Yıkanmayı Eğlenceye Dönüştüren Banyo Oyuncakları

Kimi sudan çıkmaz istemezken kimi bebek için banyo vakti son derece korkutucu olabiliyor. Banyo oyuncaklarıyla banyo saatleri korkusuz ve bir o kadar eğlenceli geçiyor! Bu yazımızda yıkanmayı eğlenceli hale getiren bebek banyo oyuncaklarını senin için derledik, başlayalım mı?

1. Baby Alive banyo zamanı

Baby Alive banyo zamanı

Baby Alive Bebeğimle Banyo Zamanı, üzerinde şirin bir bebek mayosu taşıyan ve bir an evvel küvete atılmayı bekleyen bir oyuncak!

 • 3 yaş ve üstündeki çocukların kullanıma uygun.
 • Oynaması her yerde kolay ve oldukça dayanıklı olan bu banyo yapan oyuncak bebek sayesinde çocuğuna banyo yapmayı sevdirebilirsin.
 • Ona banyo yaptırmak, duşta yatıştırmak ve gerçekçi sarı saçlarını kurutmak gibi aktiviteler sayesinde bebeğin de banyo saatlerini daha keyifli geçirir hale gelecek.
 • Bu setin içerisinde bir emzik de var, oldukça gerçekçi bebek aksesuarlarıyla birlikte gelen Baby Alive Bebeğimle Banyo Zamanı’nın ortalama fiyatı 300 TL değerinde.

2. Toyandona yüzen oyuncak bebek

Toyandona yüzen oyuncak bebek

Toyandona yüzen oyuncak bebek hem çok basit hem de çok kullanışlı. Bu şirin kurbağalı gerçek su akıtan oyuncak banyo seti, çok zevkli ve farklı su püskürtme deneyimi sunuyor. Suyu fışkırtmak için üzerine sadece biraz basmak yeterli.

Toyandona su püskürten banyo oyuncağının fiyatı ortalama olarak 155 TL değerinde.

İhtiyacın varsa: Bebeklerde Banyo Korkusuna Karşı 12 Rahatlatıcı Yöntem

3. Tomy köpük çıkaran banyo oyuncağı

Tomy köpük çıkaran banyo oyuncağı

 • Kurmalı banyo oyuncakları banyo sırasında minikleri eğlendirmek için harika bir seçenek. Bu çizgili mayolu yüzücü kamplumbağa da banyo saatlerine neşe getiren cinsten! Yüzüstü çevrildiğinde ağzından köpük çıkaran banyo oyuncağı, baloncukları ile miniğine keyifli vakit geçirmek için birebir.
 • Başına basılıp suya sırtüstü yatırıldığında şarkılar söyleme başlıyor.
 • Tomy banyo oyuncağı tüm bu özellikleriyle motor becerileri geliştiriyor ve çocuk gelişimine de katkı sağlıyor. E daha ne olsun?
 • Tomy yüzücü kaplumbağanın fiyatı ortalama olarak 145 TL değerinde.

4. Banyo ördekleri

Banyo ördekleri

Banyo saatleriyle özdeşleşen banyo ördekleri en eğlenceli oyuncaklardan biri. Bu şirin ördekleri alt kısmındaki mekanizmadan kurduktan sonra yüzmeye başlıyorlar. Motor becerilerin ve beyin fonksiyonlarının gelişmesi için de çok faydalı.

TomaiBaby 3’lü banyo ördeklerinin fiyatı ortalama olarak 100 TL değerinde.

İncelemek ister misin: En Karlı ve Kullanışlı 8 Bebek Banyo Seti

5. Haba banyo köpük oyuncağı

Haba banyo köpük oyuncağı

Küveti köpürtme zamanı! Haba banyo köpük oyuncağını kolaylıkla suya daldırıp köpükler çıkarabilirsin. Çırpıcısı sayesinde suyun içinde ardı ardına köpükler çıkarabilen bu banyo oyuncağı çocuğunun duştan çıkmakta direnmesine yol açabilir, bizden söylemesi!

3 yaşından itibaren banyoda kullanıma uygun olan Haba banyo köpüğü raketinin fiyatı ortalama olarak 310 TL değerinde.

6. Tomy banyo arkadaşı ahtapotlar

Tomy banyo arkadaşı ahtapotlar

Banyo zamanlarını keyifli bir aktiviteye dönüştüren Tomy banyo arkadaşı ahtapotlarla tanış! 2 ila 3 yaşından itibaren banyo saatlerine dahil edebileceğin bu bebek banyo oyuncakları aynı zamanda eğlenceli bir eşleştirme oyunu imkanı da sunuyor.

Her biri su fışkırtan Tomy banyo oyuncaklarının fiyatı ortalama olarak 150 TL değerinde.

7. Alex banyo oyuncakları

Alex banyo oyuncakları

Alex banyo oyuncakları kimyasal içermeyen yapısıyla çocuğuna banyo yaptırırken güvenle kullanabileceğin ürünlerden. Çocuğunun 3 yaşından itibaren kullanıma uygun.

 • Fayansa yapıştırılan vakumlu mekanizmasına oyuncaklar vurulup atılarak yapıştırılabiliyor. Eğlence dozu epey yüksek!
 • Pille çalışıyor, 3 ayrı ses çıkarabiliyor. Daha doğrusu oyuncaklar mekanizmanın üzerine atılıp yapıştırılırken çığlık atıyor!
 • Alex banyo oyuncaklarının fiyatı ortalama olarak 150 TL değerinde.

8. Banyo basketbol potası

Banyo basketbol potası

Banyoda basketbol kulağa nasıl geliyor? 1 basketbol potası ve 3 top oyuncaktan oluşan bu oyuncak banyo seti portatif tasarımı ile her yere taşınabiliyor. Hal böyle olunca banyo saatleri de artık daha keyifli bir hale geliyor.

 • 2 güçlü vantuzu sayesinde herhangi bir düz yüzeye yapıştırabilirsin.
 • Toksik olmayan plastikten üretildiği için kurulumu, sökmesi ve saklanması kolay.
 • Yükseltilmiş vantuzu sayesinde küvete sıkıca sabitlenebiliyor.
 • Küvet basketbol potasının fiyatı ortalama olarak 155 TL değerinde.

Bu da ilgini çekebilir: İşine En Çok Yarayacak 10 Bebek Banyo ve Tuvalet Ürünü!

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş: