KindyROO

KindyROO

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

KindyROO, 1950'lerde Avustralya'da temeli atılarak 1983 yılında günümüzdeki formatına getirilmiştir. Dünyanın onlarca ülkesinde, yüzlerce şubesi vardır.

Türkiye’de de 2005 yılından beri faaliyet göstermekte ve 6 ilde 8 şubesi bulunmaktadır.

KindyROO, nöronlar arasındaki sinaptik bağlantıların en aktif olarak kurulduğu 0-6 yaş döneminde motor ve nörolojik gelişimi destekleyerek, çocukların genetik potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerini sağlar.

KindyROO çocuklarda; ince ve kaba motor gelişimi, görselleştirme becerisi, dans, egzersiz, ritm ve müzik aktiviteleri, güç ve koordinasyon aktiviteleri, vücut bilinci, motor planlama ve sıralama aktiviteleri, görsel ve işitsel beceri gelişimi, konuşma becerisi gelişimi ve sosyalleşme becerisi alanlarını destekler.

KindyROO da, çocuğun yaş grubuna uygun olan seans saatlerine, ebeveyn ve çocuk birlikte katılıyor ve 1 saat boyunca bu programdan faydalanıyor. Her hafta değişen temalar ile çocuğun farklı bir gelişim alanına yoğunlaşılıyor. Haftalık olarak yapılan dersler evde tekrarlanıyor.

KindyROO İstanbul'da hangi semtlerde bulunuyor? Bakırköy, Ataşehir, Ümraniye, Başakşehir...

Sunulan hizmetler ve fiyatlar merkezler arasında değişiklik gösterebiliyor, ek hizmetler verilebiliyor. Bu yüzden çocuğunuzu hangi merkezdeki aktivitelerden faydalandırmayı düşündüğünüzü formda belirtmenizi öneririz.

İletişim

Altunizade Mah. Sırma Perde Sok. Zeydo Apt. 17/6 Altunizade Üsküdar İstanbul