İstanbul'daki 1-6 Yaş Dönemi İhtiyaçları Firmaları

1-6 Yaş Dönemi İhtiyaçları

İstanbul'daki çocuk doğum günü mekanları, butik pastaneler, eğlence merkezleri, çocuk atölyeleri, bakıcılar, özel eğitim merkezlerine buradan ulaşabilirsin.

Kategoriler

Şehir Seçin

İlçe Seçin

1-6 Yaş Dönemi İhtiyaçları: 302 sonuç bulundu

Kuko Sanat Atölyesi ve Parti Evi

Kuko Sanat Atölyesi; sanata saygının temel değer olduğu, verimli, yaratıcı eğlenceli bir atölye orta...

evdekibakicim.com

Evdeki Bakıcım aileler ile alanında uzman oyun ablaları, bebek, çocuk ve yaşlı bakıcılarını bir aray...

Özel Derin Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Derin Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi; çağdaş eğitim müfredatı, yetkin personeli ve...

KindyROO

KindyROO, 1950'lerde Avustralya'da temeli atılarak 1983 yılında günümüzdeki formatına getirilmiştir....

ŞECE Danışmanlık

Şece Danışmanlık, Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı 134 nolu izin belgeli kurumsal bir d...

Nefes Sanat Merkezi

Bale... Dans... Drama... Müzik... Resim... Nefes Sanat Merkezi... Çocuğunuz için aradığınız sanat a...

Candy Kids

Kazasker bölgesinde son kalan bahçeli ve 2 katlı misafirlerimize özel olan bir alan da kutlamaları g...

KindyROO

KindyROO, 1950'lerde Avustralya'da temeli atılarak 1983 yılında günümüzdeki formatına getirilmiştir....

Aileden Biri Anne ve Yenidoğan Hizmetleri

Aileden Biri Evde Bakım Hizmetleri; yenidoğan bebeğinize ve evde bakıma ihtiyaç duyan çocuğunuza gü...

Minik Gurmeler Parti Evi

İstinye' de yer alan Minik Gurmeler Parti Evi, çocuklar için sıra dışı ve çok eğlenceli doğum günü p...

1-6 yaş döneminde ne ihtiyacın var?

Minik yavrun hızla büyüyor, değil mi? Yaşı ilerledikçe ihtiyaçları da hızla artıyor tabii. Artık eğitimi, özel günleri daha büyük önem taşıyor. İşte tüm bu gereksinimleri bir arada görebileceğin, en iyi kursları, eğitim merkezlerini ve doğum günü ihtiyaçlarını karşılayan firmaları inceleyebileceğin 1-6 yaş ihtiyaçları hizmetleri sayfasını hazırladık. Bakalım burada neler bulacaksın?

Çocuğunun doğum günü için en uygun mekanı bul!

Çocuğun büyüyor, artık doğum günlerini onun için daha önemli! Belki artık arkadaşları da var, onlarla böyle günlerde eğlenmeyi çok seviyor. Bu durumda özenle planlanmış doğum günleri hazırlamaya girişeceğini tahmin ediyoruz. Tabii evde sıkışmak, dağınıklık ve bulaşıkla uğraşmaktansa tüm sevdiklerini davet edebileceğin, onları rahat ettirebileceğin, ferah bir mekanda kutlama yapmak daha iyi bir fikir. Bu yüzden sana en uygun olanı bulabileceğin çocuk doğum günü parti mekanlarını burada bir araya getirdik.

Bu parti mekanları genellikle senin isteğine göre oturma düzeni, mekan şekillendirmesi yapabiliyorlar. Ayrıca bir organizasyon şirketi ile anlaşırsan, firmanın burada süsleme yapmasına da açıklar. Tabii sen kendi getirdiğin süslemelerle de burada istediğin parti görünümünü sağlayabilirsin.

Birçok çocuk doğum günü parti mekanı, senin isteklerin doğrultusunda misafirlerine ikram edilecek menüler hazırlayabiliyor. Mekanların çocuk menüsü, vegan/vejetaryen, glütensiz menü hazırlama gibi imkanları da var. Seçtiğin parti mekanının bu hizmet verip vermediğini profilindeki iletişim bilgilerinden ulaşarak sorabilirsin.

Tabii ki seçeceğin mekanın konumu da önemli. Misafirlerinin kolayca ulaşacağı bir parti mekanı seçmek istediğini biliyoruz. Sayfamızdaki firmaların profil sayfasında adres bilgileri mevcut, dilediğin mekanın konumuna bakarak seçimini yapabilirsin.

Merak ettiğin konulardan birinin de parti mekanı kiralama fiyatları olduğunu biliyoruz. Bunun için yine firmaları arayarak bilgi alabilirsin.

İşte buradalar: Çocuk Doğum Günü Partisi Mekanları

Ağızları tatlandıracak bir doğum günü pastası için butik pastanelerle iletişime geç!

Doğum günlerinin yıldızı her zaman pastalar oluyor! Bunun için en güzel ve özenli doğum günü pastasını yaptırmak isteyeceğini tahmin ediyoruz. Tabii ki artık çocuğun büyüdüğü için senden özel istekleri de olabilir. Bu yüzden çocuk doğum günü pastası hazırlamak eskisinden daha zor! Ama butik pastaneler sayfamızda bulunan firmalarla iletişime geçerek senin ve çocuğunun hayalindeki doğum günü pastasını hazırlatabilirsin.

Butik pastanelere dilediğin özellikte erkek çocuk pastaları, kız çocuk pastaları, şeker hamurlu pastalar, resimli pastalar yaptırabilirsin. Firmaların profil sayfasında butik pasta modelleri de bulunuyor, çalışmalarından ilham alarak konseptine de karar verebilirsin.

Firmaların çoğu butik pasta siparişi için 1 hafta önceden iletişime geçilmesini istiyor. Bunun için doğum günü kutlaması yapacağın tarih çok yaklaşmadan seçimini yapmanı öneririz.

Tabii ki en önemli konulardan biri de butik pasta fiyatları ve pastanenin adrese teslim yapıp yapmadığı! Bu bilgiler için seçtiğin firmanın profil sayfasını ziyaret ederek iletişime geçebilirsin. Ayrıca pastanın içinde bulunmasını istediğin malzemeler, dikkat edilmesini istediğin konular hakkında sorularını da firmalara iletebilirsin.

Ağızları tatlandıracak pastalar için bak: Çocuk Doğum Günü için Butik Pastaneler

Keyifli vakit geçirebileceği çocuk eğlence merkezlerini keşfet!

Çocuğun büyüdükçe daha hareketli oldu, artık eğlenmek ve oynamak onun için daha ön planda, değil mi? Hal böyle olunca keyifle oynayabileceği, ailece boş zaman değerlendirebileceğiniz bir çocuk eğlence merkezi arayışına girmiş olabilirsin. Bu ihtiyaçların için çocuk eğlence merkezleri sayfamızda birbirinden kaliteli ve eğlenceli oyun alanlarını bir araya getirdik. Bu merkezleri inceleyerek “Hafta sonu çocuğumla nereye gidebilirim?” soruna da yanıt bulabileceksin.

Peki bu merkezler içinde neler var, biraz bahsedelim. Eğlence parkları, çocuk oyun alanları, lunaparklar, akvaryumlar, çocuk oyun parkları, tema parklar, tırmanma ve kayak gibi ekstrem etkinlikler düzenleyen merkezler burada sen ve çocuğunu bekliyor. Bazı çocuk eğlence merkezlerinde dönem dönem çeşitli atölyeler de düzenlenebiliyor, haberin olsun.

Bu merkezlerin bir kısmı bünyesinde çocuk doğum günü kutlamaları düzenlenmesine de olanak sağlıyor. Yani çocuğunun bu özel gününü sınırsız eğlence ile süsleyebilirsin. Çocuk eğlence merkezleri sayfamızı inceleyerek alanların profil sayfalarındaki iletişim bilgilerine ulaşabilir, aklındaki soruları onlara da yöneltebilirsin.

En güzel merkezler burada: Çocuk Eğlence Merkezleri

Taleplerine en uygun çocuk bakıcısını bul!

