Kita Party

Kita Party

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Baby shower partinizi, dostlarınızla Şişli Bomonti'nin en sıcak atmosferine sahip Kita Party'de kutlamak ister misiniz? Kita Party, özel günleriniz için sunduğu kaliteli içeriği ve detaylı hizmeti ile davetlerinizi unutulmaz bir şölene çeviriyor. Çeşit çeşit konseptler ile size en güzel parti seçeneklerini sunan Kita Party, organizasyon alanında sağladığı başarıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Kita Party, en özel günlerinizi birlikte paylaşmak isteyeceğiniz insanlarla, kaliteli bir ortamda buluşabilmeniz için 2015 yılının Ekim ayında hizmete açıldı. Baby shower partinizin çok özel ve sizin için unutulmaz bir anı olmasını sağlamak, bebeğinizi beklediğiniz bu günlerdeki tüm yükü üzerinizden alarak size sadece dostlarınızla anın tadını çıkarma keyfini sağlamak, Kita Party'nin en büyük amacı. Bu amaca da başarılı bir ekip ve profesyonel hizmet anlayışı ile ulaşıyor. İki yüz metre kareyi bulan geniş ve ferah bir müstakil alanda hizmet veren Kita Party, sevdiklerinizi gururla ağırlayabileceğiniz bir atmosfere sahip. Ses ve görüntü olarak sağlam bir teknik alt yapı ve çocuk dostu bir ortam sunması Kita Party’ i özel davetler için tercih edilir kılıyor.

Siz de baby shower partinizi, sevdiklerinizi rahatlıkla davet edebileceğiniz, geniş ve konforlu ortamın tadını çıkarabileceğiniz müstakil ve geniş bir mekanda gerçekleştirmek istiyorsanız, formu doldurarak Kita Party ile iletişime geçebilir, parti seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Cumhuriyet Mahallesi Hekim Sokak No: 4 Öğer Residence Dükkan 1 Bomonti Şişli İstanbul