Diyetisyen Serap Akyol

Diyetisyen Serap Akyol

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Fiyatlandırma

Danışma ücreti
Birebir görüşme paketi
Online görüşme paketi

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Danışma türü

Birebir görüşme
Online görüşme

Özellik

Egzersiz desteği
Vücut kitle ölçümü desteği
Sağlıklı beslenme eğitimi desteği
Psikolojik destek programı
Görüntülü görüşme desteği
Telefon görüşmesi desteği
Mesajla takip desteği
Kan Tahlilleri ve Tıbbi Anamnez Değerlendirmesi desteği
Emzirme döneminde sağlıklı beslenme desteği
Doğum sonrasında sağlıklı kilo verme desteği

Kontrol Süresi

Haftada 1
2 haftada 1
Ayda 1

Beslenme ürünü satışı yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Bebek beslenmesi danışmanlık desteği veriliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Diyetisyen Serap Akyol, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu. Besinerji bültenleri ile Ankaralılara sağlıklı beslenme eğitimleri veren Diyetisyen Serap Akyol, mesleğini Memorial Sağlık Grubunda icra etti. Uzun dönem Bahçeşehir Okullarına hizmet veren diyetisyen, Dora Hastanesinde klinik diyetisyenlik görevini üstlendi. Hastane bünyesindeki görevinde, son yıllarda fazlaca uygulanan ve ihtiyaçtan doğan bariatrik cerrahi diyetisyenliği kolunda aktif çalışmalar yürüttü.

Metabolik ve Bariatrik Cerrahi Diyetisyenleri Derneği projesini hayata geçirerek bu derneğin Genel Sekreterliğini üstlendi. Kendisi aynı zamanda sporcu beslenmesi, hamilelik beslenmesi, gebelik dönemi beslenmesi, çocuk beslenmesi konularında danışanlarına bir çok özel kurum ve kuruluşta hizmet vermeye devam ediyor. Hamilelik dönemi beslenmesinin önemini vurgulayan Diyetisyen Serap Akyol, gebeliğe ideal kilonun üstünde bir kilo ile başlandığı takdirde anne adayının ilk 3 ay kalori kısıtlaması yapmadan ancak kalori alımını da artırmadan gebeliğinin bu dönemini geçirebileceği bilgisini veriyor.

Hamilelik dönemi öncesinden itibaren diyet danışmanlığı alarak sağlıklı bir gebeliği doğru beslenerek sürdürmek için, Diyetisyen Serap Akyol’dan danışmanlık alabilirsiniz. Diyetisyen Serap Akyol Nişantaşı’nda bulunan Mete Aksu Klinik’te görev yapıyor.

İletişim

Abdi İpekçi Caddesi Arzu Apt. 5/3 Daire:4 Nişantaşı İstanbul