Banu Aşan Hamile Yogası

Banu Aşan Hamile Yogası

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ders Ücreti

Evet
Hayır

Aylık Ders Ücreti

Evet
Hayır

Ders Paketi

8 Ders
10 Ders
20 Ders
Dönemsel Sınırsız Ders

Hafta İçi Ders Günleri

Evet
Hayır

Hafta Sonu Ders Günleri

Evet
Hayır

Nefes Egzersizleri

Evet
Hayır

Hamile Masajı

Evet
Hayır

Hamile Pilatesi

Evet
Hayır

Hamile Yogası

Evet
Hayır

Özel Ders

Evet
Hayır

Grup Dersi

Evet
Hayır

Spor Akademisi Mezunu Eğitmen

Evet
Hayır

Sertifikalı Uzman

Evet
Hayır

Fizyoterapist Eşliği

Evet
Hayır

Deneme Dersi var mı?

Evet
Hayır

En erken hamileliğin kaçıncı haftasında başlayabilir?

12. Hafta
16. Hafta

Ders süresi ne kadar?

45 Dakika
50 Dakika
1 Saat

Özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Evde özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Ders paketini dondurabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Banu Aşan on iki yıldır yoga ile yaşıyor. On iki yıl önce yogaya duyduğu meraktan dolayı aldığı bir yoga dersi hayatını değiştirerek, yoganın hayatının merkezine oturmasını sağlıyor. Zamanla yogayı anladıkça, daha derin bir ilgi ile yoga bilimini öğrenmeye doğru yol alıyor. İnsanların yoga ile olan serüvenlerine rehber olmak, onları yoga ile ilk tanıştıran olmak, onlara yogayı sevdiren olmak için yoga eğitmeni olmayı tercih ediyor. Hamileliğinden sonra yoga ve hamile yogası eğitimlerini tamamlıyor.

Bir kadın için hamilelik dönemi belki de hayatının en özel ve hassas dönemi. Huzurlu ve mutlu geçirilen hamileliğin anne karnındaki bebeğin gelişimi üzerinde olumlu etkileri bulunuyor. Bu nedenle anne adaylarına bu özel dönemde hamile yogası yapmalarını öneren Banu Aşan, hamile yogası derslerini İstanbul içinde çeşitli stüdyolarda veya talep doğrultusunda özel veya grup dersi şeklinde düzenliyor. Yoganın anne adayının bedenini güçlendirdiğini ve esnettiğini; onu doğuma ve doğum sonrasına hazırladığını, bütün bu sürece şahit olmanın büyüsünün güzelliğini vurguluyor. Anne adayının kaygılarından uzaklaşması ve bebeği ile bağ kurmasına yardımcı olan hamile yogası, Banu Aşan’a göre doğru bir eğitmen eşliğinde yapıldığında hamileliğin her döneminde gerekli ve uygulanabilir bir egzersiz. Banu Aşan, hamilelik yogası dışında, özel veya grup dersi olarak erişkin yogası ve çocuk yogası dersleri de veriyor.

Siz de hamileliğin bu mucizevi sürecinde kendi yoga yolculuğunuza başlamak isterseniz, sorularınız ve dersler hakkında bilgi almak için Banu Aşan ile formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

İstanbul içinde freelance olarak hizmet veriyor.