Kumsal Events Parti Organizasyon

Kumsal Events Parti Organizasyon

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Kumsal Events, İzmir doğum günü süslemelerine yeni bir soluk getiriyor. En tatlı bir yaş doğum günü konseptlerini kendiniz yaratmak için çaba ve zaman harcamak yerine, sizin yerinize bu özel günü tasarlayacak Kumsal Events’ den yardım alabilirsiniz.

İzmir doğum günü organizasyon firmaları arasında, yaratıcı temalar ve renkli süslemeleri ile öne çıkan Kumsal Events Parti Organizasyon, bebeğiniz için özenerek planladığınız bir yaş doğum günü kutlamanızı tam da hayalinizdeki gibi tasarlıyor. Günler öncesinden üstünde düşünmeye başladığınız bir yaş konseptinizi Kumsal Events’ in daha öce tasarlamış olduğu temalar arasından belirleyebilirsiniz. Eğer farklı ve daha önce yapılmamış bir tema peşindeyseniz, hayalinizdeki konsepti Kumsal Events ile paylaşabilir ve hayalinizdeki doğum gününü yaratıcı ellere teslim edebilirsiniz. Sizin için özenle ve en az sizin kadar büyük bir heyecanla çalışan Kumsal Events ekibi, miniğinizin ilk yaşını sevimli bir ambiyans eşliğinde kutlamanız için incelikle çalışıyor. Kumsal Events’ in daha önce çalışmış olduğu bir yaş konseptleri arasında, unicorn, Farmville, Disney prensesleri, Nemo, Küçük Prens, deniz kızı, pelikan, altıkarınca, deniz, bulut, tropikal, orman, Lol, Uçaklar, futbol, Mickey Mouse, Minnie Mouse, gökkuşağı, teddy bear, iş makinesi, pilot, Çakıl, fil konseptleri bulunuyor.

Kumsal Events, bir yaş doğum günü konsept parti organizasyonu dışında, hastane odası süsleme, doğum odası kapı süsü, bebek mevlidi, sünnet, nişan, çocuk doğum günü gibi organizasyonları da kusursuz şekilde gerçekleştiriyor. Bebeğinize ve çocuğunuza dair organizasyonlarda, süsleme hizmetinden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için Kumsal Events ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

İzmir ve çevre illerde hizmet veriyor.