Ünlülerin Çocuklarının Doğum Günü Partileri

Ünlülerin Çocuklarının Doğum Günü Partileri

Onların her hareketi olay oluyorken, çocukları için düzenledikleri doğum günü partilerinin gündemi meşgul etmemesi imkansız!

Ünlü annelerin çocuklarının yeni yaşlarını kutladıkları, kimi şaşalı kimi sade ama hepsi mutluluk dolu doğum günü partilerini bu yazıda bir araya getirdik. Ayrıca temaları sana ilham da olabilir. Bak bakalım, hangi ünlünün partisini daha çok beğeneceksin?

1- Demet Akalın'ın kızı Hira'nın doğum günü partisi

Biliyorsun, Demet Akalın baby shower partilerini ülkemize getiren ve havalı kutlamalarıyla da tanınan bir isim. Kız Hira'ya düzenlediği doğum günü partileri de göz dolduruyor. Biz Hira'nın Karlar Ülkesi temalı 3 yaş partisini ve dillere destan pastasını ele aldık. Demet Akalın'ın düzenlediği doğum günleri böyleyse, düğünü nasıl olur bir düşünsene!

Daha güzelleri senin çocuğunun partisinde olsun istersen göz at: Çocuk Doğum Günü için Butik Pastaneler

2- Gülben Ergen'in oğlu Atlas'ın doğum günü partisi

Gülben Ergen, büyük oğlu Atlas'ın 8. yaş partisinde çocuğunun en sevdiği karakterlerden biri olan Harry Potter temasını kullanmış ve bir fark yaratmış. Çocuklar gözlük, cübbe ve asalarla çok sevimli görünmüyorlar mı?

Sen de farklılık peşindeysen, bir göz atmalısın: Bebeğinin 1 Yaş Doğum Gününde Fark Yaratmak İsteyen Annelere İlham Olacak Öneriler!

3- Yasemin Özilhan'ın kızları Ela ve Emine'nin doğum günü partisi

Doktorlar dizisinden tanıyacağın oyuncu Yasemin Özilhan'ın birbirinden güzel iki kızı var. Özilhan, doğum günleri birbirine çok yakın olan bu iki kardeşe 3 ve 4. yaş kutlamalarında "cupcake" temalı bir parti düzenlemiş. Sade ama şık bu temayı çok seveceksin!

Bak burada daha birçok konsept var: Kız Bebekler için 1 Yaş Doğum Günü Konsepti Fikirleri!

4- Pelin Karahan'ın oğlu Ali Demir'in doğum günü partisi

Pelin Karahan da aynı Demet Akalın gibi büyük kutlamaları seven ünlü annelerimizden birisi. Biz görmen için büyük oğlu Ali Demir için düzenlediği 3 yaş partisini inceledik. Karahan'ın bu parti için tercih ettiği tema, oğlunun en sevdiği çizgi karakterlerden Şimşek McQueen olmuş.

Fikir edinmeye devam: Erkek Bebekler İçin 1 Yaş Doğum Günü Konsepti Fikirleri!

5- Gülşen'in oğlu Azur Benan'ın doğum günü partisi

Şarkıcı Gülşen, minik oğlunun hayvan sevgisini benimsemesini istiyor olacak ki 1 yaş doğum gününde hayvanlar alemi teması tercih etmiş. Biz süslemelere ve pastaya bayıldık, bakalım sen de beğenecek misin?

Sen de oğlun için pasta arayışındaysan, bakmalısın: Adeta Birer Sanat Eseri Olan Erkek Çocuğu Doğum Günü Pastaları

6- Pınar Altuğ'un kızı Su'yun doğum günü partisi

Oyuncu Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, biricik kızları Su'yun birçok doğum günü partisini Kidz Mondo'da düzenliyor. Çünkü burası Su'yun en sevdiği yerlerden birisiymiş. Biz Su'yun 7. yaş kutlamasını sana sunuyoruz. Disko konseptindeki bu partinin pastası da göz alıyor!

Miniğinin hayallerine uygun partiler için en güzel mekanlar burada: Çocuk doğum günü partisi mekanları

7- Tuba Ünsal'ın çocukları Sare ve Civan'ın doğum günü partisi

Tuba Ünsal da çocuklarının doğum günü kutlamaları için Kidz Mondo'yu tercih eden isimlerden. Çok sade bir kutlama ile çocukların eğlenmesine daha fazla fırsat vermek isteyen Tuba Ünsal, kutlama için herhangi bir tema seçmemiş.

8- Esra Erol'un oğlu Ömer'in doğum günü partisi

Esra Erol, küçük oğlu Ömer'in 1 yaş kutlaması için sıkı hazırlanmış. Panayır temasını tercih eden Erol'un oğlu için hazırlattığı gösterişli pasta ve diğer ikramlıklardan gözümüzü alamadık!

Ünlülerinki gibi şık ve gösterişli partiler düzenlemen için sana yardımcı olalım: 10 Adımda 1 Yaş Doğum Günü Partisi Hazırlama Rehberi!

9- Ayşe Tolga'nın kızı Can Yael'in doğum günü partisi

Ayşe Tolga da partilerde şatafat yerine çocukların eğlenmesini önemsiyor olacak ki kızı için 5 yaş kutlama mekanı seçimini Kidz Mondo'dan yana yapmış. Ayşe Tolga, Angry Birds temalı bir pasta tercih etmiş ve Can'ın isteği üzerine Prenses Aurora kostümü hazırlatarak kızına giydirmiş.

Bizim önerdiğimiz kıyafetlere bakalım mı: 1 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri için 22 Tavsiye!

10- Ece Erken'in oğlu Eymen'in doğum günü partisi

Ece Erken oğlunun 1. yaş partisini siyah beyaz renklerin hakim olduğu, "Adam" temasını kullanarak düzenlemiş. Bu partide de dikkatimizi çeken şeyler pasta ve çeşitli ikramlıklar kullanılarak hazırlanan masa oldu!

Daha farklı ve eğlenceli bir partiye hazır mısın: Gün Geçmiyor Ki Yeni Bir Trend Patlamasın: Pasta Patlatma

11- Çağla Şikel'in oğlu Uzay'ın doğum günü partisi

Çağla Şikel'in büyük oğlu Uzay tam bir süper kahraman hayranıymış ve en sevdiği karakter ise Spider Man'miş. Hal böyle olunca, 4 yaş doğum günü için seçilen tema da Spider Man olmuş. Uzay'a gelen hediyelerin çoğu da bu konseptteymiş.

Hediye seçimini kolaylaştıralım: 1 Yaş Doğum Günü Hediyesi Seçimi için 11 Öneri!

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş: