Ömre bedel spor sanat merkezi

Ömre bedel spor sanat merkezi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

Ömre Bedel İnegöllü tarafından İzmir’ de kurulan Ömre Bedel Spor ve Sanat Merkezi, Karşıyaka’ da hizmet veriyor. Profesyonel yaşamında spor yöneticiliği, Türkiye’ nin en önde gelen dans okullarında dans eğitmenliği, dans koreograflığı, hem ulusal hem uluslararası alanda düzenlenen dans yarışmalarında dereceleri ve ilk eğitimi olan spor branşı Teakwondo milli takım temsilciliği ve ülkemizi temsil ederek aldığı dereceleri ile; dans ve spor alanında engin bir tecrübesi bulunan Ömre Bedel, topluma fayda sağlamak amacıyla kurduğu spor sanat okulunda gençlere ve çocuklara eğitimler düzenlemeye devam ediyor.

Ömre Bedel Spor Sanat Merkezi’ nde, salon dansları, taekwondo, pilates, zumba, jimnastik, drama ve tiyatro, klasik bale, halk oyunları, serbest stil dans ve hobi dans kurslarına yer veriliyor. Özellikle okul öncesi çocuklara özel olarak hazırlanmış 3-5 yaş arası hobi dans kursları, ebeveynler tarafından büyük ilgi görüyor. Bu yaşlarda verilen hareket ve dans odaklı bir eğitim, çocukların fiziksel gelişimini olumlu yönde destekleyerek dans ile tanışmalarını sağlıyor. Dansla tanışan minikler klasik bale eğitimi ile dans eğitimlerine devam edebiliyor. Çocuklar kendi yaş grupları ile aldıkları bu eğitimlerle hem sosyalleşiyor hem de fiziksel olarak esneklik ve dans kabiliyeti ediniyor. Yıl boyunca katılım sağlanan branşların gösterilerine de yer verilen kurumda, çocuklar için spor dersleri de yer alıyor.

Çocuğunuzun dans ve sporla dolu bir yaşam alışkanlığı edinmesini istiyorsanız, Ömre Bedel Spor Sanat Merkezi, beklentilerinizi karşılayacaktır. Spor ve sanat programları hakkında bilgi almak için Ömre Bedel Spor Sanat Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

6131/2 Sokak No : 6/1-A Dedebaşı Mahallesi Karşıyaka İzmir