Tan Sağtürk Akademi

Tan Sağtürk Akademi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

Tan Sağtürk Akademi İzmir' de balenin ve dansın en çok tercih edilen noktası olmaya aday... Tan Sağtürk Akademi sanatın, dansın ve balenin ülke genelinde daha çok yayılması ve ilgi duyulması için çalışan ve bir çok şehirde, bu anlamda üstüne düşen görevi yerine getiren bir kurum.

Tan Sağtürk Akademi, çıktığı bu uzun yolculukta öğrencilerinin gerek sosyal hayatlarına gerekse kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyor. Çocukların ileride alt yapısı sağlam, sanatsal bir vizyona sahip temel ahlak ve etik değerleri benimsemiş, çalışkan, disiplinli nesiller olarak yetişmesine katkı sağlıyor. Gelecek nesilleri doğru yönde şekillendirmeyi misyon edinen Tan Sağtürk Akademi, baleden dansa, danstan müziğe, müzikten çağdaş sirk sanatlarına kadar sunduğu eğitimlerle kültür ve sanat alanında ülkeye ve topluma katkı sağlıyor.

Tan Sağtürk Akademi' de, bale öncesi hazırlık eğitimine 3-4 yaş arası öğrenciler kabul ediliyor. Dersin içeriğinde miniklere baleyi ve müziği sevdirmek var. İlerleyen dönemlerde klasik bale ve müzik eğitimine onları hazırlayarak temel bilgiler veriliyor.

Çocuk, mini balenin ardından, klasik bale veya bale jimnastiği ile devam edebiliyor ya da, street jazz, hip hop, jazz dans, modern dans, latin dasları veya Rock'n Roll ile dans serüvenine devam edebiliyor. Müzik konusunda dilediği enstürmanın eğitimini alabileceği gibi, yaratıcı drama ya da resim alanında keyifli vakit geçirebiliyor.

İletişim

6323 Sokak No:64 Bostanlı Karşıyaka İzmir