Zeytinli Köşk

Zeytinli Köşk

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Enfes Ege lezzetlerini, doğayla ve sanatla buluşturan Zeytinli Köşk, doğayla iç içe, dinlendirici bir zaman dilimi vadediyor. Nezih ve ferah mekanında zeytin ağaçları içinde kendinizi bambaşka bir atmosferde bulacaksınız.

Zeytinli Köşk’ te yeşillikler içinde sekiz kişilik on adet kamelya bulunuyor. Davetlilerinizle bu kamelyalarda kutlamalarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Açık hava kutlamalarınızda kamelyaları; kışın ise kapalı mekan kutlamalarınızda, şömineli ve ısıtma sistemi bulunan taş binayı tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin gelmesine kısa zaman kala düzenleyeceğiniz baby shower partinizde yer almasını istediğiniz tüm detayları belirleyerek Zeytinli Köşk ile paylaşabilirsiniz. İşletme, süsleme hizmeti sağlamıyor ancak belli bir temaya uygun kişiye özel bir süsleme arzu ediyorsanız, dışarıdan süsleme hizmeti alarak, kendi alanınızda uygulatabilirsiniz. Çocuklara özel menü seçeneği, lezzetli yiyecekleri ve meşhur kahvaltısı ile Zeytinli Köşk’ te, günün istediğiniz vakti için baby shower rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. 300 kişi kapasiteli bahçesi ve 200 kişi kapasiteli kapalı alanı ile Zeytinli Köşk kalabalık davetleriniz için oldukça uygun.

Baby shower kutlaması dışında, diş buğdayı, bir yaş doğum günü, çocuk doğum günleri ve arkadaş toplantıları için Zeytinli Köşk uğrak mekanlarınızdan olmaya aday. Baby shower parti detayları ve planınız ile ilgili görüşmek için Zeytinli Köşk ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Urla Asfaltı, Yenikent Mahallesi No:89 Urla İzmir