Her Stile Uygun Hamile Pantolon Modelleri

Pantolonlar her kadının en büyük alışkanlıklarından birisi. Hal böyleyken, hamilelikte de pantolondan vazgeçmek kolay olmuyor. Ama zaten vazgeçmen için hiç bir sebep yok, hamileliğinde de her modelden pantolonu keyifle giyebilirsin. Bol paçalı, skinny ya da ispanyol paça hiç fark etmez, her stile uygun hamile pantolonu modellerini bu yazımızda bulabilirsin! Bu yazıyı inceledikten sonra hamileliğinde de tarzını konuşturacaksın!

Başlamadan önce kafandaki soru işaretlerini giderelim mi: Anne Adaylarının Hamile Giyimine Dair Merak Ettiği 9 Soru

1- Hamile de olsan o pantolon giyilecek: Dar paça pantolon

Hamileliğin pantolon giymene engel değil. Bu süreçte de özellikle ilk 5 ayda, rahatça dar paça hamile pantolonu giyebilirsin. İlerleyen dönemlerde vücudunu sardığı için sana biraz sıkıntı verebilir, böyle bir durum yaşarsan kendini diğer pantolon modellerine yöneltmende fayda var!

İçinde dar paça pantolonlar için öneriler de var:Hamile Tunikleri ile Yapabileceğin Göz Alıcı Kombinler

2- "Çocuk da yaparım, kariyer de" diyen anne adaylarının tercihi kumaş pantolon

Kumaş pantolonlar, özellikle çalışan kadınların formal giysilerinden. Hamileliğinde çalışmaya devam eden bir anne adayıysan, hamileler için özel tasarlanan bu kumaş hamile pantololarını deneyebilirsin. Böylece şıklığından da ödün vermemiş olursun.

Bu örnekler tam sana göre: Gecenin En Şıkı Olman İçin Hamile Abiye Elbise Örnekleri

3- Rahatına düşkün hamileler için: Bol paça pantolon

Bol paça hamile pantolonları özellikle yaz aylarında anne adaylarının en sık tercih ettiği kıyafetlerden. Çok daha hafif ve ince kumaşlardan üretilmesi nedeniyle de tercih sebebi olan bu pantolonlar rahat ama aynı zamanda oldukça havalı da!

Bu rahatlığı perçinlemek lazım: Hamile Tişörtleri ile Hem Şık Hem Rahat Kombinler Yaratmak Elinde!

4- Asi anne adayları buraya: Kargo pantolon

Kargo pantolonlar hem rahatlığı hem de farklı görünümü ile bir dönemin en çok tercih edilen pantolonlarından biriydi, şimdi de hamilelerin dolaplarına girdi. Özellikle haki gibi renklerin tercih edildiği bu kargo hamile pantolonlarına daha da asi bir görünüm katmak için şapkalar ve deri ceketler ile kombinleyebilirsin.

5- O bir klasik: Hamile kot pantolon

Kot pantolon kadar çok tercih edilen başka bir pantolon modeli herhalde yoktur. Hamileliğinde de kot pantolon giymeye devam edebilirsin. Hamileler için özel tasarlanan kot pantolonlar, bel ve göbeğini saran destek kısımları ile rahatlığın için sana gereken her şeyi sağlıyor.

Yalnız bir kot pantolonla neler yapabileceğini görmek ister misin? Bir Hamile Pantolonuyla Yapabileceğin Farklı Kombinler yazımıza göz atmalısın.

6- Bileklerini serbest bırak: İspanyol paça pantolon

İspanyol paça pantolonlar, 80'lerin en sevilen parçalarından biriydi, neyse ki günümüze tekrar teşrif etti. Hamilelik döneminde de severek giyebileceğin ve rahat edebileceğin ispanyol paça hamile pantolonu, hem kot pantolon giymek hem de rahat olmak isteyen anne adaylarının en sevdikleri pantolon modeli!

7- Her zaman moda: Boru paça hamile pantolonu

Hamile giyim pantolon modelleri arasında, boru paça pantolon da sık sık tercih edilen bir model. Bu pantolonların bilek boyunda olanlarını tercih edebilir ya da paçalarını hafif kıvırarak modaya uygun bir görünüm yakalayabilirsin.

8- Ekstra rahatlık isteyenlere: Şalvar pantolon

Şalvar kadar rahat bir pantolon modeli var mı? Senin de giyiminde tek kriterin rahat olmak ve salaş görünüm ise, bu pantolonlardan en az bir tane edineceğine eminiz. Şalvar hamile pantolonu ile salına salına gezeceğin bir hamilelik dönemi seni bekliyor!

Bu arada, hem şık hem de rahat olman mümkün: Tek Parçada Bitsin Bu İş: 10 Hamile Tulumu Önerisi

9- Sevimli mi sevimli: Hamile salopeti

Gebe pantolonu dediğin şeyin sıkıcı modellerden meydana geldiğini kim söyledi? Sen de hem sevimli hem farklı hem de rahat bir pantolon modeli arıyorsan, hamile salopeti işte karşında! Farklı farklı şekillerde kombinleyebileceğin bu pantolon modelini çok seveceksin, eminiz.

En sevimlisi sen olacaksın: Şirin mi Şirin Anne Adayları için Hamile Salopeti Kombinleri

10- Hamileler de modaya uyar: Boyfriend hamile pantolonu

Son dönemin modası, rahatlığı ve farklı tarzı ile göz dolduran boyfriend pantolonlar, artık hamileler için de mevcut. Tarzından vazgeçmek istemiyor ve hamileliğinde de bu pantolonlardan giyinmek istiyorsan, haydi bir tane hamile boyfriend pantolonu edinmeye koş!