Hamile Giyim Markalarından 8 Çarpıcı Örnek!

Hamilelikte rahat etmek ve göbeğin durmaksızın büyümesine karşın, onunla birlikte yine de şık görünmek istediğine eminiz. Ünlü hamile giyim markaları da bunun farkında ve senin için düzenli olarak koleksiyonlarını yeniliyorlar. Biz de sana yardımda bulunalım diye, bu yazımızda hamile giyim markalarının koleksiyonlarından bazı çarpıcı modelleri derledik. Bak ve tarzını konuştur!

1- LCW hamile giyim

Ucuz hamile giyim markaları dendiği zaman akla gelen markaların başında LCW geliyor. LCW markasından senin için seçtiğimiz modeller, esprili hamile tişörtleri ve hamile salopet elbisesi. LCW markasının hamile tişörtleri zaten en çok tercih edilen ürünlerinden. Bu tişörtleri, salopet elbise içerisine giyerek kombinleyebilirsin.

Senin için bizden dev bir hizmet geliyor: Püf Noktalarını Veriyoruz: Ucuz Hamile Giyim İçin Bilmen Gerekenler

2- Defacto hamile giyim

Defacto markası da, son dönemlerde hamile giyim koleksiyonu ile öne çıkıyor. Özellikle günlük kullanım için sıklıkla tercih edeceğin hamile tunik modellerine bayılacaksın. Ayrıca elbise modelleri de görülmeye değer. İşte Defacto markasının hamile giyim ürünlerinden bazıları!

Seçtiğimiz diğer tuniklere de bakalım: Hamile Tunikleri ile Yapabileceğin Göz Alıcı Kombinler

3- H&M hamile giyim

H&M markası, farkı tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle kadınlar tarafından çok seviliyor. Hamile giyim koleksiyonları da görülmeye değer. H&M'nin iddialı olduğu giyim ürünleri hamile iç giyim ve pantolonları. Özellikle boyfriend kot pantolonlar görülmeye değer. Senin için birkaç örnek seçtik!

Bu öneriler hayat kurtarır: Bir Hamile Pantolonuyla Yapabileceğin Farklı Kombinler

4- Oysho hamile giyim

İç giyim demişken Oysho markasını es geçmek olmazdı. Ev ve iç giyim ürünleri konusunda kendini ispatlayan Oysho, hamile koleksiyonlarında da kendini gösteriyor. Özellikle hamile pijamaları, gecelikleri, sütyen ve külotlarının kullanışlılığı, şıklığı ve rahatlığı seni senden alacak.

Kendisini küçük, önemi büyük: Ona Teşekkür Borçlusun: Hamile Külodu

5- Mothercare hamile giyim

Hamile, anne ve bebek giyimi söz konusu olduğunda her şeyi bulabileceğin Mothercare markası; farklı tarzdaki hamile elbiseleri, mayo ürünleri ve rahatlığına başka hiçbir yerde rastlayamayacağın hamile taytları ile ön plana çıkıyor.

Bu yazıya bakmalısın: 9 Ay Boyunca Kimse Onun Kadar Sana Yakın Olmayacak: Hamile Taytı

6- Civil hamile giyim

Türkiye menşeli markalardan bir diğeri olan Civil, her ne kadar bebek ürünleri ile ününü yaydıysa da hatrı sayılır bir anne adayı müşteri kitlesi de var. Civil markasında birbirinden farklı ve şık hamile etek modellerini görebilirsin. Biz senin için birkaçını seçtik!

Her mevsim rahatlık ve şıklık mümkün: Dört Dörtlük Bir Stil İçin Dört Mevsime Uygun Hamile Etekleri

7- Gebe giyim

Gebe giyim markası, oldukça geniş ürün seçeneği ile karşımıza çıkıyor. İç giyimden kabana, pantolondan abiyeye her türlü hamile kıyafetini Gebe giyimde bulabilirsin. Biz hamile montu ve hamile abiye elbiselerini gözümüze kestirdik. Sen de görmelisin!

Diğer önerilerimiz de bu yazıda: Gecenin En Şıkı Olman İçin Hamile Abiye Elbise Örnekleri

8- Ebru hamile giyim (Ebru Maternity)

Ebru Maternity markası, elbiseleri ile tüm hamileleri mest edecek bir koleksiyona sahip. Özellikle hamile fotoğraf çekimi ve babyshower gibi etkinliklerde tercih edilen beyaz hamile elbisesi modellerine bayılacaksın! Senin için seçtiklerimize de göz atmalısın!

Hepsi şıklığıyla göz dolduruyor: Her Duruma ve Tarza Uygun Hamile Elbiseleri