Anne Adaylarına 10 İzmir Doğum Fotoğrafçısı Önerisi!

Yeni bir hayatın başlangıcını ve bebeğinle ilk karşılaşmanı en güzel şekilde fotoğraflandıracak olan İzmir'deki doğum fotoğrafçısı seçeneklerini senin için listeledik. İşte doğuma hazırlıktan doğum ve sonrasına kadar yaşanan tüm anları unutulmaz kılacak 10 İzmir doğum fotoğrafçısı!

1. Selen Cebe Photography

Bu özel gününde hastaneye giriş anından bekleyiş, doğum anı ve anne ile bebeğin ilk karşılaşmasına kadar en özel anlarını fotoğraflayacak doğum fotoğrafçısı Selen Cebe, İzmir'de freelance olarak hizmet veriyor. En duygusal anlarını en kaliteli şekilde kayıt altına almak için deneyimli teknik bilgisi ile donanımlı cihazlar kullanıyor. Yıllar sonra mutlulukla hatırlayacağın bebeğinin dünyaya geliş anını profesyonel bir şekilde fotoğraflayacak olan Selen Cebe Photography hakkında detaylı bilgi ya da randevu almak için profilindeki formu doldurabilirsin.

2. Stüdyo Ekrem

Yılları aşkın tecrübesiyle yeni bir yaşamın başladığı, bir bebeğin dünyaya gözlerini açtığı o eşsiz ana tanıklık eden Stüdyo Ekrem İzmir'de doğum fotoğrafçılığı hizmeti alabileceğiniz profesyonellerden biri. Annelik hayatınızda kendinize verebileceğiniz en anlamlı hediye onun hayata ilk bakışını kalıcı kılmak olacak. Stüdyo Ekrem'in profesyonel bebek doğum fotoğrafçısı ile hayatının bu en önemli gününü ölümsüzleştirebilirsin.

3. Cansu Binay Photography

Bebeğinin dünyaya geliş anını profesyonel bir fotoğrafçı gözünden kayıt altına almak çok önemli. Yıllar sonra mutlulukla bakacağın hamilelik fotoğraflarını ve bebeğinin doğum hikayesini hazırlayacak olan Cansu Binay'ın doğum fotoğrafçısı fiyatları İzmir içindeki lokasyonlara ve konseptlere göre özel olarak belirleniyor. Doğum hikayesi fotoğraflarını güvenle saklayabilmen ve yıllar sonra hayatının en önemli anını mutlulukla anabilmen için fotoğrafların Cansu Binay Photography tarafından sana özel hazırlanmış bir albüm halinde teslim ediliyor.

4. Tay Tay Bebek Doğum Fotoğrafçısı

"Kalp atışlarınızı birleştirerek, meydana gelen yeni dünyanızın fotoğraf karelerini çekmek bizim için inanılmaz bir duygu."diyen Tay Tay Bebek Doğum Fotoğrafçısı'nın stüdyosu Üçyol'da bulunuyor. Firma, bebeğinin dünyaya "merhaba" dediği o müthiş anı kayıt altına alarak yıllar sonra mutlulukla hatırlamanı sağlıyor. Yıllardır verdiği doğum fotoğrafçılığı hizmetiyle bir daha yeri doldurulamaz anları kaydediyor.Tüm bunları en iyi şekilde yerine getirmeyi hedefleyen Tay Tay Bebek Doğum Fotoğrafçısı, hayatının en özel fotoğraf çekimini profesyonel ekibi ile hem samimi hem de gelişmiş tekniğiyle gerçekleştiriyor.

