Boğaziçi Restoran

Boğaziçi Restoran

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Boğaziçi Restoran, İzmir’ de yıllardan bu yana kaliteli mutfağı ve muhteşem manzarası ile hizmet veriyor. İzmirliler’ in en sevdiği mekanlardan biri olan Boğaziçi Restoran, hem özel günleriniz için catering organizasyon hizmeti sağlıyor hem de şubelerinde hızlı ve güvenilir hizmeti ile misafirlerini mutlulukla ağırlıyor.

Baby shower partiniz için yüz kişiye kadar olan davetlerinizde catering hizmetinden yararlanabilirsiniz. En mutlu ve bir o kadar da heyecanlı günler yaşadığınız son hamilelik döneminizde, sevdiklerinizi kaliteli ve özenli bir mekanda ağırlamak isterseniz Boğaziçi Restoran ilk tercihiniz olmalı. Baby shower kutlamanız için süsleme ve masa dekorasyonu hizmetini işletmeye danışarak dışarıdan temin edebilirsiniz. İkramlıklarınız için menüdeki lezzetlerden seçim yapabilirsiniz. Menüdeki et ve balık yemeklerinin lezzeti tartışılmaz. Balık tüketimi için güvenli bir tercih çünkü balıklar günlük olarak taze getiriliyor ve bekletilmeden servis ediliyor. Aynı zamanda kahvaltı servisi de bulunan Boğaziçi Restoran, çocuklu konuklarınız için de vakit geçirmesi rahat bir yer. Çocuklara özel bir oyun alanı olan mekanda, dostlarınızla rahatlıkla sohbet edip keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Boğaziçi Restoran İzmir’de Bostanlı, Güzelbahçe ve Üçkuyular İskelesi’ nde bulunuyor. Üçkuyular İskele ve Güzelbahçe şubeleri denize sıfır konumda. Geniş salonları sayıca fazla kişi ağırlamaya uygun. Baby shower organizasyonu hakkında bilgi almak için Boğaziçi Restoran ile formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Mustafa Kemal Sahil Bulvarı Vapur İskelesi Üstü Üçkuyular Balçova İzmir