Her Duruma ve Tarza Uygun Hamile Elbiseleri

“İhtiyaç duyabileceğin tüm hamile elbise modellerini bir yazıda topladık.” dersek, hiç de abartmış olmayız. Davetten davete koşmaktan yorgun düşeceğin abiye elbise modellerinden, görenlere “Her gün de böyle şık olunur mu?” dedirtecek günlük hamile elbiselerine varana kadar görmek isteyeceğin her model burada.

1. Davetlerdeki şıklık yarışında zirveyi kap: Hamile abiye elbiseleri

Davetlerdeki şıklık yarışında en çarpıcı hamile gece elbiseleriyle tüm dikkatleri üzerine toplamaya hazır mısın? Kloş, dantelli, askılı, uzun, kısa… Seçmekte zorlanacağın birçok hamile elbise modeli arasından kendine en yakışanı seç, minik bebeğini taşırken de gecenin en şıkı olmaktan vazgeçme.

2. Şişen bacakları gizle: Uzun hamile elbiseleri

Ödem toplayan ve şişen bacaklarını kapatmak için uzun hamile elbiselerini tercih edebilirsin. Uzun elbiselerin, ihtiyaca göre seçebileceğin abiye ve günlük modelleri var. Göbeğini sıkmayan, en şık ve rahat elbiselerle keyifli bir hamilelik geçirebilirsin.

Sıcak yaz günlerinin tadını çıkarmak istersen buna da bakabilirsin: Uzun Yaz Akşamları İçin Birbirinden Şık Uzun Hamile Elbiseleri

3. Masal diyarından mı geldin: Hamile dış çekim elbiseleri

Hamileliğinden geriye harika fotoğrafların kalsın istemez misin? Karnındaki minik doğduktan sonra, ileride ailecek bakabileceğiniz muhteşem fotoğraflara sahip olmak istiyorsan hamile dış çekim elbiselerine mutlaka göz at. Mevsime uygun renkler ve fonlarla, masal diyarından çıkıp gelmiş hissi uyandıracak anılara sahip ol.

4. Hem şık hem şirin: Şifon hamile elbiseleri

Şifon elbiselerin uzun, kısa, askılı gibi pek çok modeli var. Özellikle çiçekli şifon elbiseler çok tercih ediliyor. Minnoş göbeğinle şirinliğine şirinlik katmak için hamile şifon elbiseleri bahar ve yaz aylarında üstünden eksik etme.

Bunlar da davetlik modeller. Pek güzeller: Gecenin En Şıkı Olman İçin Hamile Abiye Elbise Örnekleri

5. Masumiyetin rengi: Beyaz hamile elbiseleri

Bebeğinle gelen masumiyeti, beyaz hamile elbiseleriyle taçlandırmaya ne dersin? Beyazın içinde tüm anne adayları birer melek gibi görünüyorlar.

6. Uzun kollu elbiselerle gelen zarafet: Kışlık hamile elbiseleri

Geometrik desenli, düz renk, asimetrik kesim gibi birçok modeliyle kışlık hamile elbiselerinin içinde rahatlığını korurken şıklığını da konuşturabilirsin. Uzun kollu hamile elbiselerinin mini modelleriyle uzun çizmeler kullanarak zarif bir görüntü yakalayabilirsin.

7. Ayarlanabilir askıyla gelen rahatlık: Hamile salopet elbiseleri

Anne adaylarına özel tasarlanmış hamile bahçıvan elbiseleriyle konforlu günlerin tadını çıkar. Ayarlanabilir askılarla rahatlığına rahatlık kat.

Devamı gelsin mi: Şirin mi Şirin Anne Adayları için Hamile Salopeti Kombinleri

8. Yaz günlerine ufak esintiler: Yazlık hamile elbiseleri

Sıcak yaz günlerinin tadını yazlık hamile elbiseleriyle çıkar. Mini ve uzun modelleriyle her güne ayrı bir şıklık kat. Çok sevilen pembe hamile elbiselerini özellikle bu mevsimde tercih edebilirsin.

9. Ayrıcalığını yaşa: Hamile jile elbiseleri

Büyüyen karnınla gelen ayrıcalığı hamile jile elbiseleriyle yaşa. Jile elbiseleri, kışın altlarına uzun kollu tişörtler giyerek de kullanabilirsin.

Tişörtlerle neler yapabilirsin, fikir al: Hamile Tişörtleri ile Hem Şık Hem Rahat Kombinler Yaratmak Elinde!

10. Kıyafetlerine de bahar gelsin: Çiçekli hamile elbiseleri

Baharla birlikte kıyafetlerinde de çiçekler açmasını isteyen anne adayları, çiçekli hamile elbiselerine koşuyor. Çiçekli elbiseleri sıcak bir yaz günü davetinde kullanabileceğin gibi günlük olarak da giyebilirsin. Her şekilde hayat kurtarıyorlar. Uzun ve kısa olarak birçok modeli ve çeşidi var. Yaza doğru girerken, üzerinde taşıyacağın çiçeklerle baharın müjdeleyicisi ol.

11. Aynı anda hem zarif hem de şirin görünmek için: Pileli hamile elbiseleri

Şifon modelini daha özel zamanlarda, penye modelini ise gündelik olarak kullanabileceğin pileli hamile elbiseleriyle hem zarif hem de şirin görünebilmek işte bu kadar kolay.

Bak bunlar da hayat kurtaran cinsten: Dört Dörtlük Bir Stil İçin Dört Mevsime Uygun Hamile Etekleri

12. İnceliği üstünde taşı: Penye hamile elbiseleri

Penye elbiseler baharın gelmesiyle dolaplardan çıkmaya başlar. Çok rahat oldukları için sana da giymeni tavsiye ediyoruz. Pileli, robadan, uzun kollu, straplez gibi birçok modeli olan hamile penye elbiselerini kendi zevkine göre seçebilirsin.

13. Bollukla gelen rahatlık: Robadan hamile elbiseleri

Onları bir kere giyince üzerinden çıkarmak istemeyeceksin. Bu sözümüzde çok iddialıyız. Göğüs kısmından aşağı bol ve dökümlü gelen robadan hamile elbiseleri o kadar rahatlar ki onlar üzerindeyken pijamaya bile ihtiyaç duymayacaksın.

Pijama demişken, bunları hamileyken de giyebilirsin: Çok rahatlar: Marka Marka, Model Model 10 Lohusa Pijaması

14. Spor şıklığın uğrak yeri: Hamile kot elbise

Kotlar günlük hayatta en çok tercih edilen giysilerden biri ve her şeyle kolaylıkla kombinlenebiliyorlar. Bu kolaylıktan hamileyken de uzak kalma diye seni kotla buluşturduk. Hamile kot elbiseleriyle işin tek parçayla daha da kolay. Şık ve tarz bir kombin için tek yapman gereken; ayakkabı ve aksesuar seçiminde küçük numaralar yapmak.