Hamileler İçin 6 Kış Stili Önerisi

“Yaz kış fark etmez, hamile olabilirim ama stilimden asla ödün vermem!” diyenlerdensen kış sezonunun hamile kıyafetlerini ayağına getirdik. Birbirinden tarz ve havalı kışlık hamile kıyafetleri modelleriyle karşındayız.

1. Kadınların vazgeçilmezi: Kışlık hamile elbiseleri

Elbisesiz yaşayamayan kadınlardan biriysen, hamilelik buna engel olacak değil ya. Kısa hamile elbiseleri ne güne duruyor? Hem spor bir şıklık hem de zarif bir görüntü yakalayabileceğin bu kombinlerle yine tüm gözler üzerinde olacak.

Bunları da kaçırma: Her Duruma ve Tarza Uygun Hamile Elbiseleri

2. Rahatlık ve şıklık bir arada: Kışlık pançolar

Hamile giyim kış sezonunun gözde parçalarından biri kuşkusuz pançolar. Kadife veya deri hamile taytlarını pançoyla kombinle, cool’luğuna cool’luk kat.

3. Dört mevsim giyip yine de sıkılmadığımız: Kışlık taytlar

Hamileliğinde de rahatlığından vazgeçemiyorsan, seni böyle alalım. Hamile giyim kış koleksiyonunun ayrılmayan kankaları taytlar ve hırkalarla kendi tarzını yarat.

Gelsin en şık ve rahat taytlar: 9 Ay Boyunca Kimse Onun Kadar Sana Yakın Olmayacak: Hamile Taytı

4. Tek parçayla şık olmak: Kışlık montlar

Stil sahibi olmak için üstündeki her parçanın star olmasına gerek yok. Hamile giyim kış sezonunda birbirinden şık ve zarif montlarla yıldız gibi parlayabilirsin. Tarzına göre seçim yapabileceğin spor veya klasik tarzda montlar, paltolar ve kabanlarla bu kış da tarzını konuştur.

Bu yazımız da ilgini çekebilir: Kış Soğuklarından Seni Koruyacak 5 Hamile Kıyafeti

5. Salaş ve cool : Kışlık tunikler

Salaş bir tarzın varsa ve bol kıyafetlerden hoşlanıyorsan, kış için hamile kıyafetleri seçeneklerinden tuniklerle stilini yansıtabilirsin. Tuniğine kısa bir ceket veya salaş bir hırkayla hareket kat, rahatlık kadar şıklığı da yakala.

Bir tunikle ne kadar şık olabilirsin, gel bakalım: Hamile Tunikleri ile Yapabileceğin Göz Alıcı Kombinler

6. Jean’siz yapamayanlar için: Hamile pantolonları

Kot pantolonlar, hayatlarımızın ayrılmaz birer parçası oldular. Hamilelikte de bu alışkanlıktan vazgeçemeyenler için hamile kot pantolonları kış sezonunda yanında. Uzun çizmeler ve hırkalarla bir araya getirebileceğin kot pantolonlarla tarz bir hamile olmak çok kolay.

Tarzına uygun pantolonlar için seçtiklerimize bak: Her Stile Uygun Hamile Pantolon Modelleri