Kendini Kraliçe Gibi Hissetmeni Sağlayacak 16 Lohusa Tacı

Lohusa deyince aklına hemen kırmızı lohusa tacı ya da fiyonk geliyor değil mi? Kırmızının iktidarı bir yana, artık lohusa tacı modellerinde büyük bir çeşitlilik var. E insanın kendini iyi hissetmesi önemli. Ne dinlenirken ne de misafirlerini karşılarken şıklığından ödün vermemek hakkın. Hadi o zaman en şık ve süslü lohusa taçlarına bakma vakti!

Kırmızı lohusa tacı

Kırmızı lohusa tacının diğer taçlar arasında önemli bir yeri var. Lohusa döneminde al basması denen olaya karşı kırmızı rengin özel bir koruyuculuğu olduğuna inanılıyor. Bu nedenle de lohusa taçlarında genellikle kırmızı renk tercih ediliyor.

Biz de senin için internetten satın alabileceğin iki şık model seçtik. Kırmızı tomurcuklar, çiçekler ve fiyonklarla süslü bu taçlarla harika görüneceğine eminiz.

Tatlı, huzurlu bir lohusalık geçirmek için bunları da öğren: A’dan Z’ye Hafta Hafta Lohusalık Rehberi

Happy Milk lohusa tacı

Eğer klasik lohusa taçlarından sıkıldıysan, eğlenceli kıvır & bırak lohusa taçları tam sana göre. Saçına ister bant gibi tak, istersen de tepeden bağla tamamen zevkine kalmış. Ortalama fiyatı 10 TL civarında.

Tatlı tatlı dinlenirken ziyaretine geldiler. Üstündeki ne kadar şık? Bunları kaçırma: Marka Marka, Model Model 10 Lohusa Pijaması

Puiko lohusa tacı

Adeta periler diyarından gelmiş gibi bir görünüme kavuşmak istersen, seçimin kesinlikle çember lohusa tacından yana olmalı. Sence de çok zarif görünmüyorlar mı? Ürün Fiyat
Somon çiçekli takım 84,90 TL
Saks ekru çiçekli taç 49,90 TL

Baştan ayağa şıklık için: Çiçekli, Boncuklu ya da Sade 14 Lohusa Terliği ve Seti

Zet lohusa tacı

Saçını daha sade bir taçla süslemek istersen sana saten çiçekli, dantelli ve tüy detaylı beyaz lohusa tacını öneriyoruz. Beyaz bir lohusa takımıyla birlikte kullanarak çok şık bir anne olabilirsin.

Biraz daha göz dolduran bir seçim içinse çiçekli, el yapımı, özel tasarım mavi lohusa tacı senin için çok uygun olabilir. Yine beyaz ya da tacınla aynı tonlarda bir mavi lohusa takımıyla kombinleyebilirsin. Kim demiş lohusayken şık olunmaz diye?

Ürün Fiyat
Beyaz lohusa tacı 25 TL
Mavi lohusa tacı 25 TL

Çiçekli lohusa tacına özel seçtiğimiz bu iki süslü modelle kokoş bir anne olabilirsin.

Ürün Fiyat
Kırmızı lohusa tacı 38 TL
Pembe lohusa tacı 25 TL

Anne bebek lohusa tacı takımı

Öyle tek başına kraliçe olmak yok. Bebeğinin de o güzel yüzünde çiçekler açmasın mı? Anne-kız birlikte takabileceğiniz taç takımları da var. Bunlar hep misafirlerinin gözlerini kamaştırmak için küçük numaralar. Ortalama 20 TL’ye internette bulabilirsin. Erkek bebek için olanları da var.

Öyleyse bunlara da bak: O Minik Kafasını Süsle: Kızının Kıyafetlerini Tamamlayacak 20 Tatlış Bebek Saç Bandı

Bonus

E bu kadar şık ve süslü örneklerin yanında incili lohusa tacından bahsetmesek olmazdı. Gerçek kraliçelere yakışır bir model değil mi? Pembe çiçekli ve taşlı model de bir o kadar zarif.

Lohusa pijamana ya da sabahlığına göre seçebileceğin birkaç alternatif de böyle sunalım. Çiçeklerin yanında inci detayları da var. İnci sevenlere duyurulur.

Sabah akşam rahat et, şıklığı da dert etme, seçtiklerimize bir bak: 40 Kere Maşallah: Hem Rahat Hem Şık Lohusa Gecelik ve Sabahlık Önerileri