı olan Cemal Can Ateş, 10 yılı aşkın süredir düğün, doğum, yenidoğan ve hamilelik fotoğrafları çekiyor. Aynı zamanda katalog, ürün ve reklam fotoğrafçılığı da yapıyor. Kendisini özel an fotoğrafçısı olarak tanımlayan Cemal Can Ateş, özel anlarını tüm doğallıyla ölümsüzleştirmek için ideal bir isim. Tüm sıcaklığı ve sabrı ile beklentilerini karşılayacağından ve hayalini kurduğun hamilelik fotoğraflarına kavuşmanı sağlayacağından şüphen olmasın.

Bire bir yapacağınız görüşmelerde isteklerini ve beklentilerini kendisiyle rahatlıkla paylaşabilirsin. Cemal Can Ateş'in hamile çekimlerinin süresi 2 saat ve yaklaşık 50 fotoğraf teslim ediyor. Hamile fotoğraf çekimi fiyatı ise 600-1000 TL arasında değişiyor, kendisi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsin.

2. Duygu Balıkçı Photography

En özel anları ölümsüzleştirmek için çalışan stüdyo, profesyonel fotoğrafçı Duygu Balıkçı ve ekibinin imzasını taşıyor. İşini seven bir fotoğrafçıyla çalışmak isteyenlerin seçimi olan firma, eğlenceli bir çekimin ve sevimli pozların garantisini veriyor.

Fotoğraf çekim fiyatları 1000 ila 2000 TL aralığında olan Duygu Balıkçı Photography, stüdyo çekimi ve dış mekan çekimlerini ayrı ayrı ve bir arada paket olarak sunuyor. Hamile fotoğrafı konusunda Ankara’nın önde gelen isimlerinden biri olan stüdyodan şehir dışı çekim için de fiyat alabilirsin.

3. Berna Ünal Photography

Berna Ünal için fotoğraf çekmek, zamanı durdurmak ve güzel anların tadına varmak gibi. Hayatının vazgeçilmezlerinden biri olarak gördüğü fotoğraf çekme işini her daim heyecanla ve hevesle yürüten, nitelikli kareler oluşturmayı kendine amaç edinmiş profesyonel bir isim.

Hamile çekimi kaçıncı haftada yapılıyor, diye merak edebilirsin. Hamile çekimlerine hamileliğin 34. haftasından itibaren başlanıyor, erken doğum gerektiren durumlarda ya da ikiz gebeliklerde daha erken yapılabiliyor. Özellikle gebeliğin 8. ayından sonra anne adayları için çekimlerin stüdyoda yapılması daha rahat oluyor. Hamile dış çekimi için anne adayları kendilerini ağırlaşmış hissedebiliyorlar.

Berna Ünal Photography'nin bu anlamda öne çıkan özelliği, bahçeli bir stüdyosu olması. Burada hamile çekimleri için çeşitli aksesuarlar ve salıncak gibi dekoratif malzemeler de mevcut. Böylece stüdyo dışına çıkma derdin yok, tabii ki dilersen çekimlerini Berna Ünal ile birlikte istediğin mekanda da gerçekleştirebilirsin. Tek yapman gereken, kıyafetlerine karar vermek.

Ankara hamile fotoğrafçısı arayışında tercihin Berna Ünal Photography''den yana olursa fiyat aralığı 600 ila 1000 TL aralığında. Daha detaylı bilgi almak için kendisiyle iletişime geçebilirsin.

4. Gözde Ünver Photography

Hamilelik fotoğraf çekimi Ankara'da yapılır da Gözde Ünver Photography'den bahsetmemek olur mu? Babasının fotoğrafçılığa olan tutkusundan ve başarısından etkilenerek bu işe atılan Gözde Ünver, New York Academy'de eğitim alan ve Amerika'nın en iyi yenidoğan fotoğrafçılarıyla birlikte çalışmış bir isim. Ankara'da yenidoğan, bebek, doğum ve hamilelik fotoğrafları alanlarında hizmet veriyor.

Hamilelik fotoğraflarından memnun kaldığın halde, Gözde Ünver Photography'den doğum ve yenidoğan fotoğrafçılığı konularında da destek alabilirsin. Bir fotoğraf karesinin insan hayatındaki yaşanmışlıkları ne denli değerli kıldığının farkında olan Gözde Ünver, bebeğini heyecanla beklediğin günlerde ister stüdyoda ister istediğin bir dış mekanda çekim yapıyor.

Fotoğraf çekimi fiyatları 1000-1500 TL aralığında ve en düşük pakette bile albüm fiyata dahil, Gözde Ünver Photography albümsüz çalışmıyor. Kendisiyle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsin.

5. Ajda Alçın FotoGrafi

Ankara hamilelik fotoğrafçısı arayışına cevap verecek olan profesyonel isimlerden biri, Ajda Alçın FotoGrafi. 2004 yılında freelance olarak başladığı fotoğrafçılık kariyerini, master yaparak taçlandıran sayılı fotoğrafçılar arasında.

