10 İstanbul Doğum Fotoğrafçısı Önerisi!

Bebeğinle buluşacağın anlara eşlik edecek bir doğum fotoğrafçısı arıyorsun, fakat seçenekler arasında kayboldun. Senin için hazırladığımız liste, aklındaki fotoğrafçıyı bulmana yardımcı olabilir. İşte sana harika albümler çıkaracak 10 İstanbul doğum fotoğrafçısı önerisi!

1. Başak Başol Photography- Başak Başol

1979 İstanbul doğumlu olan Başak Başol, alanında pek çok eğitim almış ve hala bu alanda kendini geliştirmeye devam eden fotoğrafçılardan biri! İstanbul ilinde doğum, düğün ve özel gün fotoğraf çekimleri yapan Başol doğum çekimleri üzerine de oldukça başarılı işler çıkarıyor.

Anneliğinin başlangıç anına Başak Başol Photography eşlik etsin istiyorsan, ekibe profil sayfası üzerinden ulaşmanı öneririz.

2. Neş'e Kübra Photography

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Neş'e Kübra Photography, profesyonel olarak doğum ve düğün başta olmak üzere özel gün fotoğrafçılığı yapmaktadır.

Neş'e Kübra Photography'nin özellikle doğum anı fotoğrafları ve yeni doğan fotoğrafçılığı alanında anne adayları ve yeni anneler için harika anılar ortaya çıkarttığını söyleyebiliriz.

Eğer sen de doğumundan geriye güzel kareler bırakmak ve bu anı Neş'e Kübra Photography ile ölümsüzleştirmek istersen, fiyat ve detaylar için iletişime geçebilirsin.

3. Foto Life

Her fotoğrafın farklı bir hikâyesi olduğuna inanan ekibi, teknik donanımı, yaratıcılığı ile senaryolaştırdığı anlatımlara hayat kazandıran detay sunumuyla Foto Life, doğum fotoğrafçısı İstanbul Avrupa yakasında değerlendirebileceğin alternatifler arasında yer alıyor.

Anneliğe adım attığın ilk anı fotoğraflandırmak için Foto Life'ın deneyimlerinden yararlanmak istersen, ekibin profil sayfasını inceleyebilir ve iletişime geçebilirsin.

4. By Yekta

Bebeğinin dünyaya gelmesi tarifi ne kadar zor bir mutluluk yaşatıyorsa o anları fotoğraflamak da By Yekta ekibine o kadar büyük bir heyecan veriyor. Seninle empati kurabilecek, güven duyabileceğin ve sana yaratıcı öneriler sunacak bir ekibe sahip olan By Yekta, doğum fotoğrafçısı İstanbul Avrupa yakası alternatifleri arasında bulunuyor.

Bebeğinin dünyaya geliş anını ölümsüzleştirmek, tekrarı olmayan bu mucizeyi yüksek kalitede ve özel albüm setleri ile tekrar tekrar yaşamak istiyorsan By Yekta'nın sayfasından kendileri ile iletişime geçebilirsin.

5. Özlem Gülbay Photography

Fotoğrafçılığa 1999 yılında başlayan Özlem Gülbay bugüne kadar pek çok hastanede doğumlara katıldı, birbirinden güzel ve özel doğum fotoğrafları çekti. En büyük mutluluğu ailelerin heyecanına ortak olmak... Bu yüzden de fotoğrafçılık onun için bir iş değil, bir hayat tarzı.

Sen de hayatının en özel anını; kaliteyi, profesyonelliği ve mutluluğunu ön planda tutan Özlem Gülbay Photography'i doğum fotoğrafçısı İstanbul alternatiflerin arasında değerlendirebilirsin.

6. Doğum Fotoğrafçısı Eda Mutlu

Eda Mutlu, minik misafirini beklerken yaşadığın sevinci, mutluluğu, heyecanı ve son hamilelik saatlerini ölümsüzleştirmek, en mutlu anına doğru geri sayımı birlikte yapmak için yanında. Ailenin yeni üyesinin dünyaya gözlerini açtığı, minik kalbinin atmaya başladığı ve çoğu zaman anne-babasının şahit olamadığı ilk anları fotoğraflıyor, hayatın boyunca unutmayacağın karelere dönüştürüyor.

Özellikle Anadolu yakasında ikamet ediyorsan ulaşım kolaylığı açısından tercih edebileceğin bu doğum fotoğrafçısı İstanbul Kadıköy mevkindeki alternatifler arasında yer alıyor. Profil sayfasında yer alan bilgiler aracılığıyla Doğum Fotoğrafçısı Eda Mutlu'nun geçmiş çalışmalarına göz atabilir ve iletişime geçebilirsin.

7. Canan Alpak Photography

Özel günlerimizde o günün telaşıyla ve heyecanıyla çoğu güzel ayrıntıyı kaçırıyoruz ve bizler için o en güzel saatler bir rüya gibi çabucak geçiyor. Burada da görev özel gün fotoğrafçılarına düşüyor. Anılar hafızamızdan silinmeye başladığında, onları en canlı tutan araç olan fotoğrafları geleceğe taşımak için Canan Alpak seni bekliyor.

Bebeğinin ilk nefes aldığı anı güzel bir fotoğrafa dönüştürmek istersen, Canan Alpak Photography profil sayfasında yer alan iletişim formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsin.

8. Fotoğraflarla Doğum Malike Özger

İstanbul Avrupa yakasında doğum çekimleri yapmakta olan Fotoğraflarla Doğum Malike Özger fotoğrafı, aile kavramını, bebekleri, mutlu anları izlemeyi, ve hepsinden öte samimiyetle yeni insanlar tanımayı seven bir fotoğrafçı.

2012 yılından bu yana etrafındaki insanların mutluluklarıyla mutlu olabildiği için bununla gurur duyuyor. Enerjisini tamamen işine olan sevgisinden ve her defasında yeni insanlar ile tanışmanın heyacanından kaynaklandığını ifade eden Malike Özger; hamilelik, doğum, yenidoğan, aile, 1 yaş, doğum günü ve özel gün çekimleri ile kişiye özel profesyonel hizmet sunmaktan büyük keyif alıyor. Kendisiyle çalışmak istersen geçmiş çalışmalarına göz atmanı öneririz.

9. Müge Ayangil

İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan Beşiktaş ilçesinde hizmet veren Müge Ayangil, bebeğini kucağına aldıktan 15 gün sonra yeni doğan çekimlerine başlıyor ve doğum anında da o kutsal anları en güzel karelerle geleceğe taşıyor.

Eğer bebeğinin doğum anını Müge Ayangil'e emanet etmeyi düşünüyorsan, profil sayfasındaki formu doldurarak iletişime geçip, ayrıntılı bilgi edinmeni öneririz.

10. Şebnem Eldes

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Erenköy ilçesinde kreatif tasarımlarla doğum çekimleri, hamilelik fotoğrafları, konsept aile çekimleri seçenekleri ile hizmet vermekte olan Şebnem Eldes, bebeğinin bu ilk ve özel anını ölümsüzleştirmek için tercih edebileceğin alternatiflerden biri olabilir.

Eğer Şebnem Eldes ile çalışmak istersen, doğum fotoğrafçısı İstanbul fiyat bilgilerini öğrenmek ve geçmiş çalışmalarına bakmak için profil sayfasında yer alan bilgiler aracılığıyla iletişime geçebilirsin.