Hem Şık Hem Rahat Hamile Tişörtleri

Yaz-kış, ofiste evde, çarşıda pazarda onlarsız olmaz. Her duruma uygun hamile tişörtleri, anne adaylarının kurtarıcı hamile kıyafetlerinden. Sana kombin yaratmada ilham olacak hamile tişört modelleri ile karşındayız!

hamile tişörtü banner

1. Esprili hamile tişörtleri

hamile tişörtleri eğlenceli

Bir anne adayının dolabının olmazsa olmaz parçalarından biri, elbette esprili hamile tişörtleri! İkinci gebelik bundan daha neşeli anlatılamaz herhalde. “Tekrar yaptım.” yazılı, komik hamile tişörtleriyle hem sen eğlen hem de görenler eğlensin.

Komik hamile tişörtleri

hamile tişörtleri komik

“Doğuma ne kadar kaldı?”, “Bebiş ne zaman geliyor?” sorularından bıktıysan; üzerinde “Çok yakında” yazan, komik hamile tişörtlerini doğuma kadar üstünden çıkarma deriz.

En çok neler soruluyor: Anne Adaylarının Hamile Giyimine Dair Merak Ettiği 9 Soru

Her güne bir çentik!

bebek baskılı hamile tişörtleri

Günleri sayan yalnızca sen değilsin, bu baskılı hamile tişörtleri seninle birlikte gün sayıyor! Birileri içerde sayı saymayı şimdiden öğrenmiş, bizden söylemesi. :)

2. İkiz hamile tişörtleri

hamile tişörtleri ikiz

Yükü iki kat olan anne adaylarına özel, esprili ikiz hamile tişörtlerini de es geçmeyelim. İkizlerinin cinsiyetlerine göre seçebileceğin iskelet hamile tişörtleri çok popülerler.

Bunlar da ilgini çekebilir: Senin İçin Seçtik: Hamile Giyim Markalarının Koleksiyonlarından Çarpıcı Modeller

3. Resimli hamile tişörtleri

hamile tişörtleri resimli

Yerinde duramayan kıpır kıpır bir hamileysen, enerjini cıvıl cıvıl hamile tişörtleriyle dışına yansıt. Renkli tasarımlarla sen de renklen.

4. Askılı hamile tişörtleri

hamile tişörtleri askılı

Askılı hamile tişörtlerini, asimetrik kesim şifon hırkayla ya da uzun salaş hırkalarla kullanarak hem şık hem de rahat kombinler yapabilirsin.

Bunlar da bir pantolonla yapabileceklerin: Bir Hamile Pantolonuyla Yapabileceğin Farklı Kombinler

5. Siyah hamile tişörtleri

hamile tişörtleri siyah

Siyah, her yerde olduğu gibi hamile kıyafetleri arasında da en çok kullanılan renklerden biri. Baskılı siyah tişörtleri, kot pantolon ya da hamile şortlarıyla birlikte kombinleyip beline gömlek bağlayarak spor tarzını yansıtabilirsin.

6. Mickey Mouse hamile tişörtleri

hamile tişörtleri mickey mouse

Çift tişörtleri yalnızca sevgililik dönemine özel değil. Buradan beyefendilere hatırlatma yapalım: Her zaman eşinizin yanında olabilirsiniz. Mickey Mouse’lu tişörtler, hamile eşine destek olmak isteyen baba adaylarının üzerinde de çok tatlılar bizce. Tabii ki Mickey Mouse yerine zevkinize göre daha farklı hamile tişört tasarımları da yaptırabilirsiniz.

Hamileyken düğün davetleri dert etme, bunlara bayılacaksın: Gecenin En Şıkı Olman İçin Hamile Abiye Elbise Örnekleri