Ajda Alçın FotoGrafi hem hamile stüdyo çekimi yapıyor hem de dış mekan, tamamen senin isteğine bağlı. Önceliği her zaman doğallığı yansıtmak, abartılı aksesuar ve dekorasyondan kaçınıyor. Sahip olduğu teknik ekipman kalitesi ve bu alandaki tecrübesiyle hamile fotoğrafçılığı alanında hizmet alabileceğin en iyi isimlerden. "Ailemizin fotoğrafçısı" olarak anılmak için çalışan Ajda Alçın'dan hizmet almak istersen çekim fiyatları 750 TL ila 1250 TL arasında.

6. Nesrin Yanık Çorakbaş

Nesrin Yanık Çorakbaş, bir anne adayı olarak bedeninde meydana gelen değişimleri ve miniğini karnında sevgiyle taşıdığın bu özel dönemi çektiği gebelik fotoğraflarıyla ölümsüzleştirebilecek kaliteli isimlerden. Yalnızca hamilelik değil; düğün, doğum, bebek ve aile fotoğrafçılığı alanlarında da hizmet veriyor.

Hamilelik çekimlerini dijital teslim şeklinde talep edersen ödemen gereken ücret 350 TL, albümlü teslim istersen de 600 TL. Memnun kaldığın takdirde hamilelik foto çekiminin ardından doğum fotoğrafçılığında da hizmet alabilirsin. Sen de fotoğraflarını emin ellere teslim edebilir ve özel anlarını Nesrin Yanık Çorakbaşı ile taçlandırmak istersen kendisiyle 2 ay kadar öncesinden iletişime geçmelisin.

7. Doğum Masalınız

Hissettiğin eşsiz duygunun en yalın karelerini vadeden fotoğrafçı Ebru Hanım, seni kendi masalının başrolü olmaya davet ediyor. Sen de masal diyarından gelen hamilelik fotoğraflarıyla anılarını süsleyebilirsin. Bir kadın gözünün, doğum sürecini ve hamileliğini daha iyi resmedeceğini düşünüyorsan Doğum Masalınız firmasının eşsiz karaleri bu fikrini destekleyecek.

Stüdyosu Yenimahalle'de konumlanan Doğum Masalınız, hamilelik çekimlerini ortak belirlenen dış mekanlarda yapmayı tercih ediyor. Çekim fiyatları ise 400 TL ila 800 TL arasında. Memnun kaldığın takdirde hamile fotoğrafçılığının ardından doğum alanında da hizmet alabilirsin.

8. Esin Sağdıç Photography

Ankara hamilelik fotoğrafçısı arayışında tercih edebileceğin en iyi isimlerden biri, Esin Sağdıç Photography. Fotoğraf çekimleri konusunda oldukça yaratıcı olan Esin Sağdıç ile hayalini kurduğun karelere dair fikir alışverişinde bulunabilirsin. Esin Sağdıç'ın fotoğraf stüdyosu ise oldukça renkli. Stüdyoda hamile çekimini tam donanımlı şekilde yapıyor, kostüm ve aksesuar da sağlıyor. Dilersen çekimler istediğin bir dış mekanda da olabilir.

Hem kompozisyon hem ışık kullanımı hem de fotoğraf kalitesi bakımından beklentilerini tümüyle karşılayacak hamilelik fotoğrafları için mutlaka Esin Sağdıç ile önceden iletişime geç. Albümsüz çekim fiyatları 600 TL. Albüm seçenekleri de 250 TL'den başlıyor ve fiyatlandırma boyuta göre artabiliyor.

9. Didem Demiral Photography

Didem Demiral, iç mimarlık eğitimi alan ve içinde barındırdığı yaratıcı ruhun etkisiyle çevresine daima tasarımcı gözüyle bakan bir anne. Bu nedenle hem seni iyi anlayabilecek hem de görsel alandaki becerisiyle başarılı hamile dış çekim fotoğraflarına imza atabilecek bir fotoğrafçı.

Didem Demiral Photography yalnızca hamilelik değil; hastane, yenidoğan, doğum filmi ve 1 yaşa özel konsept çekimleri de yapıyor. Stüdyo ya da dış mekan çekimi senin isteğine göre yapılıyor, çekim süresi 1 saat. Yaklaşık 300 kadar fotoğrafı dijital olarak teslim eden Didem Demiral Photography'de hamile çekimi fiyatları 400 TL. Albüm talep edersen fiyatlar artıyor, daha detaylı bilgi almak için kendisiyle iletişime geçebilirsin.

10. Panda Photography

2 kardeşin kurduğu bir stüdyo olan Panda Photography, birbirinden güzel karelere imza atmak için yanında olabilecek Ankara hamile fotoğrafçılarından. Dilersen doğum, konsept bebek fotoğrafları ve özel gün fotoğrafları için de hizmet alabilirsin.

Özellikle doğum fotoğraflarıyla öne çıkan Panda Photography, hayalini kurduğun fotoğraflar için stüdyoda ya da dilediğin bir mekanda çekim yapma imkanı sunuyor. Çekim fiyatları ise 400 TL ila 1000 TL arasında değişiyor. Karnındaki bebeğinle birlikte geçirdiğin en özel anlara sıcacık dokunuşlar katacak muhteşem hamilelik fotoğrafları için Panda Photography ile iletişime geçebilirsin.

Bugünün yarını da var: Doğum Albümü İsteyenler için 10 Ankara Doğum Fotoğrafçısı!

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş: