Anneysen’den 8 Fonksiyonel Bebek Küveti Tavsiyesi

Banyo vakti, bebeğin ve senin için hem eğlenceli hem de zorlu bir süreç! Ama bu süreci daha eğlenceli hale getirmek ve zorluklarını ortadan kaldırmak ister misin? Öyleyse işe, doğru ve fonksiyonel bir küvet seçerek başlayabilirsin. Bu yazıda işini kolaylaştırmak sana 10 fonksiyonel bebek küveti tavsiyesinde bulunduk. Bebek küveti almadan önce bu yazıyı okumalısın!

Banyodan bol bol bahsedeceğimize göre, bunu da okumalısın: Yenidoğan Banyosu: Bebeğinin Yıkanma Zamanı Geldi!

1- Termostatlı bebek küveti

Ne çok sıcak, ne çok soğuk! Bebeğini yıkayacağın suyun sıcaklığını doğru bir şekilde ayarlayabilmek için, bu termostatlı bebek küveti çok işine yarayacak! Bu bebek banyo küveti ile bebeğinin yıkama suyunu gerektiği gibi ayarlayabileceksin! Biz sana Joker markasının termostatlı bebek küvetini öneriyoruz!

Ürün Fiyat
Joker termostatlı bebek küveti 29,90 TL

İşini biraz daha kolaylaştıralım: Banyo Zamanı: Annelerin En Çok İşine Yarayacak 10 Bebek Banyo ve Tuvalet Ürünü!

2- Katlanabilir bebek küveti

Bebeğini yıkadıktan sonra bu koca küvetleri nereye koyacaksın? Bebek küvetini katlanabilmesi ve kolayca saklanabilmesini ister misin? Öyleyse bu katlanabilir bebek küvetlerine bayılacaksın! Bebeğini yıkaman için yeterli alana sahip ve tek bir hamle ile katlanarak kolayca bir kenara konulabilen bu küvetler, yerden tasarruf etmen için harika bir seçenek! Sana bu kulvardaki önerimiz Babyjem katlanabilir bebek küveti.

Ürün Fiyat
Babyjem katlanabilir bebek küveti 169,90

Bu bilgilere de ihtiyacın olabilir: Bebeklerde Banyo Korkusuna Karşı 15 Rahatlatıcı Yöntem

3- Ayaklı bebek küveti

Bebeğini yıkarken eğilmek, yere çömelmek, diz üstüne çökmek gibi birçok rahatsız pozisyona girersin ve bu durumun seni zorladığını biliyoruz. Bu sıkıntıları yaşamamak için ayaklı bebek küvetlerini tercih etmeye ne dersin? Ayaklı bebek küvetleri ile küvet boyunu rahat edebileceğin bir konuma ayarlayarak bebeğini ayakta, rahatlıkla yıkayabilirsin. Ayrıca bu ayaklığı alt değiştirme ünitesi olarak da kullanabilirsin. Ayrıca bebek şampuanı, sünger gibi ürünleri koyabileceğin haznesi de var. Önerimiz olan Chicco ayaklı bebek küvetini görmelisin.

Ürün Fiyat
Chicco ayaklı bebek küveti 499,90 TL

4- Giderli bebek küveti

Giderli bebek küvetlerinde, suyun küvetin dışına akmasını sağlayan bir gider bulunur. Giderden suyun dışarı çıkmasını istemediğin zamanlarda tıpasını takabilir ve suyu küvetin içinde muhafaza edebilirsin. Senin için Mothercare'in giderli bebek küvetini seçtik.

Ürün Fiyat
Mothercare giderli bebek küveti 69,90 TL

Okumadan geçme: 13 Soruda Bebek Banyosu Hakkında Merak Ettiğin Her Şey

5- Şeffaf banyo küveti

Süssüz, basit ama işlevsel bir bebek yıkama küveti mi arıyorsun? Öyleyse bu önerimize bayılacaksın! Şeffaf banyo küveti önerisi olarak sana Stokke markasının hem katlanabilir hem de şeffaf banyo küvetini seçtik.

Ürün Fiyat
Stokke Flexi şeffaf katlanabilir bebek küveti 189,99 TL

Bunlar da işine yarayacak: Hayatını Kolaylaştırmaya Geldiler: 6 Alt Değiştirme Ürünü

6- Şişme bebek küveti

Oturabilen bebeğinin içinde doya doya eğlenebileceği, hem yumuşak zeminli hem de sevimli şekillerde bir şişme küvet edinmeye ne dersin? Biraz radikal bir fikir olabilir ama banyo vaktini keyifli bir sürece çevirmek ve banyo yapmaktan korkan bebeğine banyoyu sevdirmek için bu küvet çok işe yarayabilir. Biz Münchkin markasının ördek şeklindeki şişme bebek küvetini seçtik.

Ürün Fiyat
Münchkin şişme bebek küveti 118,99 TL

Videomuzu da izlemelisin.

7- Kaydırmaz bebek küveti

Bebeğin yerinde duramıyor, banyoda bile hareketliliğinden ödün vermiyor mu? Ayaklanan bebekler için bu kaydırmaz küvetler bir harika! Kaydırmaz küvetler, zemin kısmında bulunan koruyucu bariyerlerle, bebeğinin küvette ayaklandığında kayıp düşmesini engeller. Kaydırmaz küvetler arasından IKEA'nın Lattsam kaydırmaz küvetini seçtik.

Ürün Fiyat
IKEA Lattsam kaydırmaz küvet 39,90 TL

Düşmek demişken: Aman Uyurken Kayıp Düşmesin: Markalara Göre İnternette En Çok Aranan 8 Yatak Bariyeri

8- Bebek küvet seti

Bebek küvet setleri, bebeğinin banyosu için aradığın tüm ürünleri bir araya toplar. Bu setlerin içerisinde genellikle küvet, maşrapa, kova, banyo süngeri ve bebek banyo filesi gibi ürünler bulunur. Ee daha ne olsun, aradığın çoğu şey bu setlerde! Senin için bebek küvet seti olarak Kanz markasının setini seçtik.

Ürün Fiyat
Kanz bebek küveti seti 79,90 TL

İçinde küvetlerinde olduğu En Karlı ve Kullanışlı 8 Bebek Banyo Seti bu yazıda!