İstanbul Parenting Class

İstanbul Parenting Class

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hizmet Tipi

Doula (doğum destekçisi)
Doğuma Hazırlık Merkezi

Çalışma günleri

Hafta içi
Cumartesi
Pazar

Eğitimler

Doğuma hazırlık eğitimi
Nefes egzersizleri eğitimi
Emzirme ve bebek bakımı eğitimi
Bebek masajı eğitimi
İlkyardım eğitimi

Hizmetler

Hamile ve doğum terapisi
Bireysel terapi
Aile terapisi
Doula (doğum destekçisi) hizmeti
Özel ebe hizmeti
Emzirme ve bebek bakımı desteği
Evde hemşire desteği
Lohusa desteği
Hamile yogası
Hamile masajı
Hamilelikte beslenme desteği

Eğitmen

Psikolog
Sertifikalı uzman
Doğum terapisti
Doula
Ebe
Hemşire

Hakkında

İstanbul Parenting Class Beşiktaş’ taki merkezinde, gelişimi destekleyici anne babalık uygulamaları düzenliyor. 2007 yılından bu yana devam eden anne – baba eğitimleri, hamilelik döneminden başlayarak altı yaşa kadar alabileceğiniz eğitimlerden oluşuyor.

Doğum öncesi heyecanınızı yatıştırmak; bebeğinizin bakımı, ona karşı anne ve baba olarak yaklaşımınızla ilgili yeni şeyler öğrenmek, doğru bildiğiniz yanlışları düzeltmek; bebeğinize güven dolu bir 'merhaba' diyebilmek için, İstanbul Parenting Class’ ın düzenlediği, Merhaba Bebek Eğitimi' ne katılım sağlayabilirsiniz. Böylece, anne ve babalık rollerinizdeki yeterlilik hissiniz ve kendinize olan güveniniz artacak; ebeveynliğe hazır hissedeceğiniz, kaygı duymaktan ziyade zevk alacağınız bir ilişkinin temellerini oluşturacak; aynı zamanda bebeğiniz dünyaya gözlerini açtığından itibaren, ona güven veren ebeveynler olarak, bu uzun yolculuğa sağlıklı bir adım atmış olacaksınız. Sizinle aynı beklentileri paylaşan diğer anne- baba adaylarıyla duygularınızı paylaşarak, sosyalleşmek ve yaşadığınız deneyimlerle ilgili etkileşim kurmak bu süreçte size destek olacak. Aile yaşantınız ve birbirinize olan bağınızı arttıracak bu süreç, size büyük bir farkındalık olarak geri dönecek.

İstanbul Parenting Class Merhaba Bebek Eğitimi’nde, 0-1 yaş bebek bakımı, bebekte değerli ve güvende olduğu hissinin oluşturulması, bebeklerin beden dili, bebeklerde açlık- tokluk belirtileri ve beslenme ile ilgili gerekli bilgiler, bebeklerin ağlama sebepleri ve ağlamaya müdahale yöntemleri, bebeklerde uyku düzeni oluşturma ve bebek bakımı yöntemleri öğretiliyor. İstanbul Parenting Class doğum öncesi eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Zeytinoğlu Caddesi Arzu 2 Apt. No: 4 K: 4 D: 23 Etiler Beşiktaş İstanbul