Baby Shower Partisi İçin İstanbul'da 10 Parti Evi!

Bebeğini kucağına almana sayılı günler kala, bu mutluluğunu sevdiklerinle birlikte baby shower partisi düzenleyerek taçlandırabilirsin. Bu yüzden baby shower partisi İstanbul mekanlarına dair 10 baby shower partisi mekanını senin için sıraladık.

1. Parfe Mio Bistro Cafe Parti Evi

Parfe Mio, 2008 yılından beri birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Ulaşım kolaylığı sunan mekan, Anadolu yakasında, Koşuyolu-Kadıköy semtinde bulunuyor. İstanbul'da baby shower partisi vermeyi düşünüyorsan, bu mekan sana çiçekler, ağaçlar içerisinde bir yaz bölümü ve özel bir salondan oluşan kış bölümü olarak iki farklı alan sunuyor. Bu özelliği ile her mevsime uygun konseptler oluşturmana imkan tanıyor. Parfe Mio, yapacağın partine katılacak olan misafirlerine sunacağı özel tatlar ile de bu günü daha güzel kılabileceğini gösteriyor. Partiye dair daha ayrıntılı bilgi istersen, organizasyon ve paket fiyatları ile ilgili bilgileri mekandan edinebilirsin.

2. Kita Party

İstanbul'un Şişli semtinde bulunan ve 2015 yılından beri hizmet veren Kita Party, İstanbul çocuk parti mekanları arasında yer alıyor. Samimi ve profesyonel bir ekibi olan parti evinin içinde, yetişkinler ve çocuklar için özel alanlar bulunuyor. Böylece hem çocukların hem de ailelerinin keyifli vakit geçirmesi kolaylaşıyor. Mekanın içinde yer alan çocuk oyun parkı ise, mekanın tercih edilmesini sağlayan bir diğer özelliklerinden! Sevdiklerini keyifle ağırlamayı ve partinin iyi geçmesini diliyorsan, her detayı düşünen Kita Party'yi düşünmeni öneririz.

3. Porti Parti Evi

Anadolu yakasının en güzel ve yeşil yerlerinden Anadolu Hisarı Göksu Evleri'nde bulunan Porti Parti Evi, İstanbul baby shower parti mekanlarının en şirinlerinden biri. Şehrin karmaşasından uzak Porti Parti Evi'nde baby shower partine özel parti paketleri bulunuyor. Partinin temasına uygun süslemeler sana özel olarak hazırlanıyor. Leziz ikramları ise ev yapımı.

Eğer süsleme, ikram gibi hizmetleri almak istemiyorsan sadece mekan desteği de alabiliyorsun. Sen de baby shower partini bu sevimli villada düzenlemek istersen hemen Porti Parti Evi sayfasındaki formu doldurabilirsin.

4. Nevy Craft Parti Evi

Koşuyolu'nda bulunan Nevy Craft Parti Evi, çocuklar için oyun alanı ve güzel havalarda kullanıma açılan bahçesi ile keyifli bir mekan! Lezzetli ikramlıklarının yanısıra misafirlerin için hediyeliklerde seçebileceğin bu mekanda çeşitli kutlamaları gerçekleştirebilirsin. 25 yetişkin ve 20 çocuğu ağırlama kapasitesi olan Nevy Craft Parti Evi'ni baby shower cafe İstanbul seçenekleri arasında değerlendirmeni öneririz.

5. Ada Kanlıca Baro Bahçe

İstanbul'un Beykoz semtinde hizmet veren Ada- Kanlıca İstanbul baby shower mekânları arasında bulunuyor. Boğazın yanında, ağaçların altında geniş bir alanı kaplayan bu güzel mekan bebeğinin gelişini kutlayacağın baby-shower etkinliklerinin yanısıra doğum günü partileri gibi kutlamalar için de bütün güzelliğiyle seni bekliyor.

4 kattan oluşan Ada Kanlıca Baro Bahçe'nin bölümleri, fiyatları ve sunacağı hizmete dair ayrıntılı bilgiyi iletişim kutusundaki adres aracılığıyla edinebilir ve hem senin hem de misafirlerinin memnun kalacağı bir organizasyona imza atabilirsin.

6. Terraflowers

İstanbul Pendik'te bulunan Terraflowers, birçok partiye ev sahipliği yapıyor. Şık bir bahçesi bulunan mekan, büyük partilere ev sahipliği yapabilecek bir alanı kapsamasıyla parti evi İstanbul arayışınızda akla gelen en renkli mekânlar arasında yer alıyor.

Dünya mutfağından lezzetli yemekler ve çocuklara özel sağlıklı menüler de sağlayabilen işletmeyi, baby shower partin için incelemeni öneririz.

7. Golden Chef Ataşehir

Anadolu yakasının Ataşehir semtinde bulunan Golden Chef Ataşehir şık sunumları ve deneyimli ekibiyle düzenlemek istediğin baby shower partisi için güzel bir tercih olabilir. Restaurant, balo salonu, havuz başı gibi çeşitli alternatifler sunan mekanın, atölye, oyun alan kurulumları ve çocukların dans gösterisi sunabilmesi için ses ve ışık gibi sunduğu imkanlar da var.

Yemek kalitesi, şık sunumları ve deneyimli ekibiyle mutlaka deneyimlemek isteyeceğin Golden Chef Ataşehir, çocuğunuzun doğum günü ve baby shower partileri için iyi bir seçim! Keyifli bir partin olsun istiyorsan, İstanbul parti evi seçeneklerine burayı da ekleyebilirsin.

8. Kırmızı Balon Parti Evi

Bahçeşehir 1. Kısım'da bulunan Kırmızı Balon Parti Evi, İstanbul parti evleri arasında yer alıyor. Bu 3 katlı villanın zevkli ve şık salonunun yanında güzel havalarda misafirlerini ağırlayabileceğin yemyeşil bir bahçesi de var. Baby shower partini adeta şehir dışındaymışçasına, sakin bir lokasyonda düzenlemek istiyorsan Kırmızı Balon Parti Evi ile iletişime geçebilirsin.

9. Bonjur Cafe ve Parti Evi

2017'den beri Ümraniye semtinde hizmet veren Bonjur Cafe ve Parti Evi, parti evleri İstanbul seçenekleri arasında yer alıyor ve her türlü organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Kapısından girdiğinde kendini adeta tatile gitmiş gibi hissedeceğin bir bahçesi, düşlerini gerçeğe dönüştürmek için çok çalışan ve tüm detayları düşünen bir ekibi var. En büyük amaçları "Her şey hayallerimden bile güzeldi." demeni sağlamak.

Baby shower teması ve süslemeleri koleksiyonu tamamen annelerin beğenilerinden oluşuyor. Gender Party için de özel koleksiyonları var. Tüm ikramlar da Bonjur mutfağında hazırlanıyor. Gülümseyerek hatırlayacağın bir etkinlik olsun dilersen, burayı düşünebilirsin.

10. Bebek Baylan

Bebek Baylan yılların eskitemediği mekânlardan... Beşiktaş baby shower mekânları arasında Bebek'teki lokasyonu ile öne çıkıyor. Zengin ve lezzetli tatlardan oluşan mutfağı yanında harika kahve ve çaylar, birbirinden lezzetli tatlılar sunuyor. Kendini evindeymişçesine hissedeceğin bu samimi ortamın manzaralı üst katı baby shower partin için istediğin mahremiyeti sağlıyor. Manzara ve servis kalitesi göz dolduruyor.

Baby shower partini bu şık ortamda düzenlemek istersen geniş lezzet yelpazesine sahip Bebek Baylan ile iletişime geçebilirsin.