Çeşitli sebeplerle çocuğunun bakımı için bir desteğe ihtiyaç duyabilirsin. Bu durumda bir çocuk bakıcısı arayışına gireceksin. Ancak bu süreç senin için meşakkatli olacak, tahmin ediyoruz. Çünkü çocuk bakıcısı arayan aileler genellikle ince eleyip sık dokuyor, çocuklarına katkı sağlayabilecek, onlarla iyi anlaşabilecek, deneyimli ve iyi niyetli profesyoneli bulmaya çalışıyorlar. Bu isteğini anlıyoruz ve bu yüzden kriterlerine en uygun çocuk bakıcısını bulabileceğin danışmanlık firmalarını bu sayfada bir araya getirdik.

Çocuk bakıcısı hizmeti veren firmalarımızı inceleyip iletişime geçerek çocuk bakıcısı fiyatları hakkında bilgi alabilir, saatlik ya da yatılı çocuk bakıcısı hizmetleri olup olmadığını öğrenebilir ve aklındaki tüm soruları yöneltebilirsin.

Aradığın profesyoneller burada: Çocuk Bakıcısı Hizmeti ve Fiyatları

Kaliteli zaman değerlendirmesi için çocuk atölyeleri ve çocuk oyun gruplarını incele!

Çocuğunun eğlenerek öğrenmesi ve akranlarıyla bir araya gelerek oyunlar oynaması, hem bilgilerinin kalıcı olması hem sosyalleşmesi hem de yeteneklerinin ortaya çıkması açısından oldukça önemli. Bu yüzden minik yavrunu bir çocuk atölyesi ya da çocuk oyun grubu içerisine dahil edebilirsin. Bilimsel ve sanatsal çeşitli öğelerle donatılmış, çok keyifli etkinlikler içeren atölye ve oyun gruplarını bu sayfada bulabileceksin.

Bu sayfada bulunan çocuk atölyeleri resim, bilim, müzik, spor gibi birçok öğeyi içerisinde bulunduran çeşitli çalışmalar yapıyorlar. Oyun atölyesi, sanat atölyesi, seramik, uçurtma ve hatta robot atölyelerini burada bulabilirsin. Çocuklar için düzenlenen atölyeler sayesinde minik yavrunun yetenekleri ve eğilimleri ortaya çıkabilir, uygulayarak öğrenme disiplini kazanabilir. Tüm bu okul öncesi etkinlikler, çocuğunun eğitim hayatına daha çabuk adapte olması için de güzel bir fırsat.

Eğer yavrun bu tarz çocuk atölyelerine katılmak için henüz küçükse, oyun gruplarını değerlendirebilirsin. Oyun grubu, çocuğunun oynayarak öğrenmesine ve yaşıtlarıyla sosyalleşebilmesine yardımcı olur. Paylaşmayı ve birlikte yaşamayı öğretir. Çocuk oyun grupları bu yönleriyle muhakkak değerlendirmen gereken etkinliklerden. Bu arada şunu da belirtelim, senin de bebeğinin yanında olabileceğin, ortalama 1-2 yaş aralığında hitap eden anne bebek oyun grupları da mevcut. İstersen bunları da değerlendirebilirsin.

Eğer sen de bir çocuk atölyesi ya da çocuk oyun grubu arayışındaysan sayfamızda bulunan firmaları arayabilir, etkinlikler hakkında bilgi alabilir, çocuğun için en uygun olan merkezi tercih edebilirsin.

Birbirinden güzel ve faydalı etkinlikler için: Çocuk Oyun Grubu ve Atölyesi

Yavrun hep dinamik kalsın! Çocuk hareket ve spor merkezlerini incele!

Spor, sağlıklı bir beden için gerekli biliyorsun. Çocuk sporları yavrunun hem fiziksel sağlığına katkıda bulunur hem de zihinsel ve motor gelişimini olumlu şekilde etkiler. Bu yüzden çocuk spor salonu ve hareket merkezleri sayfamızı incelemelisin.

Bu sayfadaki çocuk spor merkezleri, derslerini genellikle aynı yaş gruplarına uygun şekilde düzenliyor. Çünkü her yaşın fiziksel kabiliyeti birbirinden farklı. Bu yüzden merkezlerle iletişime geçerek senin çocuğunun yaş grubuna uygun bir spor branşı olup olmadığını sorabilirsin.

Çocuklar için spor salonu seçerken titizleneceğini tahmin ediyoruz. Hijyenik mi, güvenli mi gibi sorularına yanıt alabilmek için seçtiğin çocuk spor salonunu yerinde ziyaret edebilirsin.

