Hamile Taytı İçin En İyi 13 Model Önerisi

Hamileliğinde belki de kimse sana onlar kadar yakın olmayacak! Evet, tabii ki hamile taytlarından bahsediyoruz. Kadınların gardırobundan eksik olmayan taytlar artık günlük stilin bir parçası. Sen de çeşit çeşit hamile tayt modelleriyle tarzını yansıt, bebeğinin ve vücudunun rahatını koru.

hamile taytı banner

1. Rahat kombinler için: Hamile tayt pantolon

hamile taytı

Tarzından ve rahatlığından ödün vermek istemeyenler için hamile kot tayt modelleri her zevke ve ölçüye hitap ediyor. Tayt pantolonları, kıyafetlerinin altında her mevsim kullanabilirsin. Yazları hamile tişörtleri ve gömlekleriyle, kışları kalın kazak ve tuniklerle kombinleyebilirsin.

O zaman gelsin: Hamile Tişörtleri ile Hem Şık Hem Rahat Kombinler

2. Bacaklarını sıcak tut: Hamile kışlık tayt

hamilelik taytı

Kışlık hamile taytlarıyla soğuk kış günlerine meydan oku. Kazaklarının ve elbiselerinin altına kışlık taytların en favori renklerinden giyerek harika kombinler yaratabilirsin.

3. Fitliğini koruyan anne adaylarına: Hamile spor tayt

hamile spor taytı

Hamilelik süresince fitliğiyle Ebru Şallı’ya meydan okuyan anne adaylarını da es geçmedik. En fit hamile olmaya adaysan, seni hamile spor taytlarına doğru alalım.

Hamileliğin boyunca neyi neden giymelisin, neyle kombinlemelisin, hepsini anlattık: A’dan Z’ye Hamile Giyimi Rehberi

4. Cazibeni koru: Hamile deri tayt

hamile taytı önerisi

Hamile taytı önerisi deri tayt ile devam ediyor. Hamilesin diye cazibeni kaybetmiş değilsin. Seksi ve feminen kıyafetlerle hamile giyimde her şey mümkün. Dişiliğini ön plana çıkarmak isteyenler için hamile deri taytları ne güne duruyor?

5. Hamile termal tayt

hamile termal tayt

Dar kesim olan termal taytlar, vücuda çok iyi oturur ve en üst düzeyde hareket serbestliği sağlar. Nem atma ve vücut ısısını dengeleme özellikleriyle hamile termal taytlarını sıklıkla kullanabilirsin.

Rahatlık yalnızca dış giyimle bitmiyor: Hamile Sütyeni Nasıl Seçilir?

6. Bacaklara özgürlük: Hamile kısa tayt

Hamile kısa tayt

Ekstra rahatlık arayan anne adayları, hamile kısa tayt modellerini tercih edebilirler. Esneklik ve bacağı sarma durumlarına göre penye ve likra modelleri de var.

7. Kış şıklığında en rahatı: Kadife hamile taytı

Kadife hamile taytı

Kadife kıyafetler kadınların kış aylarında vazgeçilmezi. Hamileyken de kış aylarında zarif görünebilmek ve rahatını koruyabilmek için birbirinden şık ve renkli kadife hamile taytlarına bakabilirsin.

Kışa özel öneriler: Hamileler İçin 6 Kış Stili Önerisi

8. Yaz aylarının tercihi: Hamile kapri tayt

hamile kapri tayt

Yazlık hamile taytı arayanlar için kapriler hem çok rahat hem de çok kullanışlı. Özellikle hamile tayt ve tunik kombinlerinde kapri model çok tercih ediliyor.

9. Her kıyafetle uyumlu: Siyah hamile taytı

Siyah hamile taytı

Siyah hamile taytları, genellikle kıyafetlerle kolay kombinlendiği için çok pratikler. Kapri ve uzun modellerini, yaz-kış tüm hamile kıyafetleriyle birlikte kullanabilirsin.

Ekonomik önerilerle şıklık: Ucuz Hamile Giyim İçin Bilmen Gerekenler

10. Isınmak isteyenlere: Hamile yünlü tayt

Hamile yünlü tayt

Soğuk kış günlerinin bir numaralı düşmanı hamile yünlü taytlar. Yünlü taytları, kalın bir kazak veya elbise altına giyebileceğin gibi bacaklarını daha sıcak tutması için pantolon altına da giyebilirsin.

11. Sağlıklı bir vücut ve zihin: Hamile yoga taytı

Hamile yoga taytı

Hamilelikte büyüdükçe değişen vücuduna esneklik kazandırmanın yolu, hamile yogasından geçiyor. Yoga, hamilelikten doğuma kadar olan süreçte ruh ve beden sağlığını koruyabilmen ve bebeğinle bütünleşebilmen adına çok faydalı. Hamile yoga taytıyla vücuduna optimum düzeyde esneklik sağlayabilirsin.

Bu arada hamile yogası merkezlerine göz atıp, sana en yakın ve uygun olanını seçebilirsin.

12. Her kıyafette değişmez renk: Beyaz hamile taytı

Beyaz hamile taytı

Günlük kombinlerinde klasik bir görüntü için siyah veya beyaz hamile taytı tercih edebilirsin. Beyaz taytları, yaz aylarında üzerine giyeceğin esprili hamile tişörtleriyle birlikte kullanabilirsin.

13. Dört mevsim canlı: Renkli hamile taytı

Renkli hamile taytı

Giyim tarzına özen gösteren ve farklılıklardan hoşlanan anne adayları için birçok seçeneği olan renkli tayt modelleri, her mevsim giyilebiliyor. Rengarenk hamile tayt kombinleriyle yaz-kış gününe neşe katabilirsin.

Bu da bonus olsun: 10 Hamile Giyim Püf Noktası