Yoga Academy

Yoga Academy

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ders Ücreti

Evet
Hayır

Aylık Ders Ücreti

Evet
Hayır

Ders Paketi

8 Ders
10 Ders
20 Ders
Dönemsel Sınırsız Ders

Hafta İçi Ders Günleri

Evet
Hayır

Hafta Sonu Ders Günleri

Evet
Hayır

Nefes Egzersizleri

Evet
Hayır

Hamile Masajı

Evet
Hayır

Hamile Pilatesi

Evet
Hayır

Hamile Yogası

Evet
Hayır

Özel Ders

Evet
Hayır

Grup Dersi

Evet
Hayır

Spor Akademisi Mezunu Eğitmen

Evet
Hayır

Sertifikalı Uzman

Evet
Hayır

Fizyoterapist Eşliği

Evet
Hayır

Deneme Dersi var mı?

Evet
Hayır

En erken hamileliğin kaçıncı haftasında başlayabilir?

12. Hafta
16. Hafta

Ders süresi ne kadar?

45 Dakika
50 Dakika
1 Saat

Özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Evde özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Ders paketini dondurabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Yoga Academy antrenörleri kadrosu, uzman yoga eğitmenlerinden oluşan, 2001 yılında yoganın bilimsel temel ile öğretilmesi için kurulmuş bir yoga merkezi. Bugün İstanbul’ da ve Türkiye genelinde bir çok merkezde hizmet veren Yoga Academy bünyesinde orijinal yoga sistemine dayanan bilimsel eğitimler veriliyor.

Yoga Academy, hamileler için yoganın gerekli ve önemli olduğuna inanıyor. Yoga, duruş teknikleri, nefes teknikleri ve meditasyon tekniklerinden oluşuyor. Gebelik döneminde uygulanan bu teknikler kandaki oksijen oranını arttırarak, bebeğin gelişimine katkı sağlar. Sinir ve kas sistemine olumlu etkileri olan yoga, gebeyi normal doğuma hazırlar. Rahatlayan sinir sistemi bebeğinin de rahatlamasını ve huzurlu olmasını sağlar. Hamile yogası derslerindeki duruşlar, gebelerin, bedenlerinde oluşan değişime daha kolay adapte olmalarını sağlayarak, gerginliklerini azaltır. Hamileliğin kolay geçmesine destek olurken, doğumda uygulanacak nefes teknikleri için de gebeyi hazır hale getirir. Yoga Academy, Türkiye’ nin bir çok yerinde bulunan merkezleri ve uzman yoga eğitmenleri ile hamilelere hayatlarının en önemli bu döneminde yol gösteriyor. Tecrübeli eğitmenler, hamile yogası dersleri ile güvenilir bir eğitim sunarak siz anne adaylarını rahatlatıyor. Hamile pilatesi çalışmalarına da yer verilen Yoga Academy İstanbul’da Fındıkzade, Çekmeköy, Etiler, Şişli, Maltepe ve Bakırköy semtlerinde bulunuyor.

Sizlere rahat bir hamilelik dönemi yaşamanızda en büyük katkıyı sağlayacak yoga egzersizleri ile profesyonel bir çatı altında tanışmak için Yoga Academy ile formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Gülbahar Mahallesi, Harman Yolu Üst sokak, Çınar apartmanı, No.8/A Şişli İstanbul