Ünlü Markalardan Cici mi Cici 15 Bebek Tulumu!

Bebek tulumları, hem günlük kıyafet hem pijama hem mont hem ev kıyafeti olarak bulunabilecek, çeşitli modellerde ürünleri olan bir bebek kıyafeti. Biz de Anneysen ekibi olarak bu hafta yaptığımız AVM gezimizin bir kısmını bebek tulumlarını incelemeye ayırdık! Bakalım, bebek giyim markalarından gözümüze çarpan bebek tulumu modellerini beğenecek misin?

İlk AVM gezimizden gözlemlerimiz ve notlarımız burada: Anneysen Alışverişte: Ünlü Bebek Giyim Markalarını Senin İçin Gezdik!

Mevsimin ve sezonun değişmesiyle beraber, daha çok kışın tercih edilen bebek tulumlarının çeşitliliği ve yoğunluğunda bir azalma olduğunu görebildik. Özellikle mont ve dolgulu bebek tulumları tamamen raflardan kalmış ve yerini daha çok pijama tulum ve salopet tulum gibi modeller almış. Biz de bulabildiğimiz bebek tulumu modellerini inceledik, fotoğrafladık ve şimdi beğenine sunuyoruz.

1- ebebek bebek tulumları

ebebek markası, bebek tulumu çeşitliliğinin en çok olduğu markalardan birisi. Önceki AVM gezimizde de ebebek markasında uyku tulumu, mont tulum, pijama tulum ve birçok tulum modeli ile karşılaşmıştık. ebebek'te yine tulum çeşitliliği var ancak dediğimiz gibi sezonun değişmesi ile birlikte çeşitlilik biraz daha azalmış.

ebebek'in kalın, dolgulu kışlık bebek tulumlarından bir iki örneği bulmak hala mümkün. Sıcacık uykuların baş kahramanı bu uyku tulumlarında sezon sonu ürünler olduğu için indirim de var, kaçırmamak lazım!

Marka Fiyat
ebebek kalın uyku tulumu 27,45 TL
ebebek kalın uyku tulumu 49,90 TL

Çeşitli markalardan derlediğimiz bebek uyku tulumu modelleri ve fiyat karşılaştırmasını görmek istersen yazımız burada: Anneysen İnceledi: Marka ve Fiyat Karşılaştırmalı Bebek Uyku Tulumu Modelleri

ebebek'in pijama bebek tulumu modelleri yenidoğandan başlayıp 3 yaşa kadar gidiyor. Bazı modellerinden 2-3 yaş aralığındaki çocukların ilgi duyduğu dinozor figürleri de var!

Marka Fiyat
ebebek pijama bebek tulumu 34,90 TL
ebebek pijama bebek tulumu 49,90 TL

Kız bebeğine çok yakışacak, tüllü ve çok sevimli bebek tulumları da ebebek'te yerini almış. Bu çok şirin kız bebek tulumu modellerinden bir tane edinmek istemez misin?

Marka Fiyat
ebebek kız bebek tulumu 39,90 TL
ebebek kız bebek tulumu 49,90 TL

Bu ürünleri görmende fayda var: Zıbından Tuluma, Markaların Yenidoğan Bebek Kıyafetlerini Senin İçin İnceledik!

2- H&M bebek tulumları

H&M markası da ebebek gibi bebek tulumu konusunda çeşitliliğe sahip olan ve en çok tercih edilen markalardan birisi. H&M'in bu kadar tercih edilmesinin bir sebebi de 2'li, 3'lü paketler şeklinde tulum, çıtçıtlı body gibi ürünleri uygun fiyata satması. Bu gezimizde bu paket bebek tulumu modelleri ile yine karşılaştık. Bir örneğini hemen sana gösterelim.

Marka Fiyat
H&M pijama bebek tulumu 2'li paket 49,90 TL

H&M'de kalın ve ince uyku tulumları var. Bazısı patikliyken bazısı patiksiz, ihtiyacına göre seçim yapabilirsin. Biz H&M'den seçtiğimiz bu iki tulumda, kalın tulumun yumuşacık dokusuna ve patikli olmasına, ince uyku tulumunun ise çok sevimli tavşan desenlerine bayıldık!

Marka Fiyat
H&M kalın bebek uyku tulumu 69,99 TL
H&M ince bebek uyku tulumu 59,90 TL

Geldik yazın en sevdiğimiz kıyafetlerinden biri olan salopete! Bebeklerin üzerinde ayrı bir güzel, ayrı bir şirin olan salopetler bu sezon yine çok moda! Biz giyim markalarında daha çok şortlu salopet modelleri olduğunu gözlemledik. İlk bebek salopeti örneklerimiz H&M markasından gelsin!

Marka Fiyat
H&M bebek salopet 49,99 TL
H&M ince bebek uyku tulumu 69,99 TL

Patiksiz tulumları biz tamamlayalım: Rahat ve Neşeli Tasarımlarıyla Dikkatimizi Çeken Bebek Patikleri

3- LCW bebek tulumları

LCW markası da geçtiğimiz AVM gezimizde bebek tulumu çeşitliliği ile dikkatimizi çekmişti. Ancak LCW markasında da sezon ve mevsim değişikliğinden dolayı bebek tulumu çeşitliliği azalmış. Ama yine de senin için iki güzel model tulum yakalayabildik. Göreceğin tulumlardan birisi, kelebek ve çiçek desenli, sezonun en trend renklerinden birisi olan kırmızı bir tulum, diğeri ise bu sezon bebek kıyafetlerinde bol bol göreceğin Mickey Mouse desenli, patikli ve salopet şeklindeki pijama tulum olacak!

Marka Fiyat
LCW fermuarlı kırmızı pijama tulum 26,95 TL
LCW salopet tulum 49,95 TL

Tulumlar, bebeğinin ilk kıyafetlerinden biri. İçinde tulum olan setleri de incelemek lazım: Anneysen Sunar: Fiyat ve Model Karşılaştırmalı Hastane Çıkışı Bebek Kıyafetleri Önerileri

4- Zara bebek tulumları

Zara markası da, yeni sezon bebek ürünlerinde tulum modeli olarak salopete ağırlık vermiş. Kız ve erkek bebekler için kot kumaş haricinde keten gibi kumaşları da kullanan Zara'nın bebek salopet modelleri görülmeye değer! Dayanamayıp bu salopetlerden bir tane edinmek isteyeceğine eminiz!

Marka Fiyat
Zara erkek bebek salopet 79,95 TL
Zara kız bebek salopet 79,95 TL

Diğer AVM inceleme yazılarımızı da okumak ister misin?: Anneysen Seçti: Ünlü Mağazalardan En Beğendiğimiz Bebek Elbiseleri