1 Yaş Doğum Günü Organizasyonu İçin 10 İstanbul Firması!

Bebeğinin doğumundan sonra gerçekleşecek olan ilk doğum günü partisini, en güzel şekilde düzenlemek için en iyi İstanbul doğum günü organizasyon arasından senin için bazılarını inceledik. 1 yaş doğum günü organizasyon İstanbul seçeneklerini 10 madde ile sana sunuyoruz.

1. Lila Mimoza Özel Tasarım Süsler Atölyesi ve Organizasyon

Pendik'te bulunan Lila Mimoza, büyükten küçüğüne, gencinden yaşlısına her kesimden insana hitap eden konseptleriyle ilgi çekiyor. Konsepte uygun olarak hazırlanan kurabiye, pasta, cupcake gibi lezzetli ikramlıklarla da sana destek verecek olan atölye, süsleme konusundaki becerisiyle de bu ikramlıkları güzel bir sunum eşliğinde sana ve konuklarına sunuyor.

Ayrıca, kişiye özel süslemeler yaptığı için, herhangi bir organizasyon ve süsleme firmalarında olan ürünlerden farklı tasarımlar ortaya çıkartmaya özen gösteriyor. Bu tasarımları hazırlarken ise, senin beğenini ve isteklerini göz önünde bulunduruyor. Bu yüzden bebeğinin 1 yaş doğum günü partisi için, Lila Mimoza'nın desteğini alabilirsin. Ayrıca, atölyenin 1 yaş doğum günü masa süslemesi konusunda çok güzel işler çıkardığını belirtmeden edemeyeceğiz.

2. Nevy Craft Store

Kadıköy'ün Koşuyolu mevkinde bulunan organizasyon şirketi bebeğine en güzel anları yaşatacak mekanlar arasında. Baby shower, bebek mevlüdü, diş buğdayı gibi çeşitli eğlencelerde yanında bulunan Nevy Craft Store, hediyelik eşya temini ile işini kolaylaştırıyor.

Bebeğin için düzenlemeyi düşündüğün parti için 1 yaş doğum günü dekorasyon hazırlıklarında bulunan mekan; pasta, cupcake, kurabiye ve cakepoplar yapıyor. Senin isteklerin doğrultusunda konsepte dayalı üretimler de yapan Nevy Craft Store, sade dekorasyonu ve ferah olmasıyla da bebeğine ve sana iyi gelecek mekanlar arasında yerini alıyor.

3. Balon Evi

Türkiye’nin ilk ve tek lisanslı balon üreticisi olan Balon Evi geniş lisanslı karakter portföyü ile; Mickey Mouse'dan Winnie The Pooh'a, Disney Princess'dan Spiderman'e, Cars ve Planes'den Frozen'a, Şirinler'den Hello Kitty'e birçok karakteriyle 1 yaş doğum günü organizasyonunu kahramalarla süsleyebilir. İstanbul'un Tuzla ilçesine bağlı bulunan mekan, özel anlarını biriktirebilmen için çok renkli bir seçenek.

4. Poyraz Organizasyon

İstanbul'un Bahçeşehir semtinde faaliyet gösteren firma, Serap Polat tarafından kurulmuş ve çalışmalarını Poyraz Medya bünyesinde sürdürüyor. Poyraz Organizasyon, farklı içeriğe sahip paket programlarıyla ihtiyacına uygun çözümler üreterek en özel ve mutlu günlerinde yanında!

Butik pasta, konsept süsleme ve kişiye özel süsleme desteği de sunan Poyraz Organizasyon, özel günlere ve 1 yaş partisi organizasyonu etkinliklerine yönelik çalışmalar gerçekleştiriyor. Çocuğunun doğum günü organizasyonunu stresten uzak yürütmek, hiçbir sıkıntı ile karşılaşmamak için hayal ve ideallerini Poyraz Organizasyon'la paylaşman yeterli.

