1 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri için 22 Tavsiye!

Yazıya başlamadan seni uyarmamız lazım. Biraz sonra karşılaşacağın tatlılık seviyesi şekerini oynatabilir! Mübalağa etmiyoruz ekranı yemek isteyeceksin. Eğer sadece bir tütü etek alırım diye bakınırken bu yazıyla karşılaştıysan göreceğin 1 yaş doğum günü kıyafetleri beklentilerini bir hayli yükseltecek. Hazırsan başlıyoruz.

1 yaş doğum günü kız kıyafetleri

Önceliği minik hanımefendilere veriyoruz. Doğum günü partinin temasıyla uyumlu bir kıyafet bulabileceğin, çeşit çeşit 1 yaş kız bebek doğum günü kıyafetiyle başlıyoruz.

1. Geyikli 1 yaş doğum günü kız kıyafeti

Kızım daha ne kadar tatlı görünebilir ki diyorsan, henüz bu elbiseyi görmedin demektir. Kızın çiçeklerle süslü geyikli tacı ve üzerinde gri geyikler olan pembe elbisesiyle tam yemelik olacaktır.

2. Tilkili 1 yaş doğum günü kız kıyafeti

Tilki teması bizde yurt dışında olduğu kadar yaygın değil. Ama bu tilkili doğum günü elbiseleri o kadar güzel ki tilkili bir doğum günü partisi düzenlemeye değer.

3. Pembe flamingo 1 yaş doğum günü kız kıyafeti

Hayalinde flamingolu doğum günü parti konsepti varsa bu kıyafete bayılacaksın. Bu flamingolu kız bebek elbisesi sayesinde kızın daha 1 yaşında parti kızı olacak. Bu kıyafetler sayesinde ileride fotoğraflara bakmak gerçekten çok zevkli olacak.

4. Örgülü ve tüllü 1 yaş doğum günü kız kıyafeti

Bebeğin daha şimdiden minik bir prenses gibi davranıyor ve en sevdiği oyuncakları senin kolyelerinse, bu örgülü ve tüllü bebek elbisesini görmelisin. Tüllerden dikebileceğin el buketiyle kıyafeti tamamlayabilirsin.

5. Pembe-gri 1 yaş doğum günü kız kıyafeti

1 yaş doğum günü partisi dekoru için pembe ve gri renklerini kullanmayı düşünüyorsan bu tütü etekli kıyafeti sevebilirsin. Üzerinde 1 yazan sade bir tişört ve saçlarına tuturacağın kurdeleyle kıyafeti tamamlayabilirsin.

6. Tek boynuzlu at (unicorn) 1 yaş doğum günü kız kıyafeti

Sen de çocukluğunda My Little Ponny çizgi filmiyle büyüyenlerdensen, rengârenk tek boynuzlu atları seviyor olmalısın. Bizim bu tema için seçtiğimiz kıyafet My Little Ponny kadar renkli değil. Ama pembe ve altın renginin muazzam uyumunu yakalayan bir kıyafet. Tam doğum günü çocuğu renkleri.

7. Minnie 1 yaş doğum günü kız kıyafeti

Minnie Mouse temalı doğum günü partisi düzenlemeyi planlıyorsan bu Minnie’li bebek elbisesini görmelisin. Hem çok sade hem de çok şık. Dilersen bu elbiseyi değişik renklerde de diktirebilirsin.

8. Filli 1 yaş doğum günü kız kıyafeti

Yine tütü etekli ve fil baskılı tişörtten oluşan bu kıyafet, pembe-gri temalı 1 yaş kutlaması için çok ideal. Bu filli kız bebek kıyafetini beğendiysen sana bir de bu kıyafetle mükemmel uyumlu, 1 yaş doğum günü pastası önerimiz var. Görmek için 1 Yaş Pastası Seçimi için İlham Olacak 20 Öneri yazımıza göz atabilirsin.

9. Denizkızı 1 yaş doğum günü kız kıyafeti

Kızını minik bir deniz kızına dönüştürmek istersen bu kombinasyon tam senlik. Yeşil tütü etek yerine yeşil simli bir tayt da tercih edebilirsin. Bir de denizkızlı 1 yaş doğum günü pastası seçtin mi tamamdır.

10. Keten 1 yaş doğum günü kız kıyafeti

Kahve ve bej renklerinin hakim olduğu sade bir doğum günü konsepti düşünüyorsan tütülü etekleri falan boşver. Parti dekoruna yakışır sadelikteki bu keten bebek elbisesiyle kızın, doğal haliyle güzeller güzeli olacak.

11. Uğur böceği 1 yaş doğum günü kız kıyafeti

Uğur böceği konsepti en sevilen doğum günü temaları arasında. Kızın; kırmızı-siyah tütü eteği ve kırmızı-siyah kurdelesiyle tam bir uğur böceği olacak. Uğur böcekli 1 yaş pastası sipariş ederek kıyafetle bütünlük sağlayabilirsin.

