Bebek Baylan

Bebek Baylan

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Hayatınızın en özel günlerinden olan Baby Shower partinizi, yaşayan en eski pastane olan Baylan’ın Bebek şubesinde yapmaya ne dersiniz?

Cumhuriyetimiz ile aynı yıl kurulan, hatta 1950’li ve 1960’lı yıllarda, Beyoğlu şubesini mesken tutan edebiyatçı müdavimlerinin, Türk edebiyatında “Baylancılar” olarak adlandırıldığı Baylan’dan bahsediyoruz! Kısacası, anlamı “mükemmel, kusursuz” demek olan Baylan, sadece bir pastane değil, aynı zamanda ülkemizin kültür mirasının bir parçası.

Bebek Baylan, eski Vakko mağazasının bulunduğu, kolay ulaşılabilir ve güzel bir noktada bulunuyor. Tabii ki işinde uzman, büyük bir ekibin emeğiyle üretilen hem lezzetli hem de yüksek kalitedeki klasik ve modern tatların yanında; güleryüzlü iyi hizmet, markanın öne çıkan özelliklerini oluşturuyor.

Biraz da Bebek Baylan’ın mekan özellikleri ile ilgili bilgi verelim: Bebek Baylan’da farklı konseptte üç kat var. Giriş katında Baylan’ın klasik tatlıları, yeni tuzlu atıştırmalıkları ve sandviçleri açık bir tezgahta sergileniyor. Üst katta bir bar alanı ile üzeri açılabilen bir teras var. Üstelik bu teras harika deniz manzarasını kucaklıyor. Alt katta ise son derece şık ve kaliteli brasserie hizmeti veriliyor. 45 kişi kapasiteli bu brasseriede özel öğle ve akşam menülerinin yanında farklı yiyecek sunumları bulunuyor. Burada servis anlayışının son derece sofistike detaylara sahip ve incelikli olduğunu belirtelim.

Gelelim menü ve servis detaylarına: Restoran bölümündeki menü, üç Michelin yıldızlı ünlü Fransız Şef Alain Ducasse ve ekibinin reçeteleri ile oluşturulmuş. Yiyecekler özel vakum teknolojisi “sous-vide” ile suda pişiyor. Bu teknoloji sayesinde ürünler, uzun süre tazeliğini, aromasını ve tadını korurken hijyenik olarak korunuyor.

Serviste kullanılan özel tasarım bardaklar Fransa’nın ünlü tasarım evi Silo Design tarafından üretilmiş. Ayrıca serviste gümüş çatal-bıçak takımları ve Limoges porselenler kullanılıyor.

Bebek Baylan’ın mutfak şefi Tim Briggs amaçlarının misafirlerin kendilerini evlerinde hissedebilecekleri son derece keyifli ve mükemmel bir ortam yaratmak olduğunu söylüyor. Özel tatlar içeren menülerinin yöresel ve taze ürünlerden oluştuğunu belirtiyor.

Hafta içi 07.30-24.00, hafta sonu ise 07.30-02.00 saatleri arasında hizmet veren Bebek Baylan’da Baby Shower partiniz için yer ayırtmak isterseniz formu hemen doldurabilirsiniz!

İletişim

Cevdet Paşa Caddesi No: 52-54 Beşiktaş İstanbul