5. Filiz Önay Photography

İzmir'de freelance hizmet veren Filiz Önay Photography, bebeğinin ilk nefesinden seninle karşılaştığı ilk ana kadar en duygusal anlarını uzun yıllara dayanan tecrübesi ile en profesyonel şekilde ölümsüzleştiriyor. Hastaneye giriş anından doğum hazırlığına, doğum ve sonrasındaki o duygusal dakikalara kadar senin tercih ettiğin her anda yanında oluyor. Tercihlerin ve istediğin konsepte göre çekim yapan Filiz Önay, İzmir doğum fotoğrafçısı fiyatları ortalamasının üstüne çıkmıyor. Fiyat ve detaylar hakkında bilgi almak için fotoğrafçının profilinde yer alan formu doldurabilirsin. Böylece konsept sana özel olarak belirlenebilir.

6. Bensu Photography

Doğum öncesi ve doğum anında kendini rahat hissetmene önem veren Bensu Photography, doğum öncesinde çiftlerle yüz yüze görüşüp istenilen konsept konusunda her şeyi netleştirmeyi hedefliyor. Böylelikle en eğlenceli, sıra dışı ve duygusal kareleri garanti ediyor. En konforlu çekim alanı sunan İzmir doğum fotoğrafçıları arasında yer alan Bensu Photography'nin stüdyosu; Gaziemir'de bir ev stüdyo. Doğum hikayenin fotoğraflanması hakkında detaylı bilgi almak ve randevunu planlamak için, Bensu Photography profil sayfasındaki form üzerinden firmayla iletişime geçebilirsin.

7. Hande Şengün Fotoğraf Atölyesi

Hayatının en önemli günündeki o paha biçilmez dakikalarını ölümsüzleştirmek için tercih edebileceğin Hande Şengün Fotoğraf Atölyesi, bebeğinin ilk ve en özel hikayesini birlikte yazmak için en uygun adaylar arasında bulunuyor. Yeni doğan çekimleri, doğum hikayesi, hamilelik konseptleri ve özel aile çekimleri ile en sevdiklerinizle en mutlu fotoğraflarınızı çekmeyi hedefleyen Hande Şengün Fotoğraf Atölyesi doğum fotoğrafçılığı fiyatları ise senin isteklerin ve tercih ettiğin konsepte göre özel olarak belirleniyor.

8. Harika Zeybek Photography

Ömrün boyunca aynı tazelikle hatırlamak istediğin anları yepyeni bir bakış açısıyla fotoğraflandırmayı hedefleyen Harika Zeybek Photography de İzmir doğum fotoğrafçısı seçenekleri arasında yer alıyor. Harika Zeybek, doğum fotoğrafçılığının yanında hamile ve bebek fotoğrafçılığı hizmetlerini de sağlıyor. İzmir'de freelance çalışan Harika Zeybek Photography kaliteli ekipmanla en kaliteli kareleri yakalamayı amaçlayan profesyonel bakışı ile bebeğinin dünyaya merhaba dediği anı ölümsüzleştirmeyi hedefliyor.

9. Mayelisa Photography

Mayelisa Photography, siyah beyaz fotoğrafçılıktan renkli film fotoğrafçılığına ve günümüz teknolojisi ile renkli dijital fotoğrafçılığına kadar pek çok teknik ile fotoğraf çekiyor. İzmir'de freelance çalışan Şenay Şen Sucubaşı Mayelisa Photography, yılların verdiği tecrübe ve kaliteli ekipmanı sayesinde yeni bir yaşamın başlangıcını en profesyonel şekilde fotoğraflıyor. Doğum fotoğrafçısı kampanya ve özel seçenekler ile senin için en uygun fotoğraf hikaye planını oluşturabilir.

10. Songül Turgut Photography

Hayatının en anlamlı gününün hikayesini fotoğraflarla yazmayı hedefleyen Songül Turgut Photography, doğuma hazırlık ve doğum anında en özel kareleri çekmeyi ve doğum sonrasında bebeğin anne ve babası ile ilk karşılaşma anını en duygusal şekilde ölümsüzleştirmeyi hedefliyor. İzmir Şirinyer'de freelance olarak hizmet veren Songül Turgut'un doğum fotoğrafçısı fiyat ve paket seçeneklerine formu doldurarak ulaşabilirsin.