Diş Buğdayı Hediyeleri için 10 Öneri!

Hem seni zor zamanlarında hiç yalnız bırakmadıkları hem de bebeğine çeşit çeşit hediyeler getirdikleri için misafirlerine teşekkür etmek istersen, diş buğdayı hediyeliklerine bakmak isteyebilirsin. Seni saatler sürecek bir internet araştırmasından kurtarmak için en çok tercih edilen diş buğdayı misafir hediyelerini derledik.

1. Metal kutu diş buğdayı hediyelikleri

Metal kutular özellikle biz kadınların çok sevdiği hediyelikler arasında. İçi boşaldıktan sonra bile bozuk para, toka gibi küçük eşyalarımızı saklayabileceğimiz sevimli kutular harika bir diş buğdayı hediyeliği seçeneği. Parti süsleme malzemeleri satan dükkanlarda satılan boş kutulardan alıp içini isteğine göre doldurabileceğin gibi, Mint Şeker gibi sitelerden naneli şeker dolu şekilde de sipariş edebilirsin.

2. Lavanta kesesi diş buğdayı hediyelikleri

Lavanta kesesi, hem yapımı çok basit hem de eğlenceli bir hediyelik. Üzerine beyaz keçe veya kumaştan bir diş şekli yapıştırdığın sürece istediğin kese modelini kullanabilirsin. Biraz el becerin ve vaktin varsa evde kendi keseni dikmeyi deneyebilirsin. Hiç vaktim yok dersen de parti süsleme malzemeleri ve bebek hediyelikleri satan mağazalara göz atabilirsin.

3. Fotoğraf çerçevesi diş buğdayı hediyelikleri

En sevilen diş buğdayı hediyeliklerinden bir diğeri de -genelde diş şeklinde- fotoğraf çerçevesi. İçine de bebeğinin tek dişiyle gülümsediği bir fotoğraf koydun mu, tamamdır.

4. Magnet diş buğdayı hediyelikleri

Özellikle keçeden yapılan fotoğraf çerçevesi şeklinde olan magnetler, yine en çok tercih edilen diş buğdayı hediyelikleri arasında. Dilersen keçeden diktiğin pofuduk dişlerin arkasına mıknatıs yapıştırarak kendi hediyeliklerini yapabilirsin.

5. Minik kavanoz ve şişe diş buğdayı hediyelikleri

Diş buğdayı hediyelikleriyle fazla zaman kaybetmek istemiyorsan, minik boş cam şişe ve cam kavanoz hediyelikler tam sana göre. Dilersen boş kavanozlardan alıp, içini istediğin herhangi bir şeyle doldurup süsleyebilirsin. İstersem hazır cam şişe diş buğdayı hediyelerinden birini de seçebilirsin.

6. Kitap ayracı diş buğdayı hediyelikleri

Diğer harcamalarında biraz aşırıya kaçtın ve ucuz diş buğdayı hediyeliği arıyorsan, kitap ayracını seçebilirsin. Ev printer’ından çıktı alabileceğin hazır şablonlar var. Bunları kesip kendi kitap ayraçlarını yapabilirsin. Kitap ayracının üzerine, bebeğinin tek dişiyle gülümsediği bir fotoğrafını yerleştirmeyi unutma.

7. Kokulu mum, kokulu taş, kokulu sabun diş buğdayı hediyelikleri

Diş şeklinde kokulu taş magnetler de oldukça şeker bir seçenek. Diş şeklinde kokulu mumlar ve kokulu sabunlar da diğer seçenekler. Bunları süslediğin şık kutularda ya da şeffaf keselerde sunabilirsin.

8. Diş şeklinde kurabiye diş buğdayı hediyelikleri

Diş şeklindeki kurabiyeler o kadar şeker ki her ne hediye seçersen seç, yanına bir tane de bunlardan koymak isteyeceksin. Diş buğdayı kurabiyelerinden sipariş etmek için butik bir pastacıyla iletişime geçebilirsin.

9. Çikolata ve şeker diş buğdayı hediyelikleri

Çikolata ve şeker hediyelerini pek çok farklı sunumla hazırlayabilirsin. Lolipop şekerlerden alıp üzerine etiket yapıştırabilirsin, ya da üzeri baskı ambalajla kaplı bar çikolatalardan sipariş edebilirsin.

10. Anahtarlık diş buğdayı hediyelikleri

Son önerimiz, uygun fiyatlı diş buğdayı hediyelikleri arayanlar için. Çeşit çeşit anahtarlık arasından dilediğini seçebilirsin. Metal, keçe veya bebeğinin fotoğrafının basılı olduğu cam çerçeve şeklinde anahtarlıklar kolayca bulabileceğin seçenekler.