Bebek Baylan

Bebek Baylan

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Fiyatlandırma Tipi

Kilogram
Dilim başı

Minimum Sipariş

10-15 kişilik
15-20 kişilik
20+ kişilik

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1-3 gün
3-5 gün
7 günden fazla
5-7 gün

Tema

It's a boy
It's a girl
Atlı karınca
Bebek arabası
Ayak izi
Bebek patiği
Hamile
Leylek
Ayıcık
Biberon ve emzik
Fil

Temaya uygun ek ürünler

Çikolata
Cupcake
Kurabiye
Makaron
Cakepop

Pasta sevkiyat şekli

Elden teslim
Soğutmalı araç ile adrese teslim
Kargo

Şeker hamuru kullanılıyor mu?

Evet
Hayır

Tereyağ kullanılıyor mu?

Evet
Hayır

Organik un kullanılıyor mu?

Evet
Hayır

Organik şeker kullanılıyor mu?

Evet
Hayır

Organik yumurta kullanılıyor mu?

Evet
Hayır

Taze mevsim meyveleri kullanıyor mu?

Evet
Hayır

Glutensiz mi?

Evet
Hayır

Diabet için uygun üretilir mi?

Evet
Hayır

Laktozsuz üretim yapılır mı?

Evet
Hayır

Yumurtasız üretim yapılır mı?

Evet
Hayır

Talebe özel kişiselleştirme, ekleme ve değişiklik yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışı gönderim yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Ambalaj ücreti var mı?

Evet
Hayır

Pasta raf ömrü ne kadar?

1-3 gün
3-7 gün

Hakkında

Baby Shower partiniz için özel pastanızı, birbirinden lezzetli pastalar, çikolatalar, turtalar ve batı kökenli tatlıların adresi 87 yıllık geçmişiyle İstanbul’un yaşayan en eski pastanesi Baylan’ın yapmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise yandaki formu hemen doldurabilir Bebek Baylan’ın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek Baylan’ın pastalarını neden tercih etmelisiniz? Çünkü Baylan’ın dillere destan pastaları taze olarak hazırlanıyor ve pasta şefleri tarafından aşkla yapılıyor.

Paket Pastalar: Günlük olarak hazırlanıyor. Hızlıca sipariş edilebiliyor. Butik Pastalar: Harika lezzetleriyle misafirleriniz güvenle ikram edebileceğiniz butik pastalar size özel olarak hazırlanıyor. Baby Shower partiniz için size sunulacak parti paketine dahil edilen baby shower pastanız sizin isteğinize göre özel üretim olarak gerekirse diyabete uygun şekilde hazırlanabiliyor. Aynı zamanda isteğiniz doğrultusunda yumurtasız, glutensiz, laktozsuz üretimi de mümkün.

Bebek Baylan’dan Baby Shower partiniz için başka neler sipariş edebilirsiniz? Baylan demek çok özel tatlar ve tatlılar demek. Avusturya pastacılık geleneceğinin soylu temsilcisi, gösterişsiz, sade ve asil çikolatalı Trüf pasta, Baylan tarafından icat edilen , yarım asırdır aynı tarifle yapılan ve bazı Avrupa pastanelerinde “Coupe Baylan” olarak dahi adlandırılan Kup Griye, Bir başka klasik Baylan tatlısı olan, kestane püresi ve taze süt kremasından yapılan Montebianco, Karamel, Moncheri, Adisababa... Konsept partilerinizde kutlamalarınıza lezzet katacak ve görsel şölen oluşturacak Makaron Kuleleri, Efsane cupcake ve kurabiyeler... Yani Bebek Baylan’da partiniz için yok yok!

Çikolataları da unutmayalım. Baylan’ın likörlü, pralinli, limonlu ve çikolatalı olmak üzere 33 farklı çeşitte spesiyal çikolatası var. Bu çikolatalar Altınmarka fabrikasında özel el işçiliği ile ve özenle hazırlanıyor. Taze krema ve hakiki tereyağı kullanılıyor. Özel günler için özel olarak hazırlanan çikolata kutuları ve süslemeleri ise çikolatalar kadar güzel. Bu lezzetli çikolataların 15 gün içerisinde tüketilmesi gerektiğini de belirtelim. Çünkü içeriklerinde herhangi bir koruyucu kimyasal bulunmuyor.

İletişim

Cevdet Paşa Caddesi No: 52-54 Beşiktaş İstanbul