ŞECE Danışmanlık

ŞECE Danışmanlık

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Hizmet Tipi

Yenidoğan hemşiresi
Hemşire
Hasta bakıcı
Bebek bakıcısı
Çocuk bakıcısı
Oyun ablası
Şoför
Aşçı

Hizmet Özelliği

Gündüzlü
Yatılı
Saatli
Gece
Yurtdışında bakım hizmeti
İkiz bebek bakıcısı
Yabancı bakıcı

Hakkında

Şece Danışmanlık, Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı 134 nolu izin belgeli kurumsal bir danışmanlık firması olarak 2000 yılından bu yana zamanında ve hatasız eleman ve iş temini sunmak amacıyla hizmet veriyor.

En değerli varlığınız olan bebeğiniz ve çocuğunuzun tüm sorumluluğunu üstlenecek, kişisel bakımınından, beslenmesinden eğitimine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bakıcı ya da dadı, gündüz veya yatılı olarak hizmet alabileceğiniz eğitimli bakıcılar; kişilik testi yapılarak, aldığı eğitimler, sertifikaları ve referansları özel olarak değerlendirmeye tabi tutularak sizlere sunuluyor. Bu süreç hızlı ve kusursuz olarak ilerliyor. Şece Danışmanlık'taki müşteri temsilciniz her aşamada size destek oluyor. Gerektiği takdirde eleman seçiminiz için bulunduğunuz yere, taksi yol ücreti ödemesi karşılığında özel servis yapılıyor.

Kadrosunun özverili, deneyimli, eğitimli ve referanslı elemanlardan oluşmasına özen gösteren Şece Danışmanlık, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda! Şece Danışmanlık 'ın güvenilir ellerinden bu hizmeti almak ve kişiye özel danışmanlığından faydalanmak için formu doldurarak kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Levent Mahallesi Aytar Caddesi Aytar Apartmanı No: 20 Daire 3 1.Levent / Beşiktaş / İstanbul