Masal Kahramanı Konseptli 10 Bebek Fotoğrafı

Son dönemlerin en sevilen bebek fotoğraf çekimi konsepti, bebekleri birer masal kahramanına dönüştürmek! Bebeklerimiz zaten birer masal kahramanı kadar büyüleyici güzellikte olsa da, bu fotoğraflara hayran olmamak mümkün değil! Sen de bak ve hem keyif hem de bebeğin için ilham al diye, bebeklerin masal kahramanına dönüştüğü 10 konsept fotoğraf burada!

1- Bu Pamuk Prenses gerçeğinden daha da pamuk!

pamuk prenses konsepti

En sevdiğimiz masallardan biri olan Pamuk Prenses, özellikle kız bebek fotoğraf çekimi için harika bir konsept değil mi? Pamuk Prenses kostümü ve diğer aksesuarlar ona çok yakışacak!

2- İyilik dolu çocuk Peter Pan, bebek fotoğraflarında!

peter pan konsepti

Büyümek istemeyen, kötülüklerin kökünü kurutmaya and içmiş Peter Pan, erkek bebek fotoğrafları için çok keyifli bir konsept. Yeşil rengin ağırlıkta olacağı bu konseptte bebekler, şirin şapkaları ile daha da sevimli görünecek.

Bebeklerin her anı birbirinden komik: Tüm Stresini Unutmanı Sağlayacak Birbirinden Şaşkaloz Bebek Fotoğrafları

3- Kırmızı Başlıklı Kız bu masalda kurtla arkadaş!

kırmızı başlıklı kız konsepti

En sevilen masallardan biri olan Kırmızı Başlıklı Kız, konseptli bebek fotoğrafları arasında en sevilenlerden. Bu fotoğraflar bebek fotoğraf albümü için en güzel ve unutulmaz parçalardan olacak!

4- Deniz kızı masallarının kahramanı bebeğin olsun!

deniz kızı konsepti

Ailesine düşkün bir deniz kızı olan Ariel'in masalını bilmeyen yok! Siz de denizle bağını koparmayan bir aileyseniz, bebeğin için bu konseptini tercih etmen kaçınılmaz! Bebeğin için deniz kızı kostümü seçmek ise ayrı bir keyif olacak!

5- Bebekler Harry Potter'ın sihirli dünyasına adım atıyor!

harry potter konsepti

Harry Potter, sihirli dünyası ve arkadaşlık ilişkileri ile en sevilen çocuk kitaplarının başını çekiyor. Bebek fotoğrafçısı olarak çalışan fotoğrafçıların en sevdikleri konseptlerden olan Harry Potter konseptine eminiz ki sen de bayılacaksın!

"Ben de bebeğim için böyle fotoğraflar çektirmek istiyorum." diyorsan yardımcı olalım: Yenidoğan ve bebek fotoğrafçıları burada!

6- Masum prensesler bebek fotoğraf albümünü süslesin

prenses konsepti

Birbirinden güzel elbiseler ve aksesuarlarla bir prensese dönen bu bebek resimlerine hayran olmamak mümkün değil! Bu masal prensesi konsepti, özellikle yenidoğan fotoğraf çekimi için çok keyifli bir konsept olacak!

Yenidoğan fotoğraf çekimi demişken, yenidoğan çekimlerini kolaylaştıracak videolarımızı izlemeden geçme!

7- Prenses temasını coşturan detay aksesuarlar

prenses konsepti

Birbirinden güzel ve renkli taçlar, kanatlar, küçük ışıklar, tüller, çiçekler... Tüm bu aksesuarlar bir araya geldiğinde ortaya birbirinden prenses fotoğraflar ortaya çıkıyor.

8- Kül Kedisi'ni unutacak değiliz!

kül kedisi konsepti

Türlü zorluklar çeken ama sonunda mutlu sona ulaşıp bir prenses gibi yaşayan Kül Kedisi ya da Sindirella, balkabağı ile özdeşleşmiş bir kahramanımız. Dolayısıyla bu konseptli fotoğraflarda balkabağını görmemek mümkün değil! Kim bilir nasıl güzel pozlar ortaya çıkacak!

Yenidoğan çekimleri için en güzel pozlar bu videoda, kaçırma!

9- Masalsı rüyalar, bebek fotoğraf konseptlerinde!

rüya konsepti

O küçücük bedeni ile acaba ne rüyalar görüyor! Bebeğinin rüyalarının fotoğraflara yansıdığı bu konsepti görünce yüzüne küçücük bir gülümse konacağına eminiz!

Belli ki farklı konseptler arıyorsun, bu yazı ilgini çekecek: “Meleğim Benim, Bebeğim Benim” Temalı Bebek Fotoğrafları

10- Bu masal, başka masal!

rapunzel konsepti

Efektler, aksesuarlar ve çeşit çeşit elbiselerin olmadığı bu konsepte ne dersin? Bebeğini kalesine uçarken ya da Rapunzel'i kurtaran prens olarak görmek ister misin? Bu fotoğraflar hem çok masalsı hem de çok eğlenceli!

Çifter çifter mutluluk yayan bu fotoğrafları görmen lazım: Bakarken Duble Keyif Alacağın 12 İkiz Bebek Fotoğrafı