5. Aya Organizasyon

Bebeğinin unutulmaz 1 yaş partisi için Aya Organizasyon 1 yaş doğum günü organizasyon paketleri sunuyor. Çocukların seveceği oyunlar, yiyecekler, süslemeler ile her alanı kusursuzca hazırlayan Aya Organizasyon'a kendi kişisel taleplerini iletip buna göre hizmet alabilirsin. Aya Organizasyon, İstanbul Beşiktaş'ta hizmet veriyor. Çocuk ve yetişkin partileri, baby shower organizasyonları, kına geceleri ve 1 yaş doğum günü hazırlıkları gerçekleştiriyor.

6. Yakamoz Organizasyon

İstanbul Kadıköy'de yer alan organizasyon firması, eğlence odaklı etkinlikler düzenliyor. Senin ve bebeğinin, güzel bir gün yaşamasını isteyen Yakamoz Organizasyon, önce müşteri talebi alıyor, ardından konsept organizasyonları üzerine çalışma gerçekleştiriyor. Hayalindeki 1 yaş doğum günü partisi için elinden geleni yapan organizasyon firması, farklı formatları sana sunuyor. Bu sayede bebeğin ve senin için her zaman aklınızda kalacak bir gün yaşatıyor.

7. Dolcevita Organizasyon

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde bulunan Bağdat Caddesi'nde çalışmalarını sürdüren organizasyon şirketi, konum olarak kolaylıkla ulaşabileceğin bir yerde! Çeşitli konsept seçenekleri bulunan Dolcevita Organizasyon, senin ve bebeğinin unutamayacağı anlara destek oluyor. Beklentilerine ve isteklerine uygun bir şekilde hareket eden firma, hastane odası süslemelerinden, ailenin yeni üyesine hoş geldin partisine kadar ve bebek doğum günü organizasyonu da dahil olmak üzere birçok hizmeti sunuyor. Avrupa ve Amerika'da, bu alandaki gelişmeleri sıkı bir şekilde takip eden firma, sen ve bebeğin için harika fikirler sunuyor ve kurabiyelerden pastalara kadar çok tatlı bir ortam hazırlıyor.

8. Çocuk Dünyası Organizasyon

Hayalindeki partiyi istediğin konsepte uygun olarak tasarlayıp gerçekleştiren doğum günü organizasyon şirketlerinden Çocuk Dünyası Organizasyon, Ataşehir'de bulunuyor.

Yılbaşından doğum odasına, baby shower'dan diş buğdayına, sünnetten doğum gününe tüm özel günler için kişiye özel süsleme ve konsept süsleme hizmeti veriyor. Animasyondan balon süslemelerine, illüzyon gösterilerinden barkovizyon teminine kadar pek çok alternatif sunan firmayla hayallerini gerçekleştirmesi için iletişime geçmeyi unutma.

9. Mis Organizasyon

Esenyurt'ta bulunan Mis Organizasyon, kaliteli güvenilir bir altyapı ile gelişmeleri, gündemin getirmiş olduğu yenilikleri ve yeni trendleri takip eden bir firma. Bunun neticesinde de hayal ettiğin o özel günü unutamayacağın bir partiye dönüştürüyor.

Bebeğinin 1 yaş doğum günü için fikirler sunan ve fikir alışverişi yapan mekan, masa/sandalye ve barkovizyon temini, hediyelik eşyalar, davetiye, kişiye özel süsleme ve konsept süsleme gibi pek çok ihtiyacı da karşılıyor.

10. Parti Fikirleri

Parti Fikirleri, 1927 yılından günümüze matbaacı bir ailenin 3. kuşağı Tuğba Arıcı'nın, yaratıcılığını ön plana çıkarma fikrini benimsemesi ile ortaya çıkmış. Parti panolarından banner'lara, fotoğraf çekim aksesuarlarından balonlara, masa düzenleme aksesuarlarından kullan at malzemelere, partide ihtiyaç duyabileceğin ürünlerin tamamını başka bir yerde aramana gerek kalmadan Parti Fikirleri'nden temin edebilirsin. Kişiye özel temalarıyla 1 yaş doğum günü organizasyon firmaları arasında listende bulunması gereken yerlerden biri.