Soğuklarından Koruyacak 6 Kışlık Hamile Kıyafeti

“Hamile kıyafetleri bizden sorulur.” diyerek söze iddialı başlıyoruz. Malum artık havaların sağı solu belli olmuyor. Büyüyen karnından dolayı eski kıyafetlerinden de hayır yok. Aniden bastıran soğuklara karşı gardını alman gerek.

Kışa yeterince hazır olmadığını düşünüyorsan seni soğuklardan koruyacak ve hamileyken bile şıklığınla konuşulmanı sağlayacak, hepsi birbirinden tarz kışlık hamile kıyafetleri ile yanındayız.

1. Sıcaklığıyla saran kışlık hamile pançoları

kışlık hamile kıyafetleri

İster boyunlukla kullan, ister ortasından bir kemerle. Sıcacık tutan pançolarla hem zarif bir kombin yapabilirsin hem de spor bir tarz yakalayabilirsin, tamamen zevkine kalmış.

hamile pançosu

En çok neler merak ediliyor: Anne Adaylarının Hamile Giyimine Dair Merak Ettiği 9 Soru

2. Dört mevsimin gözdesi hamile elbiseleri

kış hamile kombinleri

Kadınlar elbiselerden hamileyken de vazgeçemiyorlar. “E kışın neden vazgeçsinler ki?” dedik ve birbirinden güzel hamile elbise modelleri arasından kışlık olanları senin için seçtik. Seni soğuk havalardan korurken şıklığını da kenara atmayacak kışlık hamile elbiselerini, kısa spor bir ceketle veya uzun bir kabanla kombinleyebilirsin. Uzun çizmelerle de şıklığına şıklık katabilirsin. Bu elbiselerle çok hoş kış hamile kombinleri yapman mümkün.

hamile elbisesi

Bunlar da pek şık: Her Duruma ve Tarza Uygun Hamile Elbiseleri

3. Ondan rahatı yok: Kışlık hamile taytları

hamile kış kombinleri

Hamile giyim tarzının kurtarıcı parçası tayt! Hamile bir kadın taytta bulduğu rahatlığı pek az şeyde bulabilir. Kısa veya uzun kazaklarla, uzun hırkalarla ve ceketlerle kombinlenebilen taytları neredeyse her şeyle birlikte giymek mümkün. Kendi tarzına göre spor veya klasik tarzda kombinleyebilirsin. Taytların ekstra sıcaklık sunmasını istersen termal tayt modellerine de bakabilirsin.

hamile taytı

Rahat ve şık tayt modellerine göz at: 9 Ay Boyunca Kimse Onun Kadar Sana Yakın Olmayacak: Hamile Taytı

4. Dört bir yanı saran hamile montları

kışlık hamile montları

Kış soğuklarından korunmak için kendini montların sımsıcak kollarına bırak, gerisine karışma. Bazen sadece bir montla bile şık görünmek mümkün. Kışlık hamile montları arasından pofuduk hamile montları birçok anne adayının gözdesi.

hamile montu

Hem içini hem dışını ısıtacak diğer tavsiyelerimize de bak: Hamileler İçin 6 Kış Stili Önerisi

5. Mont sevmeyenlerin kurtarıcısı hamile kabanları

hamilelik montları

Soğuk kış günleri için mont tercih etmeyenlerin buluştuğu ortak nokta olan kabanlar, her kıyafetle olduğu gibi hamile giysilerinde de tek dokunuşla şıklık sağlıyor. Hamile kaban modelleri bele oturmayan, göğüs altından bol ya da boyfriend kesim olduğu için doğumdan sonra da salaş bir tarz için kullanabileceğin seçeneklerden.

hamile kabanı

En hesaplı alışverişler için bunları mutlaka öğren: Püf Noktalarını Veriyoruz: Ucuz Hamile Giyim İçin Bilmen Gerekenler

6. Sıcak gülümsemelerin kaynağı hamile kazakları

hamile giyim tarzı

Gün gelecek o günleri özlediğin kadar gebelik kıyafetlerini de çok özleyeceksin, unutma. Bu tatlı günlerden geriye güzel fotoğrafların kalsın diye sana sıcacık tutan harika hamile kazakları bulduk. Bununla da yetinmedik kombin fikirleri araştırdık.

Üzerinden zarafet akan bir kombin için arkası uzun önü kısa bir kazak seçerek, mini bir etek ve stilettoyla birlikte kullanabilirsin. Capcanlı neon kazaklarla büyük küpeleri; bol kazaklarla fötr şapka ve yırtık kotları kombinleyebilirsin.

hamile kazağı

Kışlıklar tamamsa, seni baştan sona kuşatalım: A’dan Z’ye Hamile Giyimi Rehberi