Görür Görmez Kamera Karşısına Geçmek İsteyeceğin Birbirinden Yaratıcı Hamilelik Fotoğrafları

Hamilesin ve bu özel anları unutmamak için fotoğraflar mı çekmek istiyorsun? İşini kolaylaştırmak ve sana ilham olması için, görür görmez kamera karşısına geçmek isteyeceğin birbirinden yaratıcı hamile fotoğraflarını senin için bir araya getirdik. Bu hamilelik fotoğraflarını gördükten sonra, çekimin için harekete geçeceğine eminiz!

Bu fotoğraflar da sana ilhan verebilir: Görür Görmez "Ben de İsterim" Diyeceğin Hamilelik Fotoğrafları

1- Çocuğunu fotoğraflara dahil edebilirsin

Eğer bir çocuğun varsa, onunla birlikte hamile fotoğraf çekimi yapmak çok eğlenceli olabilir. Örneğimizdeki gibi göbeklerinizi yarıştırabilir, çekimi keyifli bir ana dönüştürebilirsiniz.

2- Öncesi ve sonrası fotoğraflarına bir göz kırp

Hamile olduğunu öğrendiğin an, hamilelik dönemin ve çocuğunu kucağına aldığın anların bir araya geldiği fotoğraflar, hem sen hem de çocuğun için harika bir anı olacak!

Hamileyken fotoğraflarını çek, doğumdan sonra bebeğini kucağına alır konsepti tamamlayabilirsin.

3- Hamile çekimine bebişinin ayakkabıları da katılsın

Bebeğinin kendisi henüz yok ve kendisini ancak senin şişkin göbeğinle belli edebiliyor. Fotoğraflarında göbeğin hariç, bebeğine ait bir nesne olsun istiyorsan daha şimdiden özene bezene aldığın ayakkabılarını dahil edebilirsin.

4- Bütün aile fotoğraflarda buluşuyor

Eğer kalabalık bir aileyseniz, bu fikre bayılacaksın. Anne, baba ve tüm çocukların bir araya geldiği bu ailece hamile çekimleri, yıllar boyu unutulmayacak bir anı olacak!

5- Güzelliğine güzellik katacak hamile elbiseleri fotoğrafların vazgeçilmezi

Hamile dış çekim popüleritesi arttıkça, çekim için kullanılacak hamile elbiseleri de arttı. Çeşit çeşit, birbirinden güzel hamile çekim elbisesi modelleri içerisinden sana en çok hitap edeni seçerek, fotoğrafların için salına salına poz verebilirsin.

İstanbullu bir anne adayıysan sana kıyağımız olsun: Bu Günler Geri Gelmez: Hamile Fotoğraf Çekimi Yaptırabileceğin 10 İstanbul Hamile Fotoğrafçısı!

6- Sen sus, göbeğin konuşsun

Hamile göbeklerine çizim yaparak konuşturmak ve fotoğraf çekiminde kullanmak son günlerin popüler temalarından. İster doğumuna ne kadar kaldığını espirili bir şekilde belirt, istersen çentik atarak bebeğin için gün say! Hangisini seçersen seç, çok keyifli olacağına eminiz.

Ünlü annelerimizle, biraz magazine ne dersin: Hamile Haliyle Ekranlarda Boy ve Karın Göstermekten Çekinmeyen 17 Ünlü

7- Arkadaşlarını da ihmal etme

Eğer kendin gibi bir hamile arkadaşın varsa, harika bir hamile fotoğraf çekimi seni bekliyor. Bir araya gelerek çektiğiniz fotoğraflar arkadaşlığınızı bir kat daha pekiştirecek!

8- Gölgeler göbeğine düşsün!

Bir gün batımında, güneş ışıklarını kullanarak göbeğine kalp gölgeleri düşürüp, fotoğrafını çektirmek istemez misin? Bebeğine olan sevgini doğanın güzelliklerini kullanarak da belirtebilirsin.

9- Doğaya aşık anne adayları, yine doğada

Doğadan kopamayan ve onu tüm güzellikleri ile kucaklayan bir anne adayıysan, bu fotoğraflara bayılacaksın! Bu hamile çekimi için elbise seçimi de ayrıca keyifli olacaktır!

10- Can dostunu da unutma!

Eğer bir köpeğin veya başka bir evcil hayvanın varsa, fotoğraflarında ona da yer verebilirsin. O da ailenizin bir üyesi, neden fotoğraflarda olmasın ki?

Fotoğrafları gördün, ilhamı aldın. Sen de birbirinden güzel hamile fotoğraflarına sahip olmak için Doğum Fotoğrafçıları iletişime geçebilirsin! İsmine bakma, fotoğrafçılarımız hamile fotoğrafları konusunda da harikalar yaratıyor!