Bebek Doğum Günü Partisi İçin 10 İzmir Parti Evi

Bebeğinin 1. yaş günü için doğum günü mekanı mı arıyorsun? İdeal bebek doğum günü partisi İzmir ilinde nerelerde yapılabilir merak ediyorsan, parti mekanı arayan anne ve babalara çarpıcı mekan önerileri sunduğumuz yazımızı okumalısın. İşte, parti düzenleyebileceğin 10 İzmir parti evi önerisi!

1. İmren Han Otel

İzmir bebek doğum günü mekanları arasında ilk önerimiz Çeşme Alaçatı'da bulunan İmren Han Otel, özel davetlerde; bir yaş doğum günü; çocuk doğum günü gibi özel organizasyonlarda uzmanlaşmış, kaliteli bir hizmet anlayışına sahip! 1. yaş doğum günü kutlamalarını özel bir hale getirmeyi hedefleyen İmren Han Otel, bebek doğum günü kutlama mekanları İzmir arayışınızı çeşitlendirmek istediğinizde hafta sonları Çeşme'ye gitmeyi sevenler için ilk akla gelecek yerlerden bir tanesi. Bebeğine yapacağın doğum günü, diş buğdayı, kırk uçurma gibi etkinliklerin tamamında yanında olan İmren Han Otel, özel taleplere cevap verebilmesi ve kişiye özel istekleri karşılamasıyla ideal kutlama mekanlarından birisi. Bu mekanda bebeğine harika bir doğum günü partisi düzenleyebilirsin.

2. Özsüt

1938 yılında İzmir Kemeraltı'nda faaliyete başlayan Özsüt Muhallebicisi, geçen süreçle birlikte Türkiye'deki en meşhur tatlı firmalarından bir tanesi oldu. İzmir merkezli olan bu firmanın İzmir'de bulunan lokasyonları bebek doğum günü partisi mekanı olarak ideal hizmet kalitesi ve farklı alternatifleriyle hizmet veriyor. Taptaze pastalarıyla bu mekanda bebeğin için harika bir doğum günü partisi düzenleyebilirsin. Özsüt, kaliteli sunumu ve lezzetli konsept pastaları ile birçok farklı noktasıyla eşsiz bir parti mekanı olabilir.

 

3. Parc Ceremonie

Güzelbahçe'de bulunan bu mekan bebek doğum günü partisi düzenlemek için farklı ve özgün bir hizmet sunuyor. 1 yaş doğum günü mekanları İzmir ili içinde en güzel yerlerden birisi olan Parc Ceremonie, sadece doğum günleri için değil kırk uçurma, diş buğdayı gibi bebeğine dair tüm özel günler için hizmet alabileceğin yerler arasında yer alıyor. Yemyeşil bahçelik alanı, hoş süslemeleri ve ferah ortamı ile bebeğinin doğum gününü unutulmaz hale getirmek için bu mekanı tercih edebilirsin.

4. Happy Birthday Parti ve Oyun Evi

2 nesilden beri İzmir'de faaliyet gösteren Yavi Grup, 2013 yılı itibariyle kurduğu Happy Birthday Parti ve Oyun Evi'nde çocuklara dair birçok etkinliğe imza atıyor. Gelen her çocuğu mutlu etme hedefiyle yola çıkan Happy Birthday Parti ve Oyun Evi'nin, kutlamasını yaptığı her 1 yaş doğum günü partisi İzmir ilindeki en unutulmaz doğum günü haline geliyor. Happy Birthday Parti ve Oyun Evi bebeğinin ilk yaş günü için birçok sürpriz hazırlayıp, misafirlerini çok iyi bir şekilde ağırlayacaktır.

5. Rengarenk Oyun Evi

İzmir Balçova'da kurulu olan Rengarenk Oyun Evi, çocuklar için düşünülmüş oyuncaklarla düzenlenecek olan tüm aktiviteleri daha keyifli bir hale getiriyor. Bebeğin için düzenlenecek olan 1 yaş doğum günü İzmir parti mekanları arasında Rengarenk Oyun Evi'ni düşünebilirsin. Bu mekanda sadece doğum günü değil, 40 uçurma, diş buğdayı, İzmir bölgesine özgü bebeklere 6 aylık olduklarında yapılan kız kınası gibi birçok etkinlik gerçekleştirildiğini de hatırlatalım.

