Uzun Hamile Elbiselerinin Yaza Şıklık Katacak 10 Modeli

Uzun hamile elbiselerinin konfor ve şıklığı bir arada sunan şahane modellerini görmeye hazır mısın? Üstelik gebelikle beraber vücudunda ve bacaklarında şişlikler olabileceği için uzun elbise modelleri pek çok anne adayı gibi senin de vazgeçilmezin olabilir.

Günlükten dış çekime, abiyeden penyeye varana kadar çeşit çeşit renk ve desendeki son moda uzun hamile elbiseleri yazımızda seni bekliyor!

1. Şıklığınla göz kamaştır: Hamile uzun abiye elbise

Artık hamileyken özel davetleri, düğünleri, nikahları, partileri dert etmene gerek yok. Hamile uzun abiye elbiseleriyle “Ne giyeceğim?” problemini ortadan kaldırıyoruz. Dantelli, şifon, saten… Çeşit çeşit kumaş ve modelle yaz davetlerinde boy göstermeye hazır ol. Yalnız, abiye elbise seçiminde elbisenin karnını çok sıkmamasına dikkat et. Göğüsten dökümlü modelleri rahatlıkla tercih edebilirsin.

2. İçinin ferahlığını dışına yansıt: Hamile uzun beyaz elbise

Beyaz, hamile giyimde en çok tercih edilen renklerden biri. Huzur ve ferahlık veren özelliğiyle yazlık hamile elbiseleri içinde “Ben buradayım.” diyor.

Bunlar da pek şık: Dört Dörtlük Bir Stil İçin Dört Mevsime Uygun Hamile Etekleri

3. Kolları serbest bırakalım: Hamile uzun askılı elbise

Çiçekli böcekli, göbekten kemerli, dantelli ve penyeli… İstediğin modeli seçmekte özgürsün. Dikkat etmen gereken şey, rahatlığın için elbisenin askılarının kalın olması.

4. Kot pantolondan terfi edenlere: Hamile uzun kot elbise

Sıcak yaz günlerinde kot pantolonlar hamileler için eziyet halini alabiliyor. Pantolondan kaçanlar, kot elbiselere koşuyor. Düğmeli ve işlemeli hamile kot elbise modelleriyle rahatını bozmadan şıklığının keyfini sür.

Rahatlık deyince akla hemen o geliyor: 9 Ay Boyunca Kimse Onun Kadar Sana Yakın Olmayacak: Hamile Taytı

5. Varla yok arası: Hamile uzun penye elbise

Yaz mevsiminde günlük elbise tercihi genelde penyelerden yana. Çünkü onların varlığıyla yokluğu ayırt edilmiyor. “Hem göbişim rahat etsin hem de bebişim.” dersen hamile penye elbiseleri tam sana göre.

6. Giyimi kolay ve ayarlanabilir: Hamile uzun salopet

Hamile bahçıvan elbiseleri, pantolonlar kadar rağbet görüyor. Giyimi kolay olduğu kadar, ayarlanabilir özellikte olan hamile salopetleri son derece konforlu.

Burada daha fazlası var: Şirin mi Şirin Anne Adayları için Hamile Salopeti Kombinleri

7. Konforunu şıklığınla tamamla: Hamile uzun straplez elbise

Hamilelik döneminde, karnın gibi göğüslerin de büyüdüğü için straplez, taşımakta zorlanacağın bir elbise modeli. Bu nedenle gebeliğinin ileri dönemlerde tavsiye etmiyoruz. Ama hamileliğinin ilk dönemlerinde karnın henüz minikken, straplez hamile elbiseleri sıcak yaz günlerinde tercih edebilirsin.

8. Peri masallarına özgü: Hamile uzun dış çekim elbiseleri

Hamile elbise modellerinin belki de bakması en zevkli olan türü, hamile çekim elbiseleri. Masallardan fırlamışçasına fotoğraflara sahip olabileceğin dış çekim elbiseleriyle periler gibi bir anne adayına dönüşeceğine eminiz.

Bunları öğren, paran cebinde kalsın: Püf Noktalarını Veriyoruz: Ucuz Hamile Giyim İçin Bilmen Gerekenler

9. Rahat ve çok modern: Hamile uzun şifon elbise

Özel davetlerin bir diğer durağı hamile şifon elbiseleri. Göğüsten aşağıya doğru dökümlü gelen modellerle hem rahatlığını koru hem de yaz gecesine rüya gibi bir hatıra bırak.

10. Günlük şıklık arayanlara: Hamile uzun jile elbise

Hamile jile elbiseleri, konforuyla günlük şıklık arayan anne adayları için ideal. Kot, kumaş ve keten modelleriyle yaz günlerinde hamileliğinin tadını çıkar.

Tüm elbise modellerini görebileceğin yazımız da burada: Her Duruma ve Tarza Uygun Hamile Elbiseleri