Yeni Doğan Bebeğe Ne Hediye Alınır? 5 Süper Koleksiyon!

Bir yakının doğum yaptı ve bebek görme ziyaretine gideceksin. Bu mutlulukla birlikte yeni doğan bebeğe ne hediye alınır, diye heyecana kapılabilirsin. Senin için en güzel "hoşgeldin bebek hediyesi" seçeneklerinin yer aldığı koleksiyonlar hazırladık, içinde çeşit çeşit ürünün yer aldığı yeni doğan bebek hediye sepeti modellerini bir araya topladık. Hem işini kolaylaştıralım hem de mutluluğuna ortak olalım, istedik. E hazırsan başlayalım!

1. Hoşgeldin bebek hediyesi

Hoşgeldin bebek hediyesi

Bol bol ziyaretçi geleceği için hastaneye doğum hediyesi olarak götürebileceğin seçeneklerin başında çikolata geliyor elbette. Bebek çikolatalarının tüllerle ve oyuncak bebekle eklendiği sepetler hoşgeldin bebek hediyesi olarak en çok tercih edilen modellerden. Sıradan çikolata paketlerine nazaran daha şık bir görünümleri var. Terraryum ve bal kabaklı saksılar da çok şirin oluyorlar, senin için hazırladığımız koleksiyonda tüm bu modelleri inceleyebilirsin.

Bu firmalar da çok şık paketler hazırlıyorlar, bir göz at istersen: Bebek Çikolatası Sipariş Edebileceğin 10 Marifetli Firma Önerisi!

2. Yeni doğan bebek hediye sepeti

Yeni doğan bebek hediye sepeti

Son yıllarda yeni doğan hediyeleri için epey şık sepetler hazırlanıyorlar. Bu sepetler o kadar çeşitli ki yeni doğan kız bebeğe hediye olarak çoğunlukla amigurimi bebeklerin, tarakların, şirin patiklerin ve bandanaların olduğu setler hazırlanıyor.

Erkek bebek hediyelerinde ise pelüş ayı, önlük, örgü diş kaşıyıcı ve örgü patik gibi seçenekler ön planda. Yeni doğan yeğenime hediye arıyorum, diyorsan bu sepetlere muhakkak göz at. İçerisinde mug, mum, sabun, çerçeve ve anı defteri gibi daha farklı ürünlerin yer aldığı setler de var.

3. Yenidoğan hediye seti

Yenidoğan hediye seti

Artık bebeğe alınacak hediyeler arasında ihtiyaca yönelik ürünler çok revaçta. Emzik ve biberon gibi eşyaların ya da banyo ve bakım ürünlerinin yer aldığı setler en çok tercih edilen yeni doğan bebek hediyeliklerinin başında geliyor. Bakım setlerinin içerisinde; ıslak mendilinden kolonyasına, şampuanından duş jeline epey kullanışlı ürün var. Emzik setlerinde ise diş kaşıyıcısından biberona pek çok fonksiyonel ürünü bir arada bulabilirsin. Yeni doğum yapmış bir anne daha ne istesin?

Bunları da inceleyebilirsin: En İyi Biberon Markası ve Model Önerileri!

4. Bebek görme hediyesi: Kıyafet takımı

Bebek görme hediyesi

Kıyafet takımları bebek görmeye giderken alınacak hediyelerin olmazsa olmazlarından. O kadar güzel yenidoğan hediye seti seçenekleri var ki senin tek tek kıyafet seçmene gerek yok. Bu sepetler içerisinde salopetten tuluma, zıbından battaniyeye pek çok işlevsel tekstil ürünü yer alıyor. Annemizin bu cicileri bayıla bayıla kullanacağına eminiz.

Bunlar da yumuş yumuş: Bebek Battaniyesi Modellerinde Öne Çıkan 10 Seçenek!

5. Yenidoğan altın hediye

Yenidoğan altın hediye

Yeni doğan bebeğe ne hediye alınır, dendiğinde akla gelen seçeneklerden biri de kuşkusuz ki altınlar. Ne popülaritesi azalıyor ne de değeri. Bu yüzden biz de yeni doğan bebeğe altın hediye alabileceğini düşündük. Trendyol'da hem yeni hem de eski tarihli altınları uygun fiyatlara bulabilirsin.

Bu da ilgini çekebilir: Doğum Yapan Anneye Hediye Alınabilecek 7 İşlevsel Ürün