6. Kouzina

Bahçelerarası Balçova'da kurulan Kouzina İzmir'e kır düğünü konseptini getiren ilk mekanlardan. İzmir'de kutlama ve davet organizasyonları için tercih edilen bölgelerden biri olan Bahçelerarası semtinde en bilinen yerlerden bir tanesi. Kouzina'da bebeğine şık bir1 yaş doğum günü partisi düzenleyebilirsin. Kaliteli bir ortamda düzenlenecek olan doğum günü partisi için dilediğin süslemeler yapılıp; isteklerin doğrultusunda mekan keyifli bir doğum günü ortamına dönüştürülebilir.

7. Falabella Restaurant

Güzelbahçe'de kurulu olan Falabella Restaurant farklı ve değişik yapısıyla özel günleri kusursuz hale getiren en hoş mekanlardan bir tanesi. Bebek doğum günü mekanları İzmir denildiğinde akla gelen yerlerden birisi olan Falabella Restaurant, sıcak yaz günleri için geniş çim mekanı, soğuk kış günleri için şömine, yağmurlu günler için kapalı teras alternatifiyle bebeğine hazırlayacağın doğum günü için en ideal mekanlar arasında yer alıyor.

8. Timponi Oyun Evi ve Kafe

Gaziemir'de bulunan bu mekan İzmir'de çocuklara hitap eden en eğlenceli mekanlardan biri. Her yaşa hitap eden kafesi ve çocuklar için etkinlik alanı ile doğum günü, diş buğdayı, 40 uçurma gibi birçok özel gününün kutlamasına ev sahipliği yapıyor. Timponi Oyun Evi ve Kafe'nin duyusal oyun çalışmaları, çocuk atölyeleri, masal okumaları gibi etkinliklerin yapıldığı farklı bir mekan olduğunu söyleyelim. Burada yapacağın bir etkinlikle bebek doğum günü partisi düzenlemek için İzmir'deki en özel yerlerden birini seçmiş olacaksın.

9. Happy House

Bebek doğum günü etkinliği için seçilecek en doğru adreslerden birisi olan Happy House, İzmir Bayraklı'da hizmet veriyor. Çocuk doğum günü partileri, renkli ve kişiye özel konseptle hazırlanan süslemeleriyle annelerin, babaların ve çocukların beğenisini kazanan Happy House'da dilediğin konseptte doğum günleri yapabilirsin. 

Doğum günü sunum masasından, konfetilere; balon süslemelerinden, afişlere; butik pastadan hediyeliklere kadar doğum günü konseptine dair her şeyi temaya uygun şekilde bir araya getirerek görsel bir şölene imza atıyor. Üstelik doğum günü partine sihirbaz, palyaço, animasyon gösterileri gibi neşeli aktiviteleri de ekletebilirsin. İstersen mekandan yalnızca kiralama hizmeti alarak da yararlanabilirsin. Çocuğuna unutamayacağı bir doğum günü yaşatmak için Happy House Parti Evi ile formu doldurarak iletişime geçmeyi unutma.

10. Kou Jou Oyun ve Aktivite Evi

Oyun grubu denildiğinde akla ilk gelen yerlerden birisi olan Kou Jou Oyun ve Aktivite Evi doğum günü, diş buğdayı, 40 uçurma gibi etkinlikler için ideal mekanların başında geliyor. Mekanda söyleşiler, psikolog ve oyun terapisti gibi birçok farklı ve bilgilendirici çalışmanın yanında özel günler için hoş partiler de düzenlenliyor. Bebek 1. yaş doğum günü için tercih edebileceğin mekan tüm İzmir'den aileleri ağırlıyor. Bebeğin ve senin için unutulmaz bir doğum günü etkinliğini bu mekanda düzenleyebilirsin.