En Mutlu Anım

En Mutlu Anım

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Teslim süresi

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Çekim türü

Hamilelik
Doğum
Yenidoğan
Bebek
Aile
Mezuniyet
Vaftiz
Babyshower
Doğum günü
Kırk uçurma

Çekim özellikleri

Stüdyo çekimi
Şehirdışında çekim
Evde çekim
Dış mekan çekimi
Yurtdıında çekim
Aksesuarlı-kostümlü çekim
Konsept çekim

Paket içeriği

Orjinal kopya teslim
Fotoğraf teslim
Albüm teslim
Poster teslim
Kanvas tablo
Film teslim

Hakkında

Emine Mazı, İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu. Fotoğrafçılık uzun yıllardır severek ilgilendiği hobisiyken, sevdiği işin aslında hobisi olan fotoğrafçılık olduğunu anladığında mühendislik kariyerini bırakıp fotoğrafçılığa eğilmeye karar verdi. Bir çok eğitim, sertifika ve özel fotoğrafçılık atölye programlarına katıldı. Bu bilgilerine ileri photoshop tekniklerini, tasarım konularını ekledi. Her zaman daha iyi olabilmek için dünyanın en iyilerini inceledi.

Çektiği ilk doğum fotoğrafları ile birlikte bu işi çok sevdiğini daha da iyi anladı ve önceliğini doğum, hamile ve yenidoğan fotoğrafçılığına verdi.

Bütün fotoğraflarında, her türlü dijital işlem ve albümlerdeki tasarım Emine Mazı'ya ait. Çekimin başladığı ilk andan, paketlenmesine kadar her noktada özenli olmaya gayret ediyor ve siz büyük mutluluğunuzu yaşarken, bunun tekrarı olmayacak bir an olmasının bilinciyle çalışıyor.

En Mutlu Anım'ın doğum fotoğraf paketi; Doğum öncesi hastanede son hamilelik fotoğrafları, Ameliyathane / doğumhaneye gidiş, doğum anı, bebeğinizin ilk kontrolleri, ilk banyosu, ilk aşısı ve kıyafetlerinin giydirilmesi sürecindeki fotoğrafları, Annenin ve bebeğin odaya getirilmesinden sonra bebekle ailenin ilk karşılaşması, ilk emzirme, babanın bebeği kucağa alışı ve aile bireyleriyle fotoğraf çekimlerini içeriyor.

En Mutlu Anım ile bebeğinize hazine değerinde bir hediye bırakmak elinizde. Tekrarı olmayacak bu mucizenin, en mutlu anlarının fotoğraflanmasını bir profesyonele bırakın, o anı en güzel şekilde belgelesin ve size harika bir albüm hazırlasın.

İletişim

Ressam Salih Ermez Cad. No: 22 Göztepe Kadıköy İstanbul