1 Yaş Partisi İçin 10 Ankara Butik Pasta Firması!

Aile olmanın en derin duygularla yaşandığı, çocuğunun ilk doğum gününde ona özel bir pasta tasarlatmak harika bir fikir olabilir. Ankara'da sana yakın pasta firmalarından seçeceğin 1 yaş pasta modelleri ile planladığın doğum gününü daha güzel kılabilirsin. Biz de bu sebeple, kolayca iletişime geçip fikir alışverişi yapabileceğin pasta firmalarını senin için listeliyoruz. Hemen oku!

1. Mogan Pastanesi

2010 yılından bu yana özel tasarımlar yapan Mogan Pastanesi, farklı tarzlar arayan annelerin 1 şeklinde pasta modelleri arayışına alternatifler sunuyor. Gölbaşı'nda bulunan pastanede taraftar pastalardan, resim baskı pastalara kadar birçok seçeneği temin edebilirsin. Ayrıca doğum günü partin için gerekli tüm ekstra kuru pastaları, sütlü tatlıları, baklava ve şekerpareleri de sipariş ederek misafirlerine ziyafet çekebilirsin.

2. Mis Başak Keklikpınarı Şube

Çankaya'da bulunan ve Ankara'nın en gözde yerlerinden biri olan Mis Başak Keklikpınarı Şube, lezzet yolculuğunda 36 yıldır ve 15 şube ile hizmet veriyor. Yemekten pastaya kadar geniş lezzet yelpazesi ile harika tatlar sunuyor. Senin için de tecrübeli elemanlarıyla birbirinden farklı 1 yaş kız pastası tasarımları yapabiliyor. Eğer organik malzemelerle hazırlanmış bir pasta istiyorsan Mis Başak'ı deneyebilirsin.

3. Aydil Cafe & Patisserie

Ferah mekanı ve şık sunumlarıyla doğum günü organizasyonlarında ailelerin özel günlerine ortak olan mekan, 1 yaş doğum günü pastası Ankara denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olarak oldukça beğeniliyor. Aydil Cafe & Patisserie ekibi senden aklındaki konsept ve hayal ettiğin pasta hakkında bilgi aldıktan sonra benzersiz bir tasarım süreci ile yanında oluyor. İşin sonunda sana büyük bir görsel şölen ve tadına doyulmaz lezzetlerle ailenle anın tadını çıkarmak kalıyor.

4. Semotti's Kitchen

Ankara'nın hemen yer yerine yakın olan Çankaya pastacısı Semotti's Kitchen çocuklar için harikalar yaratıyor. Özellikle süte alerjisi olan anneler için sütsüz, glutensiz, özel diyetik pastalar yapabiliyor. Daha çok meyve kurusu ve doğal meyve renkleri ile renklendirdikleri çocuk doğum günü pastaları için pek çok özel sipariş alıyorlar. Doğal ürünler kullanan Semotti's Kitchen, çölyak veya alerjik hastalıklara zarar vermeyecek nitelikte malzemeler kullanıyor. Bu yönüyle beğendiğin herhangi bir modeli gıda içeriğini düşünmeden talep edebileceğini belirtelim. Zira Semotti's Kitchen senin için sağlıklı beslenme kurallarını pastalarına veya bir yaş kurabiyesi içeriklerine uyguluyor. Fiyatlar konusunda bilgi almak için tek yapman gereken telefonla teklif istemek!

5. Çukurambar Mado

Genellikle çocukların en sevdiği dondurma kültürüyle sevilen Çukurambar Mado, doğum günü pastası tasarımlarıyla da gönülleri mest ediyor. Maraş’ın zengin coğrafyasında beslenen keçilerin sütünü ustalıkla kullanan Mado, pasta tadında da farklılık yaratıyor. Hem farklı kurabiyeleri hem de doyurucu poğaçalara sahip olan firmanın organizasyonda başarısı Ankara'nın her yerinde adından söz ettiriyor. Nezih ve hoş bir mekanda unutulmaz bir yaş günü etkinliği için Çukurambar Mado ile görüşebilirsin.

6. Fırıncı Orhan ParkOran

1958 yılından bu yana faaliyette olan Fırıncı Orhan ParkOran şubesiyle en mutlu günlerinizi taçlandırıyor. Ankara'nın en bilindik lezzet duraklarından biri olan Fırıncı Orhan, Türk ve Dünya mutfağından tariflerle yaş günü pastalarında harikalar yaratıyor. Özellikle müşterilere özel sunulan bir yaş kurabiyesi farklı ve özel bir tasarımla hazırlanıyor. Ankara butik pasta siparişi için en geç 3 – 4 gün önceden bilgi vermenin hazırlıkların daha iyi olmasını sağlayabileceğini de yeri gelmişken belirtelim. Bunun için kolaylıkla firmayla iletişime geçebilirsin.

7. Gözde's Cake

Tüm pastalara bir heykeltıraş inceliğinde yaklaşan Gözde's Cake, Ankara Ümitköy'de sana özel 1 yaş doğum günü pastası tasarlayabilir. İstediğin modeli pastaya işleyebilen işletme, çocuğun ilgisini çekebilecek, atlı karıncalı, hikayeli, resimli birbirinden farklı modellerle sunum yapabiliyor. Sen de aklındaki pasta siparişleri için Gözde's Cake ile iletişim kurabilirsin.

8. Yeşim Pastanesi Keçiören

Küçük butik kutlamalar için Keçiören'de hazır bulunan Yeşim Pastanesi Keçiören, pasta, kurabiye, cupcake, figürlü cakepop, porsiyon pasta gibi birçok ürünü tasarım modelleriyle bebeklerin ilgisini çekebilecek şekilde yapıyor. 1 yaş kurabiyesi fiyatları için firmayı ziyaret edebilirsin. Hatta doğum günü dışında da kapısını çalabileceğin mekan, mükemmel hafta sonu kahvaltıları ve pizzaları hazırlıyor.

9. Cookie Garden Organizasyon

Bahçelievler'de bulunan Cookie Garden Organizasyon, butik doğum günü pastası yaptırmak isteyen tüm ebeveynlerin tercihlerinden biri olabilir. Tek yapman gereken modellerinin kataloğunu incelemek ve çocuğun için tasarlanacak pastayı ekibe anlatmak! Dahası bilgisayardan kayıtlı resimler bulup ilham aldığın modeli de yaptırabilirsin. Özellikle müşteriler için özel tasarladıkları 1 yaş kurabiyesi ve 1 yaş cupcake tasarımları çok beğeniliyor. Hem iç mekan hem dış mekanda organizasyon talep edebileceğin firmadan 1 yaş pasta modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

10. Vanilla Stüdyo

Vanilla Stüdyo'da genel olarak 1 yaş pasta fiyatları kaç kişilik olacağı, konsept, kişiye özel tasarım olup olmaması, baskı kullanılıp kullanılmaması ve kullanılan malzemelerin kalitesi ve mevsime göre değişebiliyor. Doğal malzemelerin, esansların kullanıldığı Vanillia Stüdyo, Turan Güneş'te yer alıyor. FDA onaylı gıda boyaları ile tüm dünyanın tercihi olan Callebout marka çikolatanın eritildiği pastalarla unutulmaz tatlar yaratıyor.