Hamile Abiye Elbiseleri İle Gecenin En Şıkı Ol!

Hamile olman, şık görünmene engel değil! Büyüyen göbeğini ve değişen vücut hatlarını saklamana gerek yok! Katılman gereken bir organizasyon, düğün veya davet varsa, sen de birbirinden şık ve gösterişli elbiseleri giyebilirsin. Birbirinden güzel ve ışıltılı hamile abiye elbise örneklerini görmek istersen, bu yazımıza göz atmanda fayda var. Bu elbiseleri gördükten sonra gecenin parlayan yıldızı sen olacaksın!

1- Olmazsa olmaz: V dekolteli, göğüs altından bollaşan hamile abiyeleri

Hamileliğinde giydiğin kıyafetlerin bel ve göbek kısımları kadar göğüs bölgesinin de rahat olması önemli. Göğüslerini sıkıştırmayacak ve belini de serbest bırakacak hamile abiye modelleri en çok tercih edilenlerden.

Bu yazıyla göğüslere rahatlık geliyor: Senin İçini Biliyoruz: Hamile Sütyeni Nasıl Seçilir?

2- Yarım kollu hamile abiye elbiseleri çok orijinal

Hamile anne adaylarının tercihleri genelde uzun veya yarım kollu, uzun elbiselerden oluşuyor. Ama bizim seçtiğimiz elbiseler, bildiğin yarım kollardan farklı! Daha bol kesim ve dantel görünümlü yarım kollu hamile abiye modellerine bayılacaksın!

Karnın büyüdü diye tek tip giyinmeye son: Her Duruma ve Tarza Uygun Hamile Elbiseleri

3- Peki yarasa kollu abiyelere ne dersin?

Daha farklı bir görünüm istersen yarasa kollu abiye hamile elbiseleri tercih edebilirsin.

4- Hamile olman fark etmez, straplez de giyebilirsin

Eğer abiye kıyafetler içinde straplez modelleri beğeniyor ve kendine yakıştırıyorsan, hamileliğinde giymemen için bir sebebin yok! Straplez modelde birçok hamile abiye kıyafeti var. Biz senin için 2 tanesini seçtik. Elbette hamileliğinde göğüslerin büyüdüğü için pek rahat değiller ama bir gece giyilir, ne olacak?

5- Bazıları klasik sever

Uzun kollu uzun elbiseler, her zaman bir klasiktir. Eğer senin tarzına bu elbiseler hitap ediyorsa, dantelli kolları olan veya göğüs kısmı çeşitli detaylarla süslenmiş hamile abiye elbise modellerini tercih edebilirsin.

Bu fikri sevdiysen bakmalısın: Uzun Yaz Akşamları İçin Birbirinden Şık Uzun Hamile Elbiseleri

6- Abiye dediğin hep uzun mu olacak?

Abiye denince aklına hemen uzun elbiseler mi geliyor? Gelmesin! Kısa ve oldukça şık hamile abiye elbiseleri de var.

7- Çiçekli hamile elbiseleri yaz davetlerinin gözdesi

Eğer sen de doğal ve şık görünen kıyafetlerden hoşlanıyorsan, hamile giyim abiye modelleri içerisinde sana hitap eden elbiseler çiçekli olanlarıç Yaz düğünleri ve davetlerinde çiçekli ve yarım kollu abiyeler çok tutuluyor.

8- Pantolondan vazgeçemeyenlerin tercihi, abiye hamile tulumları

Hem pantolona hem de rahatına düşkün bir anne adayıysan, abiye hamile tulumlarına bir göz atmalısın. Bu tulumlar ile bütün gece en rahat ama en şık kadın sen olacaksın!

Tulumlar için daha çok önerimiz var, incelemelisin: Tek Parçada Bitsin Bu İş: 10 Hamile Tulumu Önerisi

9- Hamilelerin yeni trendi beyaz hamile elbiseleri

Beyaz giymekten korkma! Hamile anne adayları elbise seçimlerinde artık beyaz rengi bol bol kullanıyor. Ayrıca bu elbiseler hamile fotoğraf çekimi için en çok tercih edilen elbiselerden!

10- Tek kollu hamile abiye elbiseleri de çok moda!

Tek kollu elbiselerin her zaman kendine has bir havası var! Bu tek kol ve askı modası zamanla hamile elbiselerine de yansıdı. Bizce hoş görünüyor, denemek istemez misin?

Şıklığına şıklık katman için, püf noktalarını yazdık: Düğün Davet Zamanı: Hamile Abiye Giyiminin Püf Noktaları