18 Bebek Battaniyesi: Örgüden Müsline En Trend Ürünler

Bebek battaniyeleri, bebek ürünleri içinde olmazsa olmazlardan! Bebeğin uyurken, dinlenirken, bebek arabasının içindeyken ve neredeyse günü her anında battaniyesine sarınır.

En çok tercih edilen modellerini, fiyatları ile birlikte inceledik. Bebeğin bu battaniyeler içerisinde huzurla uyuyacak!

1- Peluş bebek battaniyesi

Bebeğini yumuşacık ve rahat bir battaniyeye sarmak ister misin? Öyleyse aradığın şey, bir peluş bebek battaniyesi! Yumuşacık dokusuyla hem seni hem de bebeğini mutlu edecek peluş bebek battaniyeleri favori ürünlerden. Senin için 2 peluş battaniye modelini seçtik.

Marka Fiyat
English Home peluş battaniye 54,90 TL
Mama Kids peluş battaniye 44,90 TL

Aynı dokuya sahip tulumları da görmelisin: Anneysen İnceledi:Marka ve Fiyat Karşılaştırmalı Bebek Uyku Tulumu Modelleri

2- Kundak battaniye

Kundak bebek battaniyeleri annelerin son gözdelerinden! Bebeğinin vücudunun her yanını sararak üstünün açılmasını ve beraberindeki olumsuz durumları engelleyen kundak battaniyeler oldukça kullanışlı. Örnek olsun diye, 2 markanın kundak battaniye modelini beğenine sunuyoruz.

Marka Fiyat
Benetton kundak battaniye 129,99 TL
Mothercare kundak battaniye 119,90 TL

3- Müslin bebek battaniyesi

Genelde bebekleri kundaklamak için kullanılan, hava alan ve ince bir yapıda kumaş olan müslin, artık bebek battaniyelerinde de kullanılmaya başladı. Özellikle ılık havalarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğin müslin battaniyeler, bebeğinin terletmez ve rahat bir uyku çekmesine yardımcı olur. Bu yılların eskitemediği battaniyelerden senin için 2 model seçtik.

Marka Fiyat
LCW müslin battaniye 12,95 TL
Civilim müslin battaniye 55,92 TL

Adını andıysak, bu yazıya bakmamak olmaz: Civil Bebek Giyim’den En Beğendiğimiz 17 Kombin

4- Polar bebek battaniyesi

Polar bebek battaniyeleri kış aylarının en seveceğin bebek ürünlerinden birisi olacak! Bebeğini sıcacık tutup, yumuşak dokusu ile sarıp sarmalayan polar battaniyeler içinde bebeğin rahatlıkla uyuyup dinlenebilir. Polar battaniyelerin birçok çeşidi mevcut. Biz içlerinden iki tanesini seçtik.

Marka Fiyat
LCW polar battaniye 12,95 TL
Özdilek polar battaniye 39,99 TL

5- Triko battaniye

Triko hazır battaniyelerden her evde en az bir tane vardır. Triko battaniyelerin taşınması çok kolay. Bebeğinle gittiğin ve battaniyeye ihtiyaç duyduğun her yerde yanında götürebilirsin.

Marka Fiyat
English Home triko battaniye 54,99 TL
Benetton triko battaniye 99,99 TL

Bu arada, nevresim de bizden sorulur: Markalar Takibimizde: En Trend 10 Bebek Nevresim Takımı

6- Örgü battaniye

Örgü bebek battaniyeleri annelerin en çok ilgi gösterdiği battaniye türlerinden birisi. Gerek el örgüsü, gerek hazır örgü battaniyeler hem bebeğinin rahat uykusu hem de iç ısıtan bir bebek odası dekorasyonu için sıklıkla tercih ediliyor. Biz bu iki örgü battaniye modelini çok beğendik.

Marka Fiyat
Betires Home örgü battaniye 50,90 TL
Mycey örgü battaniye 44,99 TL

7- Penye bebek battaniyesi

Her bebekli ailenin evinde muhakkak bir tane bulunan penye bebek battaniyeleri, bir dönemin en çok tercih edilen bebek battaniyesi modellerinden birisiydi. Çeşit çeşit bebek battaniyelerinin piyasaya çıkmasıyla üzerindeki ilgiyi biraz yitirmiş olsa da, bu battaniyelerin yine de hatırı sayılır bir kullanıcısı var. Hem kullanışlı hem de hafif yapısıyla yazlık bebek battaniyesi olarak rahatlıkla kullanabilirsin.

Marka Fiyat
Civil penye bebek battaniyesi 23,90 TL
Joker penye bebek battaniyesi 29,95 TL

Bu setlerde yok yok; battaniyesi de var, nevresimi de: Marka, Model ve Fiyat İncelemesiyle Senin İçin Seçtik: 22 Bebek Uyku Seti

8- İspanyol bebek battaniyesi

Bu pike görünümlü, İspanyol battaniye ismi verilen battaniyeler son zamanlarda bebekler için çokça tercih edilmeye başladı. Birçok markanın ürün yelpazesi içerisine aldığı İspanyol bebek battaniye modelleri çok çeşitli! Baskılıdan düz renkliye birçok ürün çeşidi olan İspanyol battaniyelerin iki modelini sana sunuyoruz.

Marka Fiyat
Civil penye bebek battaniyesi 23,90 TL
Joker penye bebek battaniyesi 29,95 TL

9- Yün battaniye

Bebeğin için en sağlıklı malzemelerden birisi olan yün, battaniye malzemeleri için de en çok tercih edilen materyallerden birisi. Özellikle örme bebek battaniye modellerinde kullanılan yün, sıcaklık, yumuşaklık ve sağlığı bebeğinin yatağına getiriyor. Senin için iki yün battaniye modelini bir araya getirdik.

Marka Fiyat
Nipperland koyun yünü battaniye 179,90 TL
Nipperland kuzu yünü battaniye 99,90 TL

Bu battaniyenin içinde ona sarılsın, yatsın: Bebeğin İçin 11 Sevimli Uyku Arkadaşı