12. Parti kızı 1 yaş doğum günü kız kıyafeti

Kız bebekler için doğum günü kıyafetlerinin sonuna geldiğimize göre en ısırmalık bebek elbisesine bakabilirsin. Günün yıldızının kim olduğunu açıkça belirten konseptiyle bu kıyafet, bizim en sevdiğimiz oldu. Pembe Converse ayakkabı ve fırfırlı çorapla tamamlanan bu kombin bizce en tatlı kız bebek kıyafeti.

13. Anne-kız bir örnek 1 yaş doğum günü kıyafeti

Bebeğini o tatlı kıyafetler içinde görünce haklı bir gururla ‘’Bunu ben yaptım!’’ demek istersen, kızınla bir örnek giyinebilirsin. Üstelik o güzelim tütü eteklere hep özeniyor ama nerede giyeceğini bilmiyorsan işte sana harika bir fırsat!

Ayrıca minik kızının bir de ablası varsa doğum günü kıyafetleri için ikisine uyumlu kıyafetler almanı öneriyoruz. Kızların ne kadar kıskanç olabildiğini biliyorsundur. Abla-kardeş doğum günü kıyafetleriyle çok sevimli gözükecekler.

1 yaş doğum günü erkek kıyafetleri

"Kızların kıyafetleri çok şeker de erkekler için hiçbir şey yoktur." diyorsan çok yanılıyorsun. En az kızlarınki kadar şirin modellerle, erkek bebekler için en güzel 1 yaş doğum günü kıyafetleri seni bekliyor.

14. Kasket şapkalı 1 yaş doğum günü erkek kıyafetleri

Küçük bir centilmen yetiştiriyorsan, kasket şapkalı bu doğum günü kıyafetlerine bayılacaksın. Evde küçük bir Richard Gere edasıyla dolaşan oğlun, partiye gelen tüm kadınların kalbini fethedecek.

15. Hipster 1 yaş doğum günü erkek kıyafetleri

Hipster bir çiftseniz oğlun da minik bir hipster olma yolunda ilerliyor demektir. Ya da biraz daha büyüp ‘’Ne hipster’ı, ben Mickey Mouse’lu kıyafet istiyorum!’’ diye tutturmadan önce, onu dileğince giydirebileceğin son fırsatlar. İyi değerlendirmeni öneriyoruz.

16. Rock’çı 1 yaş doğum günü erkek kıyafetleri

Rock’çı bir anneysen aynı tavsiye senin için de geçerli. Oğlun biraz daha büyüyüp kendi zevklerini edinmeye başlamadan önce, onu gönlünce giydir. Bu günlerden geriye harika fotoğrafların kalması için mutlaka profesyonel bir fotoğrafçıyla anlaşmaya çalış. Böylece oğlun büyüdüğünde popçu olmaya karar verirse, fotoğrafları gösterip ‘’Halbuki ben senin için neler yaptım!’’ diyebilirsin.

17. Papyon ve bıyıklı 1 yaş doğum günü erkek kıyafetleri

Erkek bebek için düzenlenen 1 yaş doğum günü partilerinin en sevilen konseptlerinden biri kuşkusuz papyon ve bıyık teması. Eğer sen de bu temayı seçeceksen, bu papyon ve bıyıklı 1 yaş kıyafetini görmelisin.

18. Denizci 1 yaş doğum günü erkek kıyafetleri

Denizci teması erkek bebek için yapılan doğum günü partilerinin en sevilenlerinden. Bu konsepti kullanacaksan denizci temalı 1 yaş doğum günü kıyafetleri bulmakta zorlanmayacaksın.

19. Maymunlu 1 yaş doğum günü erkek kıyafetleri

Maymun konseptli doğum günü partisi istiyorsan bu kıyafet çok ideal. Maymunlu 1 yaş kıyafetini, içindeki renklerle uyumlu bir fötr şapkayla kombinlemeyi unutma.

20. Kurabiye Canavarı 1 yaş doğum günü erkek kıyafetleri

Kurabiye Canavarı'nı hangimiz sevmez? Yemeye çalışırken üstüne başına döktüğü kurabiyeler sana minik oğlunu hatırlatıyorsa Kurabiye Canavarı temalı bir doğum günü partisi düzenleyebilirsin.

21. Mickey Mouse 1 yaş doğum günü erkek kıyafetleri

Mickey Mouse temalı bir doğum günü organizasyonu yapacaksan oğluna da bu Mickey’li kıyafetten giydirmek isteyebilirsin. Bir de abla varsa ona da Minnie’li doğum günü elbisesi almayı unutma.

22. Bebek bezi ve kravat/papyon kombini 1 yaş doğum günü erkek kıyafetleri

Bebek bezi ve kravat/papyon/pantolon askısı kombinlerinden oluşan bu erkek bebek doğum günü kıyafetleri, seçimi en kolay kıyafetlerden. Neredeyse dilediğin her renk ve desende bulabileceğin bu kıyafetle, bebeğin de üzerindekilerden rahatsız olmadan rahatça dolaşabilecek.