Macera Adası

Macera Adası

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Bilet türü

Günlük giriş
Yıllık üyelik
Grup giriş

Eğlence Alanları

Açık alan
Kapalı alan

Üniteler

Sinema
Kafeterya
Otopark
Vestiyer
Kütüphane
Alışveriş Mağazası

Merkez Tipi

Tema park
Akvaryum
Müze
Macera oyunları

Özellik

Özel Etkinlik ve Atölye Alanları
Rehber Servisi
Sergi Alanı
Animasyonlar

Hangi yaş grupları için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Doğum günü kutlanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Ücretsiz giriş var mı?

Evet
Hayır

Rezervasyon gerekli mi?

Evet
Hayır

Hakkında

Macera Adası, her yaşa hitap eden, renkli maceralarla dolu bir eğlence merkezi. 2010 yılından bu yana Konsept İstanbul tarafından hayata geçirilerek; alışveriş merkezi yerleşkelerinde dizayn edilmiş eğlence ve çocuk oyun alanı olarak, İstanbul ve Ankara’da hizmet veriyor.

Macera Adası, çocukların ve her yaştan eğlenceye düşkün olanların uğrak yeri… Burada 1 yaştan itibaren herkes için bir eğlence alanı var! Güvenilir ve hijyenik 1-6 ve 6-12 yaş yumuşak oyun alanları, 7 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için lazer arena, bowling, macera köprüsü, tırmanma duvarı ve çocuklar için sürekli güncellenen, zevkli ve eğitici atölyeler, aktiviteler… Macera Adası, ailecek gidip çocuklarınızı doyasıya eğlendirebileceğiniz ya da siz gezerken çocuğunuzun eğlenceli aktivitelerle mutlu olacağı bir ortam sunuyor.

Macera Adası’nda oyun alanları, çocukların fiziksel gelişimine uygun olarak tasarlanıp; yurt dışından ithal edilen, sağlıklı oyuncaklarla inşa ediliyor. Onların sosyal ve bedensel gelişim becerilerine destek olan atölye ve heyecanlı aktiviteler güvenlik tedbirleri alınarak sunuluyor. Macera Adası'nda yıl boyu devam eden renkli ve eğlenceli çocuk etkinlikleri yaratıcı bir ekip tarafından planlanıyor ve hayata geçiriliyor. Aynı zamanda çocuk doğum günleri de kutlanan Macera Adası’nda doğum günü parti paketlerinden birini seçerek çocuğunuza ve arkadaşlarına macera dolu bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

Sizi ve çocuklarınızı her zaman güler yüzle karşılayan eğitimli ve güvenilir Macera Adası ekibi İstanbul Akbatı AVM’de sizleri bekliyor! Macera Adası ekibinden çocuk oyun alanı ve etkinlikler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Sanayi Mahallesi 1655. Sokak No:6 Akbatı AVM Esenyurt İstanbul