Eşimde Cİnsel İsteksizlik

Merhaba hanımlar, Başlık konunun özeti gibi aslında. Burada detaylı anlatmam gerekirse, eşim ile 2 yıldır evliyiz. Cinsellik konusunda artık eşime istekte bulunmak istemiyorum. Bunun nedeni eşimin 2 yıldır sürekli beni reddetmesi. Nasıl olsa yine hayır diyecek diye düşündüğümden dolayı yanına bu konuda yaklaşmıyorum. Bazen dayanamayıp yine belli ediyorum ama doğal olarak hayır cevabını alıyorum.

Cinsellik sadece balayı zamanımızda (3 gün) çok heyecanlıydı. Sonrasında ben 2-3 günde bir istemeye devam ettim ama her seferinde bahane vardı. Bana çok istediğimden bahsediyordu. Bende bir kaç ay dayansa isteğimin azalıp rutine bineceğini anlatıyordum ama değişen bir şey olmadı. 2 yıl boyunca hep reddedildim. maksimum haftada 1 yapıyorduk ama hiç bir zaman 3 haftada 3 sefer olmamıştır.

Evlilik öncesinde cinselliğimiz fena değildi. Şartlar gereği haftada bir yapardık ve uyumluyduk. Evlendikten sonra eşimin kpss çalışmak istemesi yoğunluğunu arttırdı. Bütün gün boş durmadığını çalışamadığını ve biraz çalışma fırsatı bulmuşken şimdi yapamayacağını söylüyordu. Gelin kaynana veya başka diğer problemlerden tartışırdık. Normal zamanlarda ise isteği artsın diye beğendiği kokuları denerdim yanına hoş yaklaşmaya çalşırdım ama ne fayda. Duş almadım der, temiz değilim der yine hayır derdi. BAHANE ÇOOK.

Şimdi ise isteyen taraf olmaktan ve hayır denilmekten bıktım. Evlenince kendimi tatmin etmeyeceğim diye kendime söz vermiştim ama şimdi istek gelince eşime yönelmektense kendimi tatmin ediyorum. Nasıl olsa hayır diyecek. Şimdi birde 3 aylık bebeğimiz var onun yoğunluğu ile ayda 2 sefere düştük.

Dip NOT: Kendimi tatmin ettiğimi biliyor. Sadece sıklığını bilmiyor. Buna da birşey demiyor.

Aramızdaki sevgi saygı mükemmel. Tek sorun cinsellik. Benim ısrarıma rağmen ayda 2 sefere düşen bu duruma ne yapabiliriz. Fikirlerinizi almayı çok isterim.

Bu soruya cevap verir misin?
Anneler deneyimlerinden faydalanmak istiyor!
CEVAP YAZ