Pilates Mika

Pilates Mika

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ders Ücreti

Evet
Hayır

Aylık Ders Ücreti

Evet
Hayır

Ders Paketi

8 Ders
10 Ders
20 Ders
Dönemsel Sınırsız Ders

Hafta İçi Ders Günleri

Evet
Hayır

Hafta Sonu Ders Günleri

Evet
Hayır

Nefes Egzersizleri

Evet
Hayır

Hamile Masajı

Evet
Hayır

Hamile Pilatesi

Evet
Hayır

Hamile Yogası

Evet
Hayır

Özel Ders

Evet
Hayır

Grup Dersi

Evet
Hayır

Spor Akademisi Mezunu Eğitmen

Evet
Hayır

Sertifikalı Uzman

Evet
Hayır

Fizyoterapist Eşliği

Evet
Hayır

Deneme Dersi var mı?

Evet
Hayır

En erken hamileliğin kaçıncı haftasında başlayabilir?

12. Hafta
16. Hafta

Ders süresi ne kadar?

45 Dakika
50 Dakika
1 Saat

Özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Evde özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Ders paketini dondurabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Pilates Mika, 1978 doğumlu Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu Serkan Tetik tarafından kuruldu. Kendisi aktif olarak dağcılık sporu ile uzun yıllardır ilgileniyor. Aynı zamanda hentbol, dalış ve doğa sporları geçmişi bulunuyor. Pilates ile 2007 yılında tanışan Serkan Tetik pilatese yaptığı spor dallarındaki performansına katkı sağladığını fark etmiş. Hem günlük yaşamına hem de spor hayatına olumlu etkileri olduğunu keşfedince pilates eğitmeni olmak için adım atmış. 2012 yılında Pilates Mika’yı açarak her yaştan ve kondisyon seviyesinden insana uygun pilates egzersizi programlarına yer vermiş.

Pilates Mika’da ders veren eğitimcilerden bir diğeri de Seda Noyan. Kendisi uzun yıllar Niş Pilates isimli pilates merkezi ile yüzlerce kişiyi pilates ile tanıştırdı. 2008 yılında doğum sonrası bel ağrıları nedeniyle başladığı pilates sporuna gönül vererek Balanced Body Pilates eğitim programını bitirdi. Yurt içi ve yurt dışında pilates eğitimleri ve konferanslarla bilgilerini pekiştirerek hamilelik ve sonrası pilates eğitimini tamamladı. Merkezde eğitim veren diğer bir isim ise Sinem Çakır. Kendisi uzun yıllar yüzücülük yaptıktan sonra pilatese başladı ve Balanced Body Üniversitesi pilates eğitmenliği programını bitirdi. Kendisi Boğaziçi mezunu bir yüzücü olarak her yıl düzenlenen kıtalararası yüzme yarışlarına katılmayı seviyor. Fulya Keskin ise eğitim hayatı boyunca hentbol, atletizm, badminton ve taekwando sporları ile ilgilendi. Spor ile birlikte modellik de yapan Fulya Keskin 2015 yılında Survivor yarışmasına katıldı. Basi Pilates eğitimi sonrası uzman pilates eğitmeni oldu. 2017 yılında ise Boksun Yıldızları yarışmasına katılım sağladı.

Pilates Mika İstinye’de, hamilelik döneminde de sizlere kapılarını açıyor. Gebelik esnasında doktorunuzun onayı ile yine doktorunuzun uygun gördüğü gebelik haftasında hamile pilatesine başlayabilirsiniz. Hamilelik döneminde doktor onayı ile yapılan pilatesin bedeninize ve bebeğinizin sağlığına oldukça fazla faydası bulunuyor. En önemlisi de hamilelikte değişen ağırlık dengesinden kaynaklanabilen bel ve sırt ağrılarını yaşama riskinizi azaltıyor. Bel ve sırt kaslarınızı güçlendirerek ilerleyen haftalardaki yükünüzü destekliyor. Gebelikten dolayı oluşan ödem ve şişliklerinizi azaltıyor. Karın ve pelvik kaslarınızı güçlendiriyor. Doğum sonrası bedeninizin daha hızlı toparlanmasına yardımcı oluyor.

İletişim

Bağlar Mevkii Nuri Paşa Caddesi No: 50 Giriş Katı İstinye Sarıyer İstanbul