Eda Mutlu

Eda Mutlu

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Teslim süresi

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Çekim türü

Hamilelik
Doğum
Yenidoğan
Bebek
Aile
Mezuniyet
Vaftiz
Babyshower
Doğum günü
Kırk uçurma

Çekim özellikleri

Stüdyo çekimi
Şehirdışında çekim
Evde çekim
Dış mekan çekimi
Yurtdıında çekim
Aksesuarlı-kostümlü çekim
Konsept çekim

Paket içeriği

Orjinal kopya teslim
Fotoğraf teslim
Albüm teslim
Poster teslim
Kanvas tablo
Film teslim

Hakkında

Kucağınıza aldığınız miniğiniz hayata gözlerini açarken, heyecanınıza, sevincinize, en mutlu anınıza şahitlik eden, doğum anlarınızı dışarıdan bir gözle ölümsüzleştiren; doğum, yeni doğan ve bebek fotoğrafçısı Eda Mutlu, bebeğinizin yeni doğan halini, birinci ve her yaşını, büyürken her dönemini ölümsüzleştirmek üzere her zaman sizlerle…

Uzun bir bekleyiş sonrası bebeğinizi kucağınıza aldıktan çok kısa bir süre sonra Eda Mutlu’ nun stüdyosunda yaptığı yeni doğan çekimleriyle, bebeğinizin bu halinin en tatlı anılarını yaşatmış olacaksınız. Sevgili bebeğinizin ilk doğum gününde veya 1, 2, 3, 4 yaş için konsept fotoğraf çekimleriyle yavrunuzun en sevimli hallerini fotoğraflayan Eda Mutlu, stüdyosundaki çeşitli kostümleri, dekor ve aksesuarlarla da bir araya getirerek, bebeğinizin fotoğraflarına özgün bir yaratıcılık katıyor. Aynı zamanda aile ve portre çocuk fotoğrafları da çeken Eda Mutlu, genellikle daha önce fotoğrafladığı bebeklerin ileride çocukluk dönemlerini de fotoğrafladığını, ailelerin kendilerine özel bu anları ve anıları kendisiyle paylaşmalarının çok değerli olduğunu düşünüyor.

Eda Mutlu’ nun stüdyosunda çektiği yeni doğan ve bebek fotoğraflarını inceleyebilir, hayal ettiğiniz konseptte fotoğraf çekimi için kendisine danışabilirsiniz. Düşündüğünüz çekim tarihinden en az iki hafta kadar öncesinde iletişime geçmenizi öneriyoruz. Eda Mutlu ile iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 71 Ortaklar İş Merkezi Kat: 6 D: 41 Kadıköy İstanbul