Bu arada çocuğunun spor etkinlikleri için henüz küçük olduğunu düşünüyorsan, çocuk hareket etkinliklerine göz atabilirsin. Çocuk yogası, çocuklar için jimnastik kursu gibi etkinlikleri değerlendirebilirsin. Bu sayfadaki hizmetlerimiz arasında bu etkinlikler de var, inceleyebilirsin.

Adresine ve isteklerine en uygun salonu bul: Çocuk Spor Merkezleri

Çocuk müzik ve sanat merkezleri burada!

Erken yaşta sanatın farklı dallarıyla tanışan çocukların daha sosyal, eğlenceli, başarılı ve yaratıcı olduğunu biliyor muydun? Cevabın evetse, çocuğunun içindeki sanatçıyı ortaya çıkarma vakti! Çocuklar için müzik, tiyatro, resim ve daha birçok alanda eğitim veren çocuk sanat merkezleri bu sayfada yer alıyor.

Seçimini kolayca yapabilmen için bu sayfada çocuk sanat okullarının bilgileri, adresleri, hizmet ayrıntıları hakkında detaylı bilgi verdiğimiz profil sayfaları mevcut. Buradan çocuklar için sanat eğitimi veren kursları inceleyebilirsin.

Çocuklar için resim kursu, tiyatro ya da müzik kursu başlangıç için iyi olabilir. Eğer ilgisi olduğunu fark ettiysen çocuklar için dans kursu veren firmalar da var. Mesela o narin vücudunun kuğu gibi süzüleceği bir çocuk bale kursunu tercih etmek hoş olmaz mı?

İşte tüm bu isteklerini karşılayacak çocuk sanat merkezleri burada! Seçtiğin firmaya ulaşarak saatler, ücretler, çalışma şartları gibi pek çok bilgiyi birinci ağızdan alabilirsin.

Çocuğunun desteğe ihtiyacı varsa psikolojik danışmanlık ve özel eğitim merkezlerine göz at!

Eğer çocuğunun bazı gelişim ve davranış problemleri varsa, bu sorunları profesyonel bir yardımla aşması gerekebilir. Tabii ki bu yardımı alacağın özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri arasından seçim yapman zor olabilir. Eğitim metotları neler, firma deneyimli mi, fiyatları nasıl, eğitmenlerin özellikleri neler gibi pek çok sorunun olduğunu biliyoruz. Tüm bu sorularına cevap alabileceğin psikolojik danışmanlık ve özel eğitim merkezleri sayfamızı senin için hazırladık.

Eğer çocuğunun dikkat eksikliği ve hiperaktivite, otizm, konuşma bozukluğu, Down sendromu, disleksi, gelişim geriliği gibi sorunları varsa bir özel eğitim merkezini tercih etmelisin. Bu merkezlerde çocuğunun ihtiyacına göre psikolojik destek, fizik tedavi, dil terapisi, oyun terapisi ve daha birçok farklı metot ile eğitim veriliyor. Bu sayede çocuğunun sorununun gerilemesi sağlanıyor. Bu özel eğitim kurumlarının uygulamalarını ve diğer özelliklerini profil sayfalarında görebilirsin. Fiyat ve ders bilgisi gibi diğer konular içinse iletişim bilgilerinden merkezlere ulaşabilirsin.

Kardeş kıskançlığı, alt ıslatma, parmak emme, anne baba bağlılığı gibi konularda bir psikolojik danışmanlık merkezinden yardım alabilirsin. Bu tarz konularda bir pedagog yardımı almak, çocuğunun sorunlarının hafiflemesini sağlar. Ayrıca varsa daha ciddi sorunların ortaya çıkmasına yardımcı olur ve erken müdahale sağlanır.

Çocuğun için aradığın deneyimli ve başarılı pedagogları, bu sayfadaki psikolojik danışmanlık merkezleri içerisinden bulabilirsin. Profil sayfaları içinde iletişim bilgileri de var, merkezlere ulaşarak pedagog ücretleri, metotlar, gün ve saat bilgisi gibi konulardaki sorularını yöneltebilirsin.

Hadi bak: Psikolojik Danışmanlık, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi