Terraflowers

Terraflowers

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Terraflowers Pendik’te bulunan bir fiziksel ve ruhsal dönüşüm merkezi olarak, bahçe içinde, müstakil bir yapıda hizmet veriyor. Terraflowers aynı zamanda iki yüz kişilik geniş bahçesi ve yüz kişilik ön bahçesi ile grup toplantı ve organizasyonlarınız için de kapılarını size mutlulukla açıyor.

Terraflowers tüm organizasyonları kendi bahçesinde gerçekleştiriyor; içerideki kapalı alan tamamen bedensel ve ruhsal farkındalık çalışmalarına ayrılmış bir alan. Uygun mevsim koşullarında, açık havada gerçekleştirmeyi planladığınız baby shower partiniz için, Terraflowers bahçesi, tüm güzelliğiyle sizleri ve sevdiklerinizi ağırlamaya hazır! Süsleme ve catering konusunda mekana danışarak dışarıdan hizmet alabileceğiniz gibi, Terraflowers’ın anlaşmalı olduğu organizasyon hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Deniz manzaralı bu geniş ve yeşil bahçe içinde, tatlı bir müzik ve lezzetli ikramlıklar eşliğinde, bebeğinizi kucağınıza almadan önceki son günlerinizde, sevdiklerinizle beraber olabileceğiniz ve unutamayacağınız bir organizasyon sizleri bekliyor…

Otoparkı da bulunan mekanın ön bahçesi ve arka bahçesi kişi sayınıza göre düzenlenebiliyor ve sizin için hazır hale getiriliyor. Terraflowers özel anlarınız için kapılarını açarken, sizleri aynı zamanda ruhsal ve bedensel farkındalık eğitimlerine de davet ediyor. Merkezde pilates, reformer pilates, hamile yogası, swing yoga, nefes çalışmaları gibi eğitimleri de ihtiyacınız olduğunda mutlaka denemelisiniz. Terraflowers ambiyansıyla sizleri rahatlatacak ve size en güzel baby shower partisini yaşatacak hizmetiyle ve güler yüzlü ekibiyle her zaman yanınızda… Terraflowers bahçe davetleriniz ile ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurabilir Terraflowers ailesiyle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Doğu Mahallesi Erolkaya Caddesi Beyazgül Sokak No : 1 Pendik İstanbul