Ankara'da 10 Baby Shower Organizasyon Firması!

Bebeğin doğmadan hemen önce sevdiklerine ve kendine güzel ve eğlenceli bir gün yaşatabilirsin. Bunun için yapman gereken şey çok basit: baby shower partisi! Bebeğini kucağına almaya yaklaştığın bugünlerde, erken bir hoşgeldin partisi düzenleyebileceğin Ankara organizasyon firmaları arasından 10 tanesini senin için derledik.

1. Victoria Pastaneleri

2004 yılında çalışmalarına başlayan ve Ankara'nın Öveçler ilçesinde faaliyetini sürdüren pastane, Dikmen Vadisi'ne oldukça yakın bir noktada bulunuyor. Ankara baby shower ürünleri ile organizasyonu renklendiren mekan, insan sağlığına uygun ve hijyenik üretimler gerçekleştiriyor.

Victoria Pastanaleri, ürün ve hizmetiyle başta olmak üzere, uzman ekibiyle de baby shower organizasyonu Ankara şehri içerisinde yer alan seçenekler arasında güvenilirliği ön planda tutan bir mekan oluyor. Sen de düzenleyeceğin partini, Victoria Pastaneleri ile anlaşarak gerçekleştirebilirsin.

2. Pamuk Prenses Butik Pasta

Ankara'nın merkez noktası denilebilecek yerlerden birinde çalışmalarını profesyonel bir ekiple sürdüren Pamuk Prenses Butik Pasta, birçok organizasyona da ev sahipliği yapan mekanlar arasında yer alıyor.

Her konsepte uygun pasta üretimi de gerçekleştiren pastanenin, baby shower partisi Ankara seçenekleri arasında olması gerektiğini düşünüyoruz.

3. Metin Aşiyan Pastanesi

36 yıldır Ankara'nın Cemal Gürsel mahallesinde yer alan ve çalışmalarını sürdüren pastane, müşterilerine farklı ve yeni tatlar sunuyor. Gerçekleştirdiği organizasyonlarla oldukça profesyonel çalışmalar gerçekleştiren Metin Aşiyan Pastanesi, pastacılık sektöründe yüzün üzerinde usta yetiştirerek oldukça geniş bir personel sayısıyla hızlı hizmetler veriyor.

Çeşitli pasta yapımının yanı sıra baby shower süsleri ve baby shower hediyeleri ile de organizasyonuna renk katan ekip, doğal malzemeler kullanarak kaliteli bir hizmet sunuyor.

4. Cookie Garden Organizasyon

Ürünlerini ev yapımı ve %100 hijyenik koşullarla hazırlayan Cookie Gardan Organizasyon, kullandığı tüm ürünleri kaliteli bir şekilde değerlendiriyor. Pasta yapımında hiçbir katkı maddesi kullanmadan üretimini gerçekleştiren firma, aynı şekilde baby shower cupcake Ankara seçenekleri arasında da yapımında dünyaca ünlü markalara ait malzemeler kullanıyor.

5. Mogan Pastanesi

Gölbaşı'nda pastacılık alanında faaliyet gösteren Mogan Pastanesi, hem tasarım ürünlere imza atıyor hem de hazır tasarımlarını baby shower partisi için butik pasta isteyen annelere sunuyor. Mogan Pastanesi, Ankara baby shower pasta yapımında tercih edilen yerler arasında yer alıyor.

Eğer işinin ehli bir baby shower pastası Ankara pastaneleri arıyorsan Mogan Pastanesi beklentilerini karşılayabilir.

6. Serap Akpınar Cake

Ankara'nın sevilen semtlerinden biri olan Dikmen'de çalışmalarını sürdüren mekan, rahatça ulaşabileceğin bir konumda yer alıyor. Düzenleyeceğin organizasyonun pasta veya kurabiye kısmında yardımını isteyebileceğin Serap Akpınar Cake, tamamen el yapımı ürünleri özenli ve kaliteli bir şekilde hazırlıyor. Çeşitli üretimler gerçekleştiren Serap Akpınar, baby shower kurabiye yapımı konusunda da oldukça profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyor.

7. Lavilla Park Pastanesi

2010 yılında kurulan bir aile işletmesi olan Lavilla Park, birbirinden leziz ürünleri ile misafirlerinin kalbini çeliyor. Üretimlerin tamamen kendileri tarafından yapıldığını, ürün ve lezzet kalitesini her şeyin önünde tuttuklarını belirten pastane, her türlü fikre açık ve tasarım ürünlere imzalar atıyorlar. Lavilla Park Pastanesi, müşterilerine daima yeni tatlar sunmayı ihmal etmiyor ve aydınlık, dekoratif mekanında unutulmayacak organizasyonlar gerçekleştirmene de imkan sağlıyor. Yani, Ankara baby shower organizasyonları için de mekanı değerlendirebilirsin.

8. Liva Pastanesi

Ayrancı, Kavaklıdere, İstanbul yolu (fabrika satış), Çukurambar, Yıldız, Macunköy ve Farabi'de bulunan şubelerinde hem pasta hizmeti hem de baby shower mekanı olarak hizmet veren Liva Pastanesi, partin için birçok hizmeti bir arada bulabileceğin özel bir mekan. Çeşitli organizasyonlar ve kişiye özel çalışmalar gerçekleştiren Liva Pastanesi , bebeğin doğmadan önce düzenlemek istediğin parti için sana yardımcı olabilir.

9. Ekstrem Organizasyon

Ankara'nın Batıkent semtinde, 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Ekstrem Organizasyon, profesyonel ekiple birlikte kaliteli bir iş çıkararak, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyor. Çocuklar için yapılan birçok etkinlikte, bedensel ve ruhsal gelişime önem veren firma, Ankara baby shower organizasyon firmaları arasında tercih edebileceğin yerlerden birisi olarak da ön plana çıkıyor.

Bireysel veya kurumsal organizasyonlar, okul etkinlikleri, eğlence parti organizasyonları ve çeşitli özel etkinlikler düzenleyen Ekstrem Organizasyon, hedeflerini yüksek tutarak, güvenilir bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ayrıca baby shower parti malzemeleri Ankara şehrindeki seçilebilecek noktalardan birisi olan Ekstrem Mini Party Store'da, çeşitli süsler ve malzemeler de bulunuyor.

10. Aksiyon Organizasyon

Arz talep doğrultusunda organizasyon alanında etkili bir çalışma gerçekleştirmeyi amaçlayan firma, Ankara Batıkent'te, ulaşımı oldukça kolay bir mevkide bulunuyor. Genellikle eğlence ve eğitim organizasyonları düzenleyen Aksiyon Organizasyon, her organizasyonu farklı kılan güçlü firmalar arasında yer alıyor.

Türkiye'deki köklü çalışmaların birçoğunun altında imzası olan firma, baby shower organizasyonu Ankara seçeneklerin arasında yer alabilir.

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş: