10 İzmir Bebek Fotoğrafçısı Önerisi!

Bebeğinin her anının senin için çok özel olduğunu biliyoruz. Bu özel anları İzmir bebek fotoğrafçısı firmaları arasından birini seçip, fotoğraflar çektirerek unutulmaz kılabilirsin. Bunun için özel ve konsept çekimlerle bebeğinin en doğal hallerini neşeli bir şekilde fotoğraflayacak en iyi bebek fotoğrafçısı firmalarını yazımızda bir araya getirdik. Hadi, hemen oku!

1. Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı Songül Turgut

Bebeğinin ilk ve en özel fotoğraf çekimini büyük bir titizlik ve profesyonellikle gerçekleştirecek olan Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı Songül Turgut, İzmir'de, freelance olarak hizmet veriyor. Sanatçı, istediğin lokasyonda ve konseptte planlanacak olan fotoğraf çekiminde bebeğinin en doğal hallerini çekerken onu yormuyor ve rahat etmesi için tüm koşulları yerine getiriyor. Songül Turgut, bebek fotoğrafçılığı hizmetinin yanı sıra doğum öncesi hamilelik çekimleri, doğum hikayesi ve aile konseptleri ile bebeğin ve seninle ilgili tüm özel anları son teknoloji fotoğraf ekipmanları ile ölümsüzleştiriyor.

2. Stüdyo Ekrem

Profesyonel ve deneyimli ekibiyle bebeğinin en özel anlarını unutulmaz kılacak olan bebek fotoğrafçısı Karşıyaka Cemal Gürsel Caddesi üzerinde yer alıyor. Bebeğinin her daim hatırlamak isteyeceğin en değerli anlarını yakalayan ve birbirinden neşeli pozlar çeken Stüdyo Ekrem, en güzel şekilde hazırlanan özel tasarım albüm konseptleri ile dikkat çekiyor. Firmayla profil sayfasında yer alan iletişim formunu doldurarak irtibata geçebilir, farklı konsept tercihlerine göre fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsin.

3. Barış Tüzün Photography

Tecrübesiyle bebeğinin fotoğraflarına imza atmayı hedefleyen Barış Tüzün Photography Bornova'da faaliyet gösteriyor. Firma; doğum öncesi, doğum hikayesi ve doğum sonrasındaki en özel anlarını birbirinden farklı ve özel konseptlerle etkileyici bir biçimde kayıt altına alıyor. Barış Tüzün Photography imzası taşıyan bebek fotoğrafları ile bebeğinin yıllar sonra mutlulukla hatırlayacağın o ilk gülümsemelerini ve anılarını ölümsüzleştirebilirsin.

4. Hande Şengün Fotoğraf Atölyesi

Özel temalar ve profesyonel ekipmanlarla en keyifli şekilde hazırladığı yenidoğan bebek fotoğraf albümü ve doğum hikayesi konseptleri ile öne çıkan Hande Şengün Fotoğraf Atölyesi, Alsancak'da yer alıyor. Stüdyo çekimleriyle, konsepti muhteşem öneriler arasından senin belirlediğin şekilde gerçekleştirilen fotoğraf çekimi, bebeğinin konforunu bozmadan keyifli bir şekilde tamamlanıyor.

Daha fazla bilgi almak için Hande Şengün Fotoğraf Atölyesi profilindeki formu doldurarak iletişime geçebilirsin.

5. Fotoğraf Sandığı

Bebeğinin en doğal ve neşeli anlarını profesyonel tekniklerle en kaliteli karelere dönüştüren Fotoğraf Sandığı, Karşıyaka Donanmacı Mahallesi'nde yer alıyor. Birbirinden özel konseptlerini kaliteli ekipmanlarla gerçekleştiren Fotoğraf Sandığı, bebeğinin en mutlu olduğu o paha biçilmez anları özenle fotoğraflıyor. Deneyimli firma, dış mekanda doğa ve iç mekanda stüdyo çekimleri gerçekleştiriyor. Yenidoğan fotoğraf çekimi İzmir'in güzel atmosferinde bebeğinin ilk günlerindeki masum halleri harika albümlere dönüşüyor.

6. Çiler Kayas Hamile ve Bebek Fotoğrafı

Çiler Kayas'ın 1 yaş fotoğraf çekimi İzmir'in içindeki farklı mekanlarda ya da stüdyoda gerçekleştiriliyor. Çekilen fotoğraflar özel albüm tasarımlarıyla bir araya getirilerek Çiler Kayas'ın Buca'da bulunan fotoğraf stüdyosunda oluşturuluyor. Çiler Kayas, tercih ettiğin tema doğrultusunda, bebeğinin rahatını gözeterek çekimlerini tamamlıyor. Aklındaki sorulara cevap bulmak ve paket fiyat bilgilerini edinmek için Çiler Kayas'ın profil sayfasında yer alan formu doldurmanı ve fotoğrafçıyla iletişime geçmeni öneririz.

7. Fi Town by Özge Özgün Serbes

Hamilelikten doğum anı ve doğum sonrasına kadar senin ve bebeğin için en samimi ve doğal fotoğraf karelerini çeken yenidoğan fotoğrafçısı İzmir'de Pasaport'taki stüdyosu ile hizmet veriyor. Mevsim koşullarına göre kapalı ya da açık mekan çekimleri ile bebeğinin kendini en rahat hissedeceği ortamları hazırlayan Özge Özgün Serbes ile iletişime geçmek için profil sayfasındaki formu doldurabilirsin.

8. Halime İlkme Fotoğraf Evi

Menemen'deki stüdyoda yer alan farklı konseptleri ile bebeğinin en sevinçli anlarını, Halime İlkme'nin fotoğrafçılık deneyimi ile birleştirebilirsin. Halime İlkme Fotoğraf Evi bebeğinin en rahat olduğu ortam ve koşulları hazırlayarak profesyonel bir ekipmanla bu anları en dikkat çekici şekilde fotoğraf karelerine yansıtıyor. 1 aylık bebek fotoğrafları ile öne çıkan, yenidoğan fotoğrafçılığında ustalaşan sanatçı neşeli ve özgün bir tarza sahip. Birbirinden özel fotoğraflarla bebeğinin en önemli fotoğraf çekimini unutulmaz kılan Halime İlkme, fiyatlarını seçtiğin konsepte ve kriterlere göre sana özel olarak belirliyor.

9. Bensu Photography

Hamilelikten, doğum ve doğum sonrası tüm süreçlere kadar hayatının bu en özel günlerini samimi ve profesyonel yaklaşımıyla fotoğraflayan Bensu Photography, birbirinden farklı ve yaratıcı fotoğraflarla dikkat çekiyor. Bebek fotoğrafçılığı İzmir'de pek çok kişi tarafından gerçekleştirilse de Bensu Hanım'ın bebek dostu stüdyosunda samimi fotoğraf kareleri için en uygun adreslerden biri Bensu Photography oluyor. Stüdyo, İzmir'de Gaziemir semtinde faaliyet gösteriyor.

10. Mayelisa Photography

Özel dekor tasarımları, konseptlerin yanı sıra dış mekan fotoğrafları da çeken Mayelisa Photography Şenay Şen Sucubaşı, yaratıcılığı ve teknik ekipmanı ile profesyonel bebek fotoğrafçılığı alanında İzmir'de freelance olarak hizmet veriyor. Bebeğinin en özel gülümseme ve mimiklerini büyük bir titizlikle objektifine yansıtan Mayelisa Photography ile iletişime geçmek için profilindeki formu doldurabilir, fiyat ve uygunluk durumu hakkında bilgi